reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
Witam dziewczyny ;)

Gratulacje dla tych co maja 2 kreseczki i zycze powodzenia dla staraczek oczywiscie dla samej siebie też ;) .

Pyzia życze wspaniałego weekendu !! Zrelaksuj się o odpręż ;)

Lux gratulacje nowego mieszkanka aby z nowej sypialni same iskry leciały ;)
Mam nadzieje że miałas wspaniałe sny w pierwsza noc ? Podobno sny z pierwszej nocy w nowym miejscu się spełniają ;)


Co do twojej teściowej brak słów , nie wiem co napisać bo ja bym chyba po gębie lała (sorki ale taka prawda ) a szczególnie za tego " bachora " . Jak bedziesz miec dziecko nie zostawiaj jej nigdy bo dziecko bedzie znerwicowane przez nią . Szkoda maluszka
a w zyciu jej dziecka nie zostawie, ona niby gada, ze moje bedzie inaczej traktowac, bo do Julii se wieksze prawa roszczy, bo ją wychowuje od urodzenia...a sny mialam koszmarne, snila mi sie wlascicielka poprzedniego mieszkania
 
a w zyciu jej dziecka nie zostawie, ona niby gada, ze moje bedzie inaczej traktowac, bo do Julii se wieksze prawa roszczy, bo ją wychowuje od urodzenia...a sny mialam koszmarne, snila mi sie wlascicielka poprzedniego mieszkania
Co to za metody.. do dziecka z krzykiem?:/ kazdy ma nerwy itd ale nie kosztem najmlodszych
 
A ja się moim hobby pochwale. To jest mój prezent gwiazdkowy. Wreszcie zbudowałam. :)
 

Załączniki

  • DSC_0245.JPG
    DSC_0245.JPG
    624 KB · Wyświetleń: 75
reklama
Nessi uśmiałam sie :) bo podobno jak Ann pisze najzdrowiej co 2-3 dni :)

Nessi ale masz w normach ta prolaktyne a z tego co mi wiadomo to złe jest jak jest przekroczona . Kiedyś miałam hiperprolakty...cos tam - ale szybko bromergobem przy małych dawkach mi naprostowało.

Mała zrób koniecznie nie raz dziewczyny miewają cos na @ w ciazy. A dwa jak dziewczyny piszą wizyta h gina .

Lux kurde szkoda ze krzykiem sie wyszysji załatwia :/

Aniay piekne :) mi sie marzy zrelaksować sie przy puzlach musze poszukać jakiś starych :)

Mamia a który to dc? Kciuki za betę.
 
Do góry