reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Pyzuś spokojnie bo jeszcze co Ci za wszystkie pęcherzyki popękają ze strachu:D



Witaj Izuś, słyszałam że Pregnyl fałszuje wynik testu (na pozytywny) to prawda?
Który to twój dzień cyklu?:)

Pierwszy dzień okresu był 5lutego..tak fałszuje..czytalam że pregnyl utrzymuje się w organizmie do 10dni..wczoraj bylo 10dni po podaniu go i na teście wyszła bladziutka drugą kreseczka..pytanie czy to resztki leku spowodowały czy może już coś się dzieje nowego..
 
reklama
Pierwszy dzień okresu był 5lutego..tak fałszuje..czytalam że pregnyl utrzymuje się w organizmie do 10dni..wczoraj bylo 10dni po podaniu go i na teście wyszła bladziutka drugą kreseczka..pytanie czy to resztki leku spowodowały czy może już coś się dzieje nowego..

Izuś ja bym proponowała zrobić za 2 dni, a jak wyjdzie znowu bladzioch to na betę i wszystko będzie jasne:)

Pyzia - a no to jak pękły to działaj:D
 
Izuś ja bym proponowała zrobić za 2 dni, a jak wyjdzie znowu bladzioch to na betę i wszystko będzie jasne:)

Pyzia - a no to jak pękły to działaj:D
Ha ha działamy już od niedzieli bo miałam przeczucia :D Dziś zapakowałam mojemu M do pracy serek wiejski ze śmietanką i jogurt pitny żeby nabiał uzupełnił :D
 
Podobno 5000 moze fałszować wynik do 10-11 dni,a 10000 aż do 14.Ja miałam 10000...Ale za kilka dni mam wizytę i pani doktor będzie szukać ciałka żółtego ciążowego i lepiej zeby znalazła bo inaczej zębów moze szukac jak jej wybije ;)
 
Pyzia nie tak ostro ;) kochana .

A u mnie 37 dc i nic ani @ ani pozytywnego testu :( robiłam wczoraj i jedna krecha , @ pewnie się spóźni .
 
Hej dawno tu nie pisalam pamietacie mnie jeszcze
Ja czekam na @ 31dc spoznia sie juz 5 dni test w niedziele negatywny nie zapowiada sie na okres ale mialam pozna owulacje 18dc ah ten nasz cykl
 
reklama
Do góry