reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
Bertha u mnie 28 tc aktualnie [emoji4] trochę już mi ciężko. W nocy spać nie mogę, ale już nie daleko do końca.

Strawbelka drugi trymestr już u ciebie leci. A my z Ruda zaraz rodzimy. Wow
Jak jesz z apetytem to smacznego [emoji6]

U mnie większość wyprawki przede nami. Po powrocie z urlopu będę kończyła. Mebelki łóżeczko, wózek muszę wysłać z pl. Ciuszki przywiozę, przejrzę i dokupienia czego brakuje.

 
Ale jestescie juz daleko wszystkie! A pamietam jak ruda mówiła ze 6 cykl starań leci juz i okazał sie tym szczęśliwym :) a u mnie juz 10-ty cykl na liczniku! Jakos nie spodziewałam sie ze to tyle potrwa. Cykl gdzie rok temu zaszłam w ciąże juz minął, a tak liczyłam ze po roku moja Julka wróci, nawet wakacje pod ciąże zaplanowałam zeby nie lecieć nigdzie daleko.
No ale nic, działamy dalej. Ten cykl staram sie juz odpuścić i cieszyć wakacjami. (Choc oczywiście wiem ze owu będzie jakos pod koniec przyszłego tygodnia..) a w następnym mam nadzieje ze spróbujemy inseminacji
Buziaki w brzuszki z wakacji!
 
Ale jestescie juz daleko wszystkie! A pamietam jak ruda mówiła ze 6 cykl starań leci juz i okazał sie tym szczęśliwym :) a u mnie juz 10-ty cykl na liczniku! Jakos nie spodziewałam sie ze to tyle potrwa. Cykl gdzie rok temu zaszłam w ciąże juz minął, a tak liczyłam ze po roku moja Julka wróci, nawet wakacje pod ciąże zaplanowałam zeby nie lecieć nigdzie daleko.
No ale nic, działamy dalej. Ten cykl staram sie juz odpuścić i cieszyć wakacjami. (Choc oczywiście wiem ze owu będzie jakos pod koniec przyszłego tygodnia..) a w następnym mam nadzieje ze spróbujemy inseminacji
Buziaki w brzuszki z wakacji!
Bertha i Wam się w końcu uda, trzeba w to tylko uwierzyć!

Dziewczyny, bardzo się cieszę, że już tak daleko jesteście! Ruda, Ann, Straw!

Mój m jest tak uparty, że postanowił żadnych badań nie wykonywać. Koniec. Kropka! I pożarliśmy się o to, więc pewnie u mnie nie ma żadnych perspektyw, bo sobie wzięłam osioła za męża. Nie dociera do niego nic!
 
Bertha i Wam się w końcu uda, trzeba w to tylko uwierzyć!

Dziewczyny, bardzo się cieszę, że już tak daleko jesteście! Ruda, Ann, Straw!

Mój m jest tak uparty, że postanowił żadnych badań nie wykonywać. Koniec. Kropka! I pożarliśmy się o to, więc pewnie u mnie nie ma żadnych perspektyw, bo sobie wzięłam osioła za męża. Nie dociera do niego nic!

:/ a jest otwarty na inseminacje lub in vitro?
 
Bertha i Wam się w końcu uda, trzeba w to tylko uwierzyć!

Dziewczyny, bardzo się cieszę, że już tak daleko jesteście! Ruda, Ann, Straw!

Mój m jest tak uparty, że postanowił żadnych badań nie wykonywać. Koniec. Kropka! I pożarliśmy się o to, więc pewnie u mnie nie ma żadnych perspektyw, bo sobie wzięłam osioła za męża. Nie dociera do niego nic!
Asia moze mu przejdzie, daj mu sie z tym troche oswoic. Moj tez sie krzywil na badanie ale jak lekarz zlecil mezowi badanie to poszedl bez marudzenia.
Bertha, jak mi sie udalo to i Tobie sie uda[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pewnie nie. On wierzy, że nawet jak dłużej poczekamy to się uda. Chociaż dał się namówić na Androvit i o dziwo regularnie łyka a przeciwnikiem leków też jest, ale co się nawkurzałam to moje.:baffled:

No moj tez przeciwnik leków.. Na szczęście tez łyka Profertil i jeszcze go na wiesiołek namówiłam, bo ma zwiekszona lepkość spermy.
Ale sie buntuje za każdym razem na tego wiesiołka.. Ale tylko od 1dc do owu mu to każe brać. Poprzedni cykl w formie oleju wiec bleeee a teraz w formie kapsułek zeby nie mówił ze bleee. Ale musze wrócić do oleju bo wtedy on uważa ze to bardziej naturalne wiec mniej sie buntuje.
 
reklama
No moj tez przeciwnik leków.. Na szczęście tez łyka Profertil i jeszcze go na wiesiołek namówiłam, bo ma zwiekszona lepkość spermy.
Ale sie buntuje za każdym razem na tego wiesiołka.. Ale tylko od 1dc do owu mu to każe brać. Poprzedni cykl w formie oleju wiec bleeee a teraz w formie kapsułek zeby nie mówił ze bleee. Ale musze wrócić do oleju bo wtedy on uważa ze to bardziej naturalne wiec mniej sie buntuje.
Oj, z tymi naszymi chłopakami...:tak::tak:
Może za jakiś czas sam dojdzie do wniosku, żeby zrobić badania jak będzie taka potrzeba, ale ja nie zamierzam więcej naciskać, bo w naszym przypadku odniesie to odwrotny efekt.
 
Do góry