reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

Mama nocka spokojna, w sumie, bo była spokojna jak przeszedł mi atak kaszlu i ból brzucha, za mocno mi się chyba mięśnie brzucha spięły, dziś za to prawa strona głowy boli i górna prawa szczena, jednak dobrze,że mam ten antybiotyk bo zatoki rozlewają się wszędzie

Marcepanek &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

dziękuję wszystkim za życzenia zdrówka

Maran piękne imię dla niuni;)))
 
reklama
Mama, dziekuje za wiesci. Napawa mnie to wiekszym optymizmem :-)
Gratuluje dziewczyny!!!
Dzis sie z Moim pozarlam, nie wiem nawet o Co, wiec I humoru brak. Do tego Zab mnie boli. Dopiero Co skonczylam kurs antybiotykiem, by moc naprawic a tu zas.. Do tego dentysta dopiero we wtorek bedzie :-( Tak wiec mecze sie trochu..

Dex dzis 10m konczy, no nie ogarniam..niedawno Co szlam na wyjecie :-)

Sol, jutro mojego zapytam. Ale o ile pamietam hmm to nam ktos to robil.. Nie bede w blad wprowadzac. Zapytam jutro, Bo dzis pfff focha mam :-)

Duzo zdrowka dla zwierzatek Sol. U nas znowu jakies problemy z jaszczurem, wstal po przerwie zimowej I jakos nie moze sie do konca rozbudzic a to juz tyle czasu..

Ide obiad szykowac, ciasto jeszcze trzeba upiec. Dzis mam kiepski dzien..

Maran, imie bardzo Ciekawe :-)
Za mna ostatnio chodzi Cecil :-) Tak sie zwie moj psychiatra hehe I chyba mi sie udzielilo.
 
maran - ładne imię :tak:

Lilith - już sobie daliśmy radę - 30 min czekania na telefonie na osobę ale dało radę :) w ciągu dwóch tygodni dostaniemy czeki :) A zwierzaki już się ogarnęły, zaczęły gryźć półki i szukać drogi ucieczki. Znaczy próba Prison Break w toku :) ale tak łatwo im się tym razem nie uda :p Szaleją po klatce bardziej niż szalały na starej - znaczy się chyba im się podoba :)


A mi małż dzisiaj bańki stawiał... kaszel mnie straszny po tej infekcji męczy i czuję że z płuc mi się odrywa :/ Za to po bańkach się tak rozkosznie niedźwiadkowa zrobiłam - kołderka, zwinąć się w kulkę i sen zimowy :) Ale teraz mnie zaczyna ciągnąć na plerach :/ Mam nadzieję że to choć trochę pomoże bo do lekarza będę mogła iść dopiero w środę jakby co :( a w niedzielę do PL... już mam nerwicę. Mój prawnik jakoś się nie spieszy z odpowiadaniem na maile... ehhh... nakopię mu za 8 dni :/ Nic mi się nie chce. Idę spać.
 
Ostatnia edycja:
cześć na szybko :)

Maran
imię ładne ...ale jak masz 2 córki z polskimi imionami a jedno dacie takie to :sorry: no wiesz o co mi chodzi ...
Wasza decyzja -wiem ,że pisałaś ,że nie wracacie do Pl ..ale bedziesz na spacerze z dziewczynami zawołasz wszystkie 3 trzy- Alaaaa,Majaaaa,Ejriiin....
:sorry:
i nie piszę tego złośliwie -nie,nie,nie :)

Marcepanek
jak na froncie ciążowym ??

Paula
rośniesz?? jak zdrowie u dzieci ?

Lilith
a Dexter próbuje chodzić ? bo jak zacznie to skończy się spokój co :-p


Sol
jak u Ciebie ?


ja mam dziś ciężki dzień w pracy..ale w przyszłym tyg.robie sobie wolne więc teraz trzeba tyrać :eek::-)


miłegooo
 
mama powiem Ci, ze myslalam o tym, ale ja mam dosc zapatrywania sie co ludzie sobie pomyslą, ze moze głupio itp. jakos im jestem starsza mniej mnie to wszystko obchodzi, wlasciwie to w ogóle mnie to nie obchodzi... a jesli chodzi o imie Maja to oni tu wypowiadają Madża wiec jak chce by mówili Maja to musze i tak zapisywać na jej rzeczach Maya, z Alą mam podobnie pisze Alicia bo inaczej to nie wiedzą jak to "J" przeczytac i teraz zaluje toche, ze od razu ich nie zapisałam w urzedach tak przez te Y czy i... u lekarza zawsze przekrecają te imiona... mnie to nieco irytuje bo jest tu tyle polaków, ze mogli by zapamietac jak te głoski sie czyta, dlatego teaz nie bede patrzyc na to co sie komu podoba tylko zrobie jak uwazam... Babcia od strony meza już tak cos próbowała wpłynac na decyzje, ze moze inne imie bo to dziwne i ona nie zapanieta i tak dalej, ze moze Karolinka damy... zirytowala mnie tym nie powiem bo miała swoje dzieci to mogła nazwac sobie jak jej sie podobała... a teraz to ja bede swoje wychowywac ja rodze i ja później jestem z tym dzieckiem na dobre i na złe i nie zamierzam ulegac jakimkolwiek wpływa ze strony tesciowej... zreszta mój maz jest tego samego zdania i babcie na ziemie sprowadził... na co ona jeszcze próbowała mu powiedziec, ze dla swojej mlodszej o 7 lat siosty to on wybrał imie hehehe niby faktycznie chciał Malgosie bo jego pani z przedszkola tak na imie miała, ale przeciez ostatecznie to i tak oni jako rodzice zaakceptowali to imie... zresztą ja jeszcze nie wiem na 100% czy damy jej na imie Erin to takie pierwsze typy są, ale na pewno nie ulegne tesciowej i nie dam na imie Lucynka czy Karolinka ;)

Co tam u Was?

Mama jak zdrowie Twoje, juz wszystko wróciło do normy?
Sol Wy to bidusie ciagle chorujecie jak nie alegie to znowu infekcje no masakra... mnie tez ostatnio moje babki zarazily jakims dziadostwem i kaszel mam znowu.... no a u mnie to wiadomo jak z tym kaszlem, miesiacami sie ciagnie... ale co poradzić...
Paulina a jak u Was?
Marcepanek jak ciąza, masz juz jakies dolegliwosci?

wszystkich serdecznie pozdrawiam i ide warzywa do rosołu obrac bo nie wiem juz co tym dzieciom gotować...
 
Mama, maran dzięki... ciut lepiej po tych bańkach było wczoraj ale że dzisiaj mam lekarza to musiałam się wykąpać i teraz miejsca po bańkach bolą jak siniaki... noc nie przespana. Koszmar... na 14 lekarz.. zobaczymy co powie mnie i Emilce bo Emi też kaszle więc ma wizyte zaraz po mnie.

Marcyś odezwij się co tam u Ciebie...

Ja się chyba zdrzemnę z godzinkę bo lekarz na 14 dopiero.
 
Sol bidoku co za dziadostwo się do Ciebie przyplątało?
Zdrowiej szybko.


Mama05 ,maran
Mam takie mdłości ,że zaczynam wierzyć w tą ciąże :)


Muszę się ogarnąć bo takiego lenia mam że heeeeej no i śpię ile się da. A obecnie to wolne od szkoły więc dzieciaki razem buszują.
Pozdrawiam kobietki ;)
 
Właśnie wróciłyśmy od lekarza. Był wirus... był 3 tyg temu. Teraz kończe zapalenie płuc. Dostałam antybiotyk. Ale najlepsza mina lekarza który chyba pierwszy raz widział ślady po bańkach :D bezcenne :D a Emcia syropek i odpoczynek. A teraz małż robi obiad a ja ide się zdrzemnąć bo prawie dwugodzinna wyprawa do lekarza mnie zamordowała...
 
Wow Sol to nieźle Cię choróbsko obeszło...dużo zdrówka dla Ciebie i córci, lekarz na pewno miała fajną minę na widok śladu po bańkach, pewnie takich rzeczy na oczy nie widział:-D

a my dziś poszliśmy na kontrolę po zapaleniu ucha, pani doktor zajrzała mojej córce do ucha i spytała się mnie co ona ma w uchu, byłam zdziwiona jak mi powiedziała,że dziecię me ma niebieską kredkę w uchu....ręce mi opadły, nerwy chwyciły, dała mi skierowanie na już do laryngologa, wcisnęłyśmy się do laryngologa ale Maja za mocno się miotała, pan doktor dał skierowanie do szpitala na uśpienie i wyjęcie jej tej kredki, od razu pojechaliśmy na oddział,gdzie małż i dwie panie przytrzymały mocno małą i wyciągnęli jej to, pani otolaryngolog przy okazji sprawdziła drugie uchu czy czasem żółta kredka się nigdzie nie ukrywa a także nos................... co za dzień, teraz opadam z sił a raczej z nerwów
jutro dzień mamy i taty w przedszkolu u Daniela, będą wystawiali śnieżkę a Danio ma być księciuniem:-)

Marcepanek &&&&&&&&&&&&&&&&& by wszystko dalej szło i niech Cię mdli w cholerę:-D to bardzo dobry znak:-D

Mama a rosnę sobie, łatwo nie ma:-)

Maran a Ty coś rośniesz w ogóle?? mała kopie??? i masz rację, bądź niegrzeczna i nie słuchaj się teściowej, też tak robię:-D
 
reklama
Paulina a powiem Ci, ze w tym tygodniu brzuch wyskoczyl konkretny, juz nie da sie zgonic, że to z przejedzenia, do tej pory przytylam miedzy 3.5-4 kg Malenstwo kopie najwiecej ze wszystkich, jutro mam polowkowe w szpitalu ;)
 
Do góry