reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Mala współczuję że cię to spotkało. Trzymaj się :-*

Emeczka ja nie mam bladego pojęcia. Ale może jeszcze się pojawia te kreski skoro to dopiero 11 dc..
 
reklama
Ann liczę na to w pn idę do gina zobaczymy co zobaczy :) kurde dziwne ze tak sie nie da na hop siup zajść w ciaze - niby uprzedzali mnie ze po kp kilka cykli moze byc bez owu ale powiem Wam ze chyba sie stresuje i to pewnie tez robi swoje :)
 
Migduch dziekuje :) robiłam chyba w sierpniu jak jeszcze kp, było na poziomie ze tak powiem zdolnym do zapłodnienia ale wtedy jeszcze nie miałam @ , teraz zobaczymy co to bedzie :) ale jeszcze raz dzieki :)
 
Dziękuję za wsparcie. Mój mąż wczoraj się popłakał jak mu powiedziałam wszystko. Ale cóż tak miało być. Dostałam tabletki na odbudowanie flory i globulki na stan zapalny. We wtorek na cytologia.
 
Mała przykro mi.

Dziewczyny dziwna sprawa , robiłam przedwczoraj test lh i była krecha ...słaba bo słaba alw była a dzis robię i cisza ... W sensie krecha prawie nie widoczna - mniej niz wtedy a to 11 dz wiex powinna byc mocniejsza chyba prawda ?

Mi też w tym cyklu po clo nie wychodziły i wywaliłam:D Czasami stężenie z dnia na dzień bardzo skacze, musisz być cierpliwa i dalej czekać:) I pamiętaj że w każdym cyklu owu może się przesuwać:)
Albo jeszcze jedno, mocz mógł być rozwodniony..
 
reklama
Do góry