reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Lyara - ja tak podczytuję jak dam radę, więc mogłam przeoczyć :zawstydzona/y: Nieraz jak cały dzień się nie loguję (a z pracy nie mam jak) to jest po kilka stron do nadrobienia, a nie mam na to czasu na ogół. Więc tak tylko po łebkach uczestniczę w konwersacjach :zawstydzona/y:Dzięki za napisanie drugi raz w takim razie :-)

Hmm... Trochę widzę przestałaś się nakręcać. Mi chyba dzisiaj emocje trochę opadają, bo za bardzo się wkręciłam. A jutro / po jutrze powinnam dopiero @ dostać w sumie. Choć dla mnie głównym wyznacznikiem jest to, że nie mam plamień. No, ale może @ mnie zaskoczy bez, tym razem.:crazy:

Nie wiem sama czy jest sens jutro testować, czy lepiej we wtorek. Może poczekam do wtorku, bo do środy to pewnie nie dam rady.:zawstydzona/y:
A testowałaś chyba jakoś teraz nie? Może wytrzymaj do wtorku... wiem że to ciężkie, ale będziesz czuła się pewniej... Tak, trochę przestałam bo za długo się plamienia utrzymują... Ale gdzieś w środku jakaś iskierka nadziei jest na pewno... Zobaczymy co będzie w przyszłym tygodniu :) Jak nic, to pójdę do gina i niech mi coś da na uregulowanie cykli i już :tak:
 
reklama
Lyara- fajne te paczki!!! Ja nigdy nie pracowałąm nigdzie, gdzie paczki dają. Ale w sumie zawsze jakaś kasa extra była. A Wy oprócz tego kasę też macie? Czy tylko paczkę?

Jak tam testowanie Twoje? Objawy?? Przeczucia??
Rzeczywiście mega te paczki :) U nas na święta dostajemy bony do tesco.
Ja już nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć... Temp od ponad dwóch tygodni mam ponad 37 st...
 
Apostrofa mam tak samo jak Ty, jutro/pojutrze powinien być okres i korci mnie by zatestowac :D zmierzę rano temperaturę i jak będzie dość wysoka to pewnie zrobię ten test a jak nie to wytrzymam do wtorku :)
 
Używasz zwyklego termometru czy musi być jakiś specjalny? Mój wskazuje z dokładnością do 0,1st. Wystarczy taki do prowadzenia obserwacji?

Ja mam do dwóch miejsc po przecinku.
Lepiej widać skoki temp.
Nie był drogi, firmy Microlife.
Może warto zainwestować, jak mierzysz :)

Ja na razie spasowałam z pomiarami, bo nie śpię ciągiem 6h, niestety...

Lyara - dobre podejście ze staraniem. Też bym to wykorzystała :tak:
Zawsze lepiej mieć zasiłek macierzyński.

-----------------------------------------------------------

@ brak. Czekam. Po ciąży moje cykle są znowu długie - 32-33 dni.
Ech. Doczekać się małpiszona nie mogę :p
 
Ostatnia edycja:
Mika to kiedy testujemy? Ja kupiłam dzisiaj w Rossmannie 3 testy (bo jeden podwójny), więc mam zapas

Ale logiczniej byłoby we wtorek. tak jak mówisz Lyara. Ale korci mnie strasznie, żeby rano spróbować. Test 10 zł to nie aż taki majątek. A mam 3. Więc i na wtorek, i na środę :-)

Fimka - a w ciąży jest temp. podwyższona? Ja też mam microlife bezdotykowy, ale kupiłam dla córki jak się urodziła.
 
Rzeczywiście mega te paczki :) U nas na święta dostajemy bony do tesco.
Ja już nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć... Temp od ponad dwóch tygodni mam ponad 37 st...
No powiem Ci, że akurat biedronka całkiem nieźle dba o pracowników :) po aferach jakie były już jest duża poprawa, choć nie ukrywam że za taką robotę mogłaby być większa kasa, ale cóż, nie można mieć wszystkiego. Wyprawki dla maluszka, paczki dla nas i dla dzieci, wyprawka do szkół, naprawdę nie ma co narzekać :)

Ja mam do dwóch miejsc po przecinku.
Lepiej widać skoki temp.
Nie był drogi, firmy Microlife.
Może warto zainwestować, jak mierzysz :)

Ja na razie spasowałam z pomiarami, bo nie śpię ciągiem 6h, niestety...

Lyara - dobre podejście ze staraniem. Też bym to wykorzystała :tak:
Zawsze lepiej mieć zasiłek macierzyński.

-----------------------------------------------------------

@ brak. Czekam. Po ciąży moje cykle są znowu długie - 32-33 dni.
Ech. Doczekać się małpiszona nie mogę :p
Staram sie jak najrozsądniej do tego podchodzić :) Tylko u mnie problemem jest albo brak okresu pół roku i dłużej, albo non stop 3 miesiące krwawię, i to naprawdę jest męczące, bo nawet nie mam kompletnie pojęcia kiedy mamy się starać, kiedy testy... Strzelamy na ślepo, ale teraz przez te plamienia to ja nie wiem czy ma sens się starać, czy może to miesiączka :confused2:
Mika to kiedy testujemy? Ja kupiłam dzisiaj w Rossmannie 3 testy (bo jeden podwójny), więc mam zapas

Ale logiczniej byłoby we wtorek. tak jak mówisz Lyara. Ale korci mnie strasznie, żeby rano spróbować. Test 10 zł to nie aż taki majątek. A mam 3. Więc i na wtorek, i na środę :-)

Fimka - a w ciąży jest temp. podwyższona? Ja też mam microlife bezdotykowy, ale kupiłam dla córki jak się urodziła.
Jak masz zapas, to działaj :tak: Ja na razie brak finansów, więc do gina nawet za szybko nie pójdę...

Hej dziewczyny ;-) czy mozna dolaczyc?
Zapraszamy :tak::-)
 
Fimka - a w ciąży jest temp. podwyższona? Ja też mam microlife bezdotykowy, ale kupiłam dla córki jak się urodziła.

Tak, jest podwyższona całą ciążę - ok. 37st.
Ale pomiarów dokonuje się w pochwie, bądź w ustach.
Bardziej miarodajny ten pierwszy oczywiście.
Taki pomiar bezdotykowym, z czoła, niestety nic nie da.

Hej dziewczyny ;-) czy mozna dolaczyc?

Pewnie, zapraszamy! :tak:
Widzę, że walczysz o drugiego bobaska :)
 
Apostrofa, dogadalam sie z mężem ze rano zrobię ;) kupiłam najtańszy z rossmana, uznalam ze jak nic nie pokaze to wtedy poczekam jeszcze ze dwa dni i jak @ nie przyjdzie to powtórzę droższym ;)
 
reklama
Do góry