reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Nessi zdrowka dla synka.

Zdrowka dziewczyny.

Bylam dzis na spotkaniu z kolezanka. I milo spedzilam dzien. Babelek spi. Nakupilam mu majteczek i od dzis zaczelismy odpieluszkowanie
 
reklama
Nessi niech synek szybko wróci do zdrowia no i aniay niech miną ci te dolegliwości. :*
A my na noc obżeramy się naleśnikami. :)
738c27efc3c86cfbca762c9267812c7f.jpg
 
Dzień dobry wszystkim :)
Jako, że dziś niedziela chialabym prosić o dobry uczynek :)
W naszej gminie mieszka niespełna roczny chłopczyk, u którego zdiagnozowany siatkowczaka i chciałabym Was prosić o udostępnienie jego profilu na fb https://m.facebook.com/oczyPiotrusiakontrasiatkowczakobuoczny/
Oczywiście jeśli to nie problem. Może znajdzie się ktoś kto chciałby go wspomóc.
Jeśli post jest nie na miejscu to przepraszam, usunę. Po prostu Ja już nie mogę wchodzić na jego profil żeby czytać nowe wiadomości bo zaczynam wyć.
 
reklama
Kotek trzymam kciuki za kolejny cykl :)

A mi sie chyba zepsuł termometr, najpierw pokazał 36,9 a po 20 minutach zaczal pikac jak szalony informując mnie o gorączce 37,5 :eek:
Plamienie mam mniejsze, bo wczoraj tylko rano i wieczorem widziałam odrobinę i dziś rano też. Mojego lekarza nie ma jutro a i tak przed pracą nie zdążę iść do żadnego innego. Dopiero w środę :/

A żeby mi się nie nudziło, kiedy w domu wszyscy śpią to ugotowałam już obiad :D no prawie, bo mięsko się marynuje jeszcze w lodówce. I ciasto czekoladowe mega szybkie :) mniam
 
Do góry