reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Dziewczyny każdej się wreszcie uda.
Pierwszy test dwa dni przed terminem drugi w terminie @.
 

Załączniki

  • 1454227355440.jpg
    1454227355440.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 118
reklama
Ah miejmy nadzieję, że nam też się uda :) bo ja właśnie mam dzisiaj dzień załamki :p miałam jechać do mojego brata, ale zamiast tego okopie się w domu.
Ann gratuluję
Kotek to jedziemy na jednym wózku ;)
Hime też chcę takie naleśniory... ;(
 
A u mnie jest gorzej. Doszedł ból i zamiast beżowego delikatnego plemienia mam różowe i dużo więcej. Idę się zaszyc pod kocem, bo źle się czuję.
 
Hej dziewczyny! Mój P namówił mnie, żebym zrobiła test, tak dla spokoju duszy. I wyszło tak jak myślałam:
9dba3daa412d1fcfe88ee78c7ff0fb94.jpg

Teraz na spokojnie będę czekać do 2 lutego, jak będzie się spóźniał okres to wtedy powtórka testu. :)
 
Ann Gratuluje ! Ja dziś mam planowany termin @ i na razie nieprzyszła. Chyba test jutro zrobie-ale nie mam w ogóle żadnych objawów
 
Mania ja też miałam dzisiaj termin @ i nie mam. Już raczej nie przyjdzie skoro taki mam wynik testu. Trzymam kciuki żebyś też miała jutro dobry wynik :-)

Hime może jeszcze za wcześnie u ciebie. Puki nie ma @ jest nadzieja.
A no cisza

Lux a ty co porabiasz w ten weekend? :-)
 
reklama
Mania ja też miałam dzisiaj termin @ i nie mam. Już raczej nie przyjdzie skoro taki mam wynik testu. Trzymam kciuki żebyś też miała jutro dobry wynik :-)

Hime może jeszcze za wcześnie u ciebie. Puki nie ma @ jest nadzieja.
A no cisza

Lux a ty co porabiasz w ten weekend? :-)
No dzisiaj jest 26dc ale mogła być później owulacja. Zobaczymy, teraz to tylko w spokoju czekam na okres. Co będzie to będzie. :) Mam tylko nadzieję, że okres nie będzie się spóźniał 60dni a ciąży nie będzie. Jak ma przyjść @ to niech przyjdzie w terminie, albo wcale. :)
 
Do góry