reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
Taki zapieprz w pracy, że nie wiem jak się nazywam. Nadrobie wszystko w domu, bo widzę dużo pisalyscie :)

Hime post mi się usunął :p a pizzę zamowilysmy sobie do pracy, ale jakaś trefna szynka chyba na niej była, bo jest mi niedobrze po niej cały czas
 
A dziś mam w planach wyjście z kumplami z pracy na karaoke, ale jakoż zupełnie nie mam na to ochoty.
Mam prawie pewność że u mnie doszło do poronienia samiostnego. Dziś nad ranem ""wyleciał " ze mnie dość spory ok 1 cm na 1,5 cm dziwny skrzep ze sluzem. Ciężko określić wygląd. Ale wszystko wskazuje na rok ze mam rację.
 
Witam już z domku. Byliśmy dzisiaj oglądać nowy domek, który się bardzo podobał mojemu A. (bo blisko jego siostry) Mnie się średnio podobał i nie w smak mi ta bliskość jego siostry. Mimo wszystko poszłam obejrzeć.
Świeżo po remoncie, trzy sypialnie, dwie podwójne i jedna pojedyńcza, jadalnia, salon, przestrzenny, jasny z ogródkiem. Łazienka niezłego rozmiaru chociaż stan pozostawia trochę do życzenia kuchnia podobnie.
Przyjemny właściciel i dobry czynsz. Tylko kurcze ta siosta blisko (nie przepadamy za sobą) i okolica pozostawia trochę do życzenia. Mimo wszystko składamy apikację i zobaczyy jak przejdzie. Jutro jeszcze jeden idziemy oglądać, trochę droższy ale na zdjęciach ładnie wygląda. :)

@Mala86 Przykro mi. *tula* będzie dobrze.
 
Ruda to samo u nas, przychodzą do apteki wyceniac recepty i opieka im na leki daje, ale na wódkę i fajki to ich stać, a na leki już nie :/

Mala współczuję, a może lepiej iść do lekarza jak nigdy nie miałaś takiego bólu. Kolejne cykle na staranki przed tobą. Głowa do góry :)

Karola może jednak nie przyjdzie @ i rano wyjda dwie kreseczki ;)

Hime ale naleśnika to bym zjadła, najchętniej z bitą śmietaną ! :D
 
Ruda to samo u nas, przychodzą do apteki wyceniac recepty i opieka im na leki daje, ale na wódkę i fajki to ich stać, a na leki już nie :/

Mala współczuję, a może lepiej iść do lekarza jak nigdy nie miałaś takiego bólu. Kolejne cykle na staranki przed tobą. Głowa do góry :)

Karola może jednak nie przyjdzie @ i rano wyjda dwie kreseczki ;)

Hime ale naleśnika to bym zjadła, najchętniej z bitą śmietaną ! :D
Wiesz co, ja ten cykl i tak spisałam na straty, więc byłam przygotowana na jedną kreskę. Tylko jakiś tam cień nadzieji się we mnie tlił, tym bardziej, że podejrzanie się czułam, dlatego te testy :) na jutro też już nie liczę, specjalnie kupiłam płytkowe, więc jak nie dziś, to jutro też nie ;) także czekam na @ i rozpoczynam nowy cykl ;)
 
Ruda to samo u nas, przychodzą do apteki wyceniac recepty i opieka im na leki daje, ale na wódkę i fajki to ich stać, a na leki już nie :/

Mala współczuję, a może lepiej iść do lekarza jak nigdy nie miałaś takiego bólu. Kolejne cykle na staranki przed tobą. Głowa do góry :)

Karola może jednak nie przyjdzie @ i rano wyjda dwie kreseczki ;)

Hime ale naleśnika to bym zjadła, najchętniej z bitą śmietaną ! :D
Ja to mam bardziej chęć na gofry, ale moja gofrownica jest słaba i nie dopieka. ;(
 
reklama
W sumie to my wciąż na coś czekamy tylko najpierw na @, później na owu i albo na efekty albo na kolejną @ i tak w kółko.
Ja też czekam na to co się wydarzy dalej. Plamienie u mnie mniejsze niż rano. Nie wiem od czego to zależy, może inofolic mi pomaga.

Hime Boże gofry... przestań już o jedzeniu, bo z kuchni nie wyjdę :D
 
Do góry