reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

W lutym wiedziałam że cykl stracony jeszcze zanim mi lekarka o tym powiedziała,jakoś tak intuicyjnie ;) A teraz cały czas myślę że się udało i już,zobaczymy czy intuicja mnie nie zawiedzie...Gdyby się nie udało to byłoby chyba największe rozczarowanie z cały 20 lat.... :( Nawet to mikro poronienie w listopadzie nie było tak straszne jak myśl o tym że teraz mogłoby się nie udać....
Uda się, uda, zobaczysz :-)
 
reklama
Dziewczyny :D pomóżcie ... od tego cyklu mierze temperaturę, zmierzyłam dzisiaj rano 3 razy i za każdym razem była inna ;p i zglupialam :D mam sobie średnią wyciągnąć czy co? ;p hehe :D
 
W lutym wiedziałam że cykl stracony jeszcze zanim mi lekarka o tym powiedziała,jakoś tak intuicyjnie ;) A teraz cały czas myślę że się udało i już,zobaczymy czy intuicja mnie nie zawiedzie...Gdyby się nie udało to byłoby chyba największe rozczarowanie z cały 20 lat.... :( Nawet to mikro poronienie w listopadzie nie było tak straszne jak myśl o tym że teraz mogłoby się nie udać....
Ja teŻ myśle że to twoj cykl !!! I pewnie sie udało !!!
 
Byłam u gina. Wyszlam załamana po tym jak mnie potraktował;(.. Z laska zrobił USG,powiedział że za wcześnie na to..no ok..ale po pregnylu zrobił się niby mega duży torbiel..i tyle w temacie..kazał ubrać się i do widzenia:( byłam w takim szoku że nawet nie nawrzeszczalam na niego że tak mnie zbył z tym wszystkim..jestem w szooku bo myslalam że w końcu trafilam na normalnego gina..co ja mam myśleć teraz..skoro zrobił się torbiel to chyba dlatego że pęcherzyk nie pękł..a skoroo nie pękł to skąd te ciągle pozytywne testy..? :(
 
Byłam u gina. Wyszlam załamana po tym jak mnie potraktował;(.. Z laska zrobił USG,powiedział że za wcześnie na to..no ok..ale po pregnylu zrobił się niby mega duży torbiel..i tyle w temacie..kazał ubrać się i do widzenia:( byłam w takim szoku że nawet nie nawrzeszczalam na niego że tak mnie zbył z tym wszystkim..jestem w szooku bo myslalam że w końcu trafilam na normalnego gina..co ja mam myśleć teraz..skoro zrobił się torbiel to chyba dlatego że pęcherzyk nie pękł..a skoroo nie pękł to skąd te ciągle pozytywne testy..? :(
Izuś bardzo współczuję tej mało przyjemnej wizyty. To Twój stały lekarz czy jakiś nowy-przypadkowy? Straszny buc. I co teraz? Przedstawił jakiś plan?
 
Byłam u gina. Wyszlam załamana po tym jak mnie potraktował;(.. Z laska zrobił USG,powiedział że za wcześnie na to..no ok..ale po pregnylu zrobił się niby mega duży torbiel..i tyle w temacie..kazał ubrać się i do widzenia:( byłam w takim szoku że nawet nie nawrzeszczalam na niego że tak mnie zbył z tym wszystkim..jestem w szooku bo myslalam że w końcu trafilam na normalnego gina..co ja mam myśleć teraz..skoro zrobił się torbiel to chyba dlatego że pęcherzyk nie pękł..a skoroo nie pękł to skąd te ciągle pozytywne testy..? :(
Przy torbieli jajnika niestety testy wychodzą pozytywne.
 
Byłam u gina. Wyszlam załamana po tym jak mnie potraktował;(.. Z laska zrobił USG,powiedział że za wcześnie na to..no ok..ale po pregnylu zrobił się niby mega duży torbiel..i tyle w temacie..kazał ubrać się i do widzenia:( byłam w takim szoku że nawet nie nawrzeszczalam na niego że tak mnie zbył z tym wszystkim..jestem w szooku bo myslalam że w końcu trafilam na normalnego gina..co ja mam myśleć teraz..skoro zrobił się torbiel to chyba dlatego że pęcherzyk nie pękł..a skoroo nie pękł to skąd te ciągle pozytywne testy..? :(

A ile czasu minęło od podania pregnylu?
 
Dziewczyny :D pomóżcie ... od tego cyklu mierze temperaturę, zmierzyłam dzisiaj rano 3 razy i za każdym razem była inna ;p i zglupialam :D mam sobie średnią wyciągnąć czy co? ;p hehe :D
:) a mierzylas o tej samej porze, tym samym termometrem i w tym samym miejscu, a jesli w pochwie czy w tej samej głębokości trzymałam termometr?
Ja bym wzięła pierwszy wynik bo zakładam ze im mniej ruchów przed mierzeniem tym dokładniejszy wynik.. Chyba ze któryś z pomiarów był bardziej zgodny z czasem o której zwykle robisz pomiar, a nie ruszałaś sie mocno/ nie wstawałas miedzy pomiarami :)
 
reklama
Byłam u gina. Wyszlam załamana po tym jak mnie potraktował;(.. Z laska zrobił USG,powiedział że za wcześnie na to..no ok..ale po pregnylu zrobił się niby mega duży torbiel..i tyle w temacie..kazał ubrać się i do widzenia:( byłam w takim szoku że nawet nie nawrzeszczalam na niego że tak mnie zbył z tym wszystkim..jestem w szooku bo myslalam że w końcu trafilam na normalnego gina..co ja mam myśleć teraz..skoro zrobił się torbiel to chyba dlatego że pęcherzyk nie pękł..a skoroo nie pękł to skąd te ciągle pozytywne testy..? :(
Współczuje wizyty :(
 
Do góry