reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

wiesz Bog chyba zle dzieli ciaze, dlaczego kobiety, ktore nie powiny miec dzieci maja po kilkoro, no dlaczego?!! a my w czym gorsze jestesmy, ze musimy tyle sie starac?

Wiesz Luxia ... nawet ja tego pojąć nie mogę, pomimo, że mam już jedno dziecko ...we łbie mam multum myśli, bezustannie się zadręczam, zadaję pytania, a odpowiedzi brak ....
Mój brat ma przysposobione dziecko ...(poślubił bratową jak już miała własną córkę), ... a po ślubie się dowiedział, że on nie może mieć dzieci ... tak samo mój brat cioteczny ... 2 facetów z rodziny taty ... ostatni potomkowie ,- nazwiska mojego taty i jego rodzeństwa nie mogą mieć dzieci. Wraz z nimi przepadnie ślad o nazwisku rodowym mojego taty. Nie mogę tego pojąć. Kobiety w mojej rodzinie mają minimum 3 dzieci ... a faceci zero.
 
reklama
Wiesz Luxia ... nawet ja tego pojąć nie mogę, pomimo, że mam już jedno dziecko ...we łbie mam multum myśli, bezustannie się zadręczam, zadaję pytania, a odpowiedzi brak ....
Mój brat ma przysposobione dziecko ...(poślubił bratową jak już miała własną córkę), ... a po ślubie się dowiedział, że on nie może mieć dzieci ... tak samo mój brat cioteczny ... 2 facetów z rodziny taty ... ostatni potomkowie ,- nazwiska mojego taty i jego rodzeństwa nie mogą mieć dzieci. Wraz z nimi przepadnie ślad o nazwisku rodowym mojego taty. Nie mogę tego pojąć. Kobiety w mojej rodzinie mają minimum 3 dzieci ... a faceci zero.
to jest okropne jak nie mozna miec dziecka, pomysl co ci ludzie musza czuc, jak komus obok rodza sie dzieci, jak widza jak one rosna, ja sobie nie wyobrazam takiej sytuacji, ze moglabym byc bezplodna, nie wiem, swiat chyba by sie dla mnie skonczyl
 
Nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić ...mój brat cioteczny po narodzinach Michała zerwał z Nami kontakt ...
Cóż ... rozumiem go.
 
Nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić ...mój brat cioteczny po narodzinach Michała zerwał z Nami kontakt ...
Cóż ... rozumiem go.
u nas jest taka sytuacja, ze moja szwagierka nie bedzie miec drugiego dziecka, bo jej facet nie chce, no i ona tez srednio sie nadaje na mamusie, bo corke zlewa totalnie i jak ja zaszlam w tamta ciaze to ło Jezu co sie dzialo, fochy, wychodzenie z kuchni jak moiwlam o ciazy, glupie komentarzem, dogryzanie, teksty,ze test sie pomylil, na usg nie chciala spojrzec, takich ludzi nie rozumiem, to co ja mam nie miec dziecka, bo ona nie moze?
 
u nas jest taka sytuacja, ze moja szwagierka nie bedzie miec drugiego dziecka, bo jej facet nie chce, no i ona tez srednio sie nadaje na mamusie, bo corke zlewa totalnie i jak ja zaszlam w tamta ciaze to ło Jezu co sie dzialo, fochy, wychodzenie z kuchni jak moiwlam o ciazy, glupie komentarzem, dogryzanie, teksty,ze test sie pomylil, na usg nie chciala spojrzec, takich ludzi nie rozumiem, to co ja mam nie miec dziecka, bo ona nie moze?

Mój teść jak się dowiedział, że jestem w ciąży ... powiedział cytuję: ''oby poroniła'' A teraz udaje dobrego dziadka
Niech ich osądza ''Ten'' wyżej.....
 
Mój teść jak się dowiedział, że jestem w ciąży ... powiedział cytuję: ''oby poroniła'' A teraz udaje dobrego dziadka
Niech ich osądza ''Ten'' wyżej.....
to moja tesciowa powiedziala, ze nas poje.balo, ze na ch.uj nam bachor, no coz...a potem wielce ubranka nam zalatwiala, ale ja odmówiłam, ze starych szmat po piatce dzieci nie chce, bo jej bratowej zalegają w piwnicy i sie zaczelo
 
reklama
Do góry