reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Przykro mi pyzia ;( . Moja koleżanka też miała w tym miejscu 3 pecherzyki i zobaczymy czy jej się uda a tez bardzo długo się starają i nic . Ja czasami też się czuje jak nie 100% kobieta choć wiem że to nie nasza wina i tak myślec nie powinniśmy !! Może odpocznij troszkę , zajmij się sobą , zrelaksuj się i może przyleci do ciebie aniołek na skrzydełkach ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Przykro mi :(


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
A ja chciałam zacząć mierzyć temp jako, że mój niby okres się skończył, ale termometr wskazywał rano 37,1 :eek: nie wiem czy to możliwe że to jeszcze nie była @. Fakt że było więcej brązu jak czerwieni, ale jednak coś to było :cool: USG kontrolne mam dopiero 7 lipca. Może mam tam jakaś infekcje i stąd temperatura, ale raczej nic nie czuję.
 
A ja chciałam zacząć mierzyć temp jako, że mój niby okres się skończył, ale termometr wskazywał rano 37,1 :eek: nie wiem czy to możliwe że to jeszcze nie była @. Fakt że było więcej brązu jak czerwieni, ale jednak coś to było :cool: USG kontrolne mam dopiero 7 lipca. Może mam tam jakaś infekcje i stąd temperatura, ale raczej nic nie czuję.

A nie ma możliwości ze to ciąża..?
 
reklama
Do góry