reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
moj Tomek zmienia prace i kierownik nie chce pozwolic mu odejsc i poszedl do prezesowej by dala Tomkowi podwyzke, zeby nie odszedl hahah, teraz docenia pracownika? a jak Tomek po 13 godzin robil i prosil kierownika by ten czasmi pozwolil mu zejsc po 11 godz to tamten gluchy byl, ja mowilam, ze oczy sie kierownikowi otworza gdy Tomek odejdzie i mialam racje
 
Ovli a ktory?
Ja mam swoje pol roku i jest ok ciocia ma te same juz dwa lata i tez jest super. Jedyne co trzeba dokupic to takie blaszki metalowe do blatu przy kuchence bo od ciepla moze odejsc listwa
 
Hej :) Czytam i aż mi się gęba uśmiecha ile testów wyszło pozytywnie :) Wszystkim serdecznie gratuluję :) Miłego popołudnia dziewczynki ;)
 
Tak u nas też jest Bodzio ale tam nie byłam . Ostatnio kupiłam sofe z BRW i mam nadzieję ze posłuży kilka lat ;)
ja obecnie mam naroznik z allegro, od producenta bralam i jest mega, wszystko zgodne z opisem, byl robiony na zamowienie i wiem, ze nikt takiego samego nie ma, nawte poduszki sa takie jakie ja chcialam i w takim kolorze i materiale, super..mamy go od sierpnia i sluzy nam super, meble mam tez z allegro
 
reklama
Do góry