reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Już po ... Pan doktor stwierdził, że ciąża jest młodsza, z usg wychodzi 5 tydzień i 3 lub 4 dzień. Pęcherzyk ciążowy ma wymiar 0,84 cm a żółtkowy 0,52 cm ... zarodka jeszcze brak, ale powiedział, że nawet jak ciąża ma 6 tygodni i 6 dni to jeszcze nie musi być widoczny zarodek, Beta dobra ... wszystko się mieści w normach. Sprawdził mi też jajniki na obecność ciąży pozamacicznej ...wykluczył ciąże zaśniadową i puste jajo płodowe.
Pozostaje mi czekać do środy ... powiedział, że będzie widać już zarodek, bo na jego oko i obliczenia to bardzo młoda ciąża i okresem mam się nie wzorować. Oglądał te moje wcześniejsze USG od tej mojej ginki i stwierdził, że robił je ktoś niechlujnie.
Nessi cudownie:)
Czekalam na Twoja wiadomosc jak na szpilkach!
Super Super Super:))
A nie mowilam ze tamto babsko jest glupie!!!
 
reklama
Już po ... Pan doktor stwierdził, że ciąża jest młodsza, z usg wychodzi 5 tydzień i 3 lub 4 dzień. Pęcherzyk ciążowy ma wymiar 0,84 cm a żółtkowy 0,52 cm ... zarodka jeszcze brak, ale powiedział, że nawet jak ciąża ma 6 tygodni i 6 dni to jeszcze nie musi być widoczny zarodek, Beta dobra ... wszystko się mieści w normach. Sprawdził mi też jajniki na obecność ciąży pozamacicznej ...wykluczył ciąże zaśniadową i puste jajo płodowe.
Pozostaje mi czekać do środy ... powiedział, że będzie widać już zarodek, bo na jego oko i obliczenia to bardzo młoda ciąża i okresem mam się nie wzorować. Oglądał te moje wcześniejsze USG od tej mojej ginki i stwierdził, że robił je ktoś niechlujnie.
Nessi :D:D:D:D:D i proszę myśleć pozytywnie, mowilysmy że będzie dobrze. Teraz do łóżka i leżeć a bąbelek niech rośnie. Och Nessi jak się cieszę, aż się ze szczęścia poryczalam :)
 
WP_20160318_001.jpg
 

Załączniki

  • WP_20160318_001.jpg
    WP_20160318_001.jpg
    424,5 KB · Wyświetleń: 207
Ale Wam fotę walnęłam :)
Dziękuję za wsparcie ...od wczoraj nie mogłam sobie znależć miejsca ani w domu ani na forum ... Nie spodziewałam się aż takiego wsparcia dla kogoś takiego jak ja - anonimowego :)
 
Ale Wam fotę walnęłam :)
Dziękuję za wsparcie ...od wczoraj nie mogłam sobie znależć miejsca ani w domu ani na forum ... Nie spodziewałam się aż takiego wsparcia dla kogoś takiego jak ja - anonimowego :)
Nessi bo tutaj zawiazuja sie prawdziwe i bezinteresowne przyjaznie:) a laczy nas jeden cel- spelnienie marzenia jakim jest-DZIECKO!
 
Ale Wam fotę walnęłam :)
Dziękuję za wsparcie ...od wczoraj nie mogłam sobie znależć miejsca ani w domu ani na forum ... Nie spodziewałam się aż takiego wsparcia dla kogoś takiego jak ja - anonimowego :)
Nessi no jesteśmy jakie jesteśmy ale z nami najlepiej ;) i teraz bez żadnego świrowania trzymamy się tego że skoro jest dobrze to tak będzie cały czas :);)
 
Ale Wam fotę walnęłam :)
Dziękuję za wsparcie ...od wczoraj nie mogłam sobie znależć miejsca ani w domu ani na forum ... Nie spodziewałam się aż takiego wsparcia dla kogoś takiego jak ja - anonimowego :)
Od tego jesteśmy żeby się wspierać. Taka idea tego forum ;) Słonko ogromnie się cieszę i proszę żebyś teraz dużo odpoczywala i uważała na siebie. <3
 
Nessi widzisz wszystko jest dobrze :)

Ja przepraszam, że tak rzadko się odzywam, właśnie Was nadrobiłam , bo tak się rozpisałyście przez ostatnie dni, że myślałam , że już nie dam rady :-p Tak mi ciągle brak czasu , praca przez 6 dni w tygodniu , wychodzę o 6.30 wracam o 15.30 , chwilę z dzieckiem spędzę , ogarnę dom, synka, siebie i do spania... A jeszcze przez ostanie dni synek albo gorączka, teraz katar i paskudny kaszel, zwariuję chyba.
Postanowiłam w niedzielę testować , zobaczymy... Nie nakręcam się, bo to przecież pierwszy cykl , ale gdzieś w podświadomości jest , że może akurat się udało.
 
Normalnie jak wyszłam z gabinetu to cała się trzęsłam ... wylałam morze łez od wczoraj ... jestem taka zła na moją ginkę ... niech ją ***** nagadała mi głupot, że się kosmówka odkleja. Co się nawyliśmy z mężem to nasze ...
 
reklama
Do góry