reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
Cześć,
miałam dzisiaj ciężki dzień. Na nic nie miałam czasu. A w sumie mam wrażenie, że i tak nic nie udało mi się zrobić. Wszystko na niedoczasie leciało, wszędzie byłam spóźniona.
 
Hej dziewczyny proszę o pomoc w interpretacji.. [emoji17] robiłam badanie tsh ponieważ w listopadzie miałam 2,6 dzisiaj odebrałam wyniki i tsh wynosi 0,7 czy teraz jest za niskie czy juz ok aby zajść w ciąże? Z góry dzieki za odp.
 
Ovli daje znac :-) wszystko w pozadku. Maluszek ma 3 cm:-)
Ruda wspaniale !!!! A serduszko słyszałaś?

U mnie tsh 0,4 ha ha ha teraz mam za niskie , a ja jeszcze dzisiaj dowaliłam 200mg . Jutro mam nie brac tabletek mam tydzień zrobic przerwę .

A ja się zastanawiałam dlaczego ja mam zawroty głowy i miesiaczki dalej nie mam o wlasnie przyczyna się znalazła .
 
Hej dziewczyny proszę o pomoc w interpretacji.. [emoji17] robiłam badanie tsh ponieważ w listopadzie miałam 2,6 dzisiaj odebrałam wyniki i tsh wynosi 0,7 czy teraz jest za niskie czy juz ok aby zajść w ciąże? Z góry dzieki za odp.
Autora troszke za niskie tsh . Nalkepsze jest 1.5-2 tsh dla osób chorujących na tarczyce bo u ludzi ze zdrowa tarczyca to są inne normy . Zacznij brać mniejsze dawki tabletek jak masz jakies
 
Ovli ostatnio juz widzialam ze bije tylko gin nie dal.posluchac. teraz tez niechcial ale dal. Moj gin mowi ze do 12 tygodnia lepiej nie slychac bo cos tam moze szkodzic.

Maz to mial lzy w oczach :-)
 
Ovli ostatnio juz widzialam ze bije tylko gin nie dal.posluchac. teraz tez niechcial ale dal. Moj gin mowi ze do 12 tygodnia lepiej nie slychac bo cos tam moze szkodzic.

Maz to mial lzy w oczach :-)
Mi lekarza jak pokazywał serduszko to uwierzyć nie migłam i nawet chciał nagrać dla mojego M ale jak nie chciałam i dobrze ze nie wziełam bo teraz było by przykro ;(
 
reklama
Do góry