reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
dzieki:)
wiecie co...ja to juz nie wiem co mam myslec...troche sie boje ze nie bedzie nam juz dane miec drugiego dziecka...jestem podlamana ...niestety...dzis wzielam sie za testy owulacyjne pierwszy raz w zyciu...choc przy nieregularnych okresach to i to niewiele pomoze...jak to z wami jest? jak to robicie ze nie tracicie nadzieji?
Trzymamy się w kupie ;) myślę, że testy owu przy nieregularnych @ to jak najbardziej dobry pomysł :)
 
myslicie ze te testy pomoga?...no nic zobaczymy...dziwne to jest bo mamy juz synka ...chociaz z nim zaszlam w ciaze majac 25 lat i wtedy zajelo nam to 5 mcy tylko z kalendrzykiem...teraz te testy kupilam i dzis oczywiscie niski poziom wiecc lipa... jak to bylo u was ? czy mozliwe jest zeby nie owulowac w wieku 31 lat (prawie)? dopiero zaczynam konsultacje z moim rodzinnym lekarzem i skierowal mnie na testy krwi na hormony ale oczywiscie nie trafilam w daty przed okresem i musze czekac na przyszly miesiac wrrr...dziwne to jest ze 1 dziecko juz jest a drugie nie chce sie pojawic:(
 
myslicie ze te testy pomoga?...no nic zobaczymy...dziwne to jest bo mamy juz synka ...chociaz z nim zaszlam w ciaze majac 25 lat i wtedy zajelo nam to 5 mcy tylko z kalendrzykiem...teraz te testy kupilam i dzis oczywiscie niski poziom wiecc lipa... jak to bylo u was ? czy mozliwe jest zeby nie owulowac w wieku 31 lat (prawie)? dopiero zaczynam konsultacje z moim rodzinnym lekarzem i skierowal mnie na testy krwi na hormony ale oczywiscie nie trafilam w daty przed okresem i musze czekac na przyszly miesiac wrrr...dziwne to jest ze 1 dziecko juz jest a drugie nie chce sie pojawic:(
Pojawi się ;) 31 lat to jeszcze bardzo dobry wiek, może są inne przyczyny, które łatwo ogarnąć, nie denerwuj się na zapas, wiek nie jest tak ważny, są tu młodsze dziewczyny jak i starsze,a problem ten sam :) poczekaj spokojnie, zrób badania, rób testy owu, mierz temperaturę ciała, obserwuj zmiany, a doczekasz się i owu i dzidziusia :)
 
dziekuje za mile przyjecie i wsparcie emocjonalne:) w ogole to sie dowiedzialam ostatnio ze moja mama tez miala problem zeby zajsc w ciaze ze mna...miala jakies niedojrzewahjace cialko zolte... podawali jej progesteron i potem zaszla ze mna w ciaze... jako ze jestescie bardziej obeznane w temacie niz ja:) to sie podpytam was czy moze byc to dziedziczne ze ja to mam po nije taki problem? tez mam nadzieje ze to nie moj wiek bo nie czuje sie za stara na maluszka:) podziwiam was za tak dobry humor:)
 
Nie mam pojęcia czy to może być dziedziczne, ale jeśli powiesz o tym lekarzowi na następnej wizycie, może to mu coś podpowie :) posiedzisz tu trochę z tymi wariatkami to też Ci się udzieli :p a teraz idę odpoczywać, dziady mnie zmęczyły, Lux :D J jest w pracy, więc całe łóżko i kołdra moja ;) dobranoc, dziewczęta!
 
tak tez zrobie;-) ;) szkoda ze w uk mieszkam bo zeby sie dostac do gina tutaj to masakra:eek: no nic .. czekam az i mnie sie udzieli troche waszego dobrego humoru:) dobranoc x
 
reklama
Do góry