reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Chodzi o wdychanie amoniaku i innych szkodliwych zwiazkow.
Jak rowniez o to ze szkodliwe skladniki farby utrzymuja sie jakis czas we wlosie, tym samym cos tam do organizmu wnika, poza tym jak farba ma kontakt ze skora, to tez wnikna szkodliwe substancje do organizmu.
Pierwszy trymestr jest najwazniejszy i trzeba na siebie bardzo uwazac.
Farbowanie to kontrowersyjny temat i jest duzo przeciwnikow jak i zwolennikow farbowania.
Ja w kazdym razie bym sie bala, ale moze po czesci ten strach wynika z moich poronien, bo kiedys mialam inne zdanie na temat farbowania;)
Jasne rozumiem i szanuję. Nie zdecydowałam się na taką usługę bez opinii fachowców i mojego lekarza prowadzącego który nie miał absolutnie żadnych zastrzeżeń biorąc również pod uwagę moje poronienie. A tak nota bene to w poprzedniej ciąży nawet nie malowalam paznokci nie mówiąc o włosach i jakoś to nie sprawiło że ciąża rozwijała się prawidłowo i nie uchroniło od tragedii.
Uważam że dbam o siebie możliwie jak najlepiej, a o wygląd też można zadbać w ciąży ;) jeśli poprawi to samopoczucie. Wolę w ten sposób je poprawić niż opychac się jak wariatka slodyczami albo zarciem z fast fooda. Tak mogłabym dopiero zaszkodzić.
A już żeby uspokoić to wszystkie produkty które były dziś nakładane na moje włosy były pozbawione amoniaku i szkodliwych substancji a wykonane były na bazie naturalnych składników. Nic nie smierdzialo, nie piekło ani nie szczypało a ja czuję że zrobiłam coś dla siebie i dziękuję sobie za to.
Szczęśliwa mama->szczęśliwe dziecko ;)
 
reklama
Ja sobie nie wyobrażam nie farbowac włosów. Bardzo szybko mi rosną
a że mam same siwe to jak ja bym wyglądała? Taka zaniedbana mama? Niee :) Będę używać jakościowo dobrych i jak najmniej szkodliwych farb ale będę na pewno ;)
 
Ja sobie nie wyobrażam nie farbowac włosów. Bardzo szybko mi rosną
a że mam same siwe to jak ja bym wyglądała? Taka zaniedbana mama? Niee :) Będę używać jakościowo dobrych i jak najmniej szkodliwych farb ale będę na pewno ;)
Hej ale siwy jest teraz podobno trendy ;) pomyśl o tym.
Ja po poronieniu dość znacząco posiwiałam no i też jestem skazana na malowanie włosów ale teraz przy tym kolorze nie tak często jak by się mogło wydawać :)
 
Hej ale siwy jest teraz podobno trendy ;) pomyśl o tym.
Ja po poronieniu dość znacząco posiwiałam no i też jestem skazana na malowanie włosów ale teraz przy tym kolorze nie tak często jak by się mogło wydawać :)
Nie wyobrażam sobie siebie w siwym. Praktycznie od 20 lat mam ciemne włosy a przy mojej okrągłej gębie jasny kolor raczej odpada.;)
 
To Ty jestes naturalna jadna blondynka?
Niezle Cie skadowal ten fryzjer?
Zdradzisz gdzie bylas? Chyba ze to te naturalne i bezpieczne farby takie drogie sa?
Kiedyś jak miałam takie "dziewicze" włosy farbą nie skalane to były koloru kasztanowego coś taki orzechowy brąz no ładne były ale jak mi odbiło farbowac się na czarno na przemian jeszcze z trwałą to włosy strasznie zjasnialy i straciły naturalny pigment i teraz najbardziej do odrostu pasuje blond.
Fakt mało nie zapłaciłam ale to właśnie kwestia drogich produktów i ich ilości bo mam gęste kudły i sporo tego poszło ;) Ale jeśli jestem zadowolona a mąż jeszcze bardziej że sprawił mi przyjemność to nie boli go to ile ta przyjemność kosztowała. A jak jego nie boli to mnie również ;)
 
reklama
Do góry