reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Pyzia olvi dziękuję :-)

Hime zrób ja też na niego czekam :p

Hime ja myślałam że u mnie też za wcześnie. A jak patrzyłam na test to oczom nie wierzyłam, że coś pokazało.

Czarna tak najlepiej. A już jesteś po owulacji tak?
Słyszałam że po clo się zachodzi praktycznie od razu to prawda?

Jeszcze jestem przed owu:) Dzis 14 dc:)
Za pierwszym razem po clo od razu zaszłam, teraz na to nie licze:)

Czarna @ ma byc 14. Zdazysz dołączyć jak go nie dostaniesz?

No jeszcze bym sie załapała:)
Co do pracy.... Prosto po liceum poszłam do roboty, po roku pracy zarobiłam na studia zaoczne i zmieniłam prace na lepsza. Ciągnęłam studia i prace i było czasami cholernie ciężko!! w ciągu miesiąca miałam może 3 dni wolne. Później zaszłam w ciąże i skończyła mi się umowa z sadem.... po bataliach o mnie (kierowniczka z sędziami walczyli o mój powrót:) miałam możliwość wrócić ale trafiłam na patologie ciąży i ze względu na zagrożenie ciąży musiałam odmówić. Prace pisałam już tylko na leżąco, pozdawałam wszystko w szkole i broniłam się w 9 miesiącu:)) Teraz jestem co prawda bezrobotna ale staram się cały czas rozwijać... Chciałabym się przebranżowić i mam nadzieje że się uda:)
Nie potrafię już nic nie robić... i dziwie się osoba które nie mając dzieci, pracy albo szkoły tylko siedzą na tyłkach bez chęci do tworzenia:)
Mój maż bardzo dobrze zarabia ale to nie znaczy że ja mam siedzieć na tyłku i nic nie robić:)
 
reklama
masz taki metaliczny posmak w ustach? ja mialam taki w ciazy
Ja sie zastanawiam od kilku dni czy aby testu nie zrobic ale dzisiaj temperatura mi spadala a od dwoch dni mam plamienie jak przed okresem wiec to raczej nie ciaza. Byloby interesujaco gdybysmy zaliczyli "wpadke" cykl przed rozpoczeciem staran ;)
 
Co do macierzyńskiego jest
Tak jak agnesis piszesz , 100% rylko pierwsze pół roku.

Hime dobrze ze juz wyszłaś na prosta i chcesz skończyć szkole bo to wazne :)

Ruda ojej a co sie dzieje ze zagrożona ciąża ? Doczytałam ze krwiaki odpoczywaj dużo wiem ze przy dziecku to trudne ale łez ile możesz dupka luteinę dostałaś ?
 
reklama
Do góry