reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Autora troszke za niskie tsh . Nalkepsze jest 1.5-2 tsh dla osób chorujących na tarczyce bo u ludzi ze zdrowa tarczyca to są inne normy . Zacznij brać mniejsze dawki tabletek jak masz jakies
Tylko ze ja nic nie biorę .. :/ Normalnie tsh jest w normie na tarczyce tez nie choruje ale lekarka powiedziała mi zeby zbadać i miałam sie do niej wybrać gdyby było wyższe niż 2,5 i teraz taki spadek po 3 miesiącach i nie wiem co robic
 
reklama
Tylko ze ja nic nie biorę .. :/ Normalnie tsh jest w normie na tarczyce tez nie choruje ale lekarka powiedziała mi zeby zbadać i miałam sie do niej wybrać gdyby było wyższe niż 2,5 i teraz taki spadek po 3 miesiącach i nie wiem co robic
No i tak musisz isc z tymi wynikami i prawdopodobnie powinnaś brać jakieś leki , no jest za niskie tsh tarczycy . Idzi do lekarza i zapytaj co teraz tylko pamietaj powedz ze chcesz się starć o dziecko .
 
reklama
@ruda1991 3 cm to już kawał człowieka :D tule Ciebie i Twój brzuszek :*

@pyzia-75 ... chciałabym, żebyśmy spotkały się na listopadowkach :*

Dzień dzisiaj mam koszmarny. Dawno takiego nie miałam ... wszystko mnie wk.urwia. Pod koniec roboty dowiedziałam się, że koleżanka z pracy jest w ciazy. Dobilo mnie to totalnie. Źle czuję się z moimi uczuciami. Jest mi wstyd. Cieszę się cholera, że jej się udało, bo wiem, że tego chciała, ale ... no właśnie. Zazdroszczę jej i nienawidzę siebie za to. Czarę goryczy przelała moja córcia ... "mamo.. nie chcę być sama. Każdy kogoś ma, a ja mam tylko psa. Przecież tato Cię kocha. Gotuje Ci rosolek, żebyś nie była głodna. Myje podłogę. I modlę się do Bozi a ona spełnia marzenia. Dlaczego nie mam siostry albo brata?":hmm: ;(
 
Do góry