reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
Ruda, ale ty juz daleko!!! :) super :) jej, jak ja juz bym chciała byc w ciąży... Olać prace, skupić sie na sobie i ciąży... Mam nadzieje ze wredna @ nie przyjdzie w sobotę.. Tylko ze jesli do piątku nie wyjdzie test a bede w ciąży to dupa bo pojadę na wakacje bez leków..
 
Straw bedzie dobrze - bede to powtarzać z uporem maniaka :)

Bertha dziekuje na szczęście wszystko u nas ok, dzis zaczęłam 24 tc, z dziuńki zrobił sie dziuniek i no siusiak jak tralalaa wiec bede miała 3 chłopców w domu , meza i dwoje dzieci:) na szczęście mdłości przeszły jakiś mc temu wiec jest o niebo lepiej:)

Bertha oby nie przyszła byś mogła sie cieszyć wakacjami a moze na wakacjach sie uda ? Gdzie w ogole sie wybieracie ?

Macie do polecenia jakas miejscówkę nad morzem na pobyt z dzieckiem ?


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Straw bedzie dobrze - bede to powtarzać z uporem maniaka :)

Bertha dziekuje na szczęście wszystko u nas ok, dzis zaczęłam 24 tc, z dziuńki zrobił sie dziuniek i no siusiak jak tralalaa wiec bede miała 3 chłopców w domu , meza i dwoje dzieci:) na szczęście mdłości przeszły jakiś mc temu wiec jest o niebo lepiej:)

Bertha oby nie przyszła byś mogła sie cieszyć wakacjami a moze na wakacjach sie uda ? Gdzie w ogole sie wybieracie ?

Macie do polecenia jakas miejscówkę nad morzem na pobyt z dzieckiem ?


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
My tez chcemy jechac nad morze w przyszlym tyg. ale kurcze ciezko noclegi znalezc.
Emka ladnie jest w Juracie, nie ma masy ludzi, tylko drozej. Ladne czyste morze i czyste plaze.
Ja szukam w Jastarni i Juracie.
Za granice boje sie jechac w ciazy.
 
Dziewczyny z zabawnych rzeczy, to jem ze 3 razy wiecej niz moj maz. Ale moj maz jak na faceta to je jak ptaszek, zeby nie bylo;)
Ale tak mi wszystko smakuje:p
 
reklama
O widzisz popatrzę jeszcze tam , szukałam tez w okolicach katów rybackich ale nie wiem czy beda wolne miejsca ... Tam tez dosc ładnie a w skowronkowie puste plaże podobno :)
Jakbyś cos znalazła Ciekawego podrzuć :) zagranice tez odpuściliśmy a mieliśmy fajne wczasy juz upatrzone i znajonych namówiliśmy ale potem przemyśleniami i ja sie jednak bałam

Co do jedzenia zazdroszczę ja tylko na słodkie mam ochote !



2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Do góry