reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

Hej :)

Lilith
powodzenie w staraniach &&&&&&& ..moja Zu tez czasem daje do pieca-dobrze ,że mój synek w tatę sie wdał i spokojniejszy :tak:
a dziewczyny sie porozmnażały i ciąże mamy następujące :-D :
-Maran 3cia ciąża..-dziewczynki oczekuje :)
-Paulina 3cia ciąża-chłopaczka oczekuje
o świeża ciąża Marcepanka -trzymamy &&&& póki co ,żeby wszystko się ładnie ułożyło :)


Sol
napisałaś ,że za taką kasę to możesz jeżdzić ,więc myślałam,że decyzja podjęta :-p


a reszta babeczek gdzie się podziewa ? tu się tęskni,tu się oczekuje na wieści :-)
miłego .
 
reklama
mama - jeszcze nie podjęta, choć aplikacje złożyłam, jak sami chcą mnie na tym stanowisku to czemu nie, ale będę musiała samochodzik kupić ... ehhh... jeżdżenie po lewej stronie, już mam porąbane we łbie a teraz jeszcze lewa strona :)

Lilith - a no w zeszłym roku dostałam na walentynki od małża szynke - Tupek (bo Kaja stwierdziła że jak biega to tupie :) ) ale się okazało że biedaczysko ma padaczkę... leczenie zajęło 3 tygodnie i weterynarz poleciła dokupić drugą bo one nie lubią być same, przeszło mu zupełnie a dołączył do nas Lucyfer (vel. Lucek - którego Emilka nazwała bo jest czarny - nie pytaj mnie skąd ona to wytrzasnęła) i przecież członków rodziny się nie zostawia wyjeżdżając więc są z nami tutaj. A że pogryźli doszczętnie kuwetę plastikową w celu ucieczki i gryzienia kabli i zabawek dziewczynek to im skręciliśmy z mdf klatkę nową, musiałam ją zabezpieczyć przed siuśkami więc użyłam jedynego bezpiecznego pokostu lnianego - który śmierdzi jak zjełczały olej (dalej mi w domu jedzie :/ ) i teraz sobie urzędują w nowiutkiej własnoręcznie zrobionej klatce :) O i mam do Ciebie pytanko - jak tu się załatwia zwrot podatku? Bo póki co męczę się okrutnie z tym cholernym automatem telefonicznym a lokalne biuro nie istnieje od roku... :/
 
dobry

Lilth!!! Twój synuś jest już dużym chłopcem, co?:-) ale czas szybko leci;))

Mama mówisz żeby się odzywać, a u nas tak na prawdę nic ciekawego, Daniel wrócił do przedszkola, ja miałam wizytę u gina we wtorek, wszystko oki, Maja od wczoraj ma zapalenie spojówek, które złapała w przedszkolu od koleżanek( rodzice prowadzają chore dzieci i zostawiają paniom kropelki do kropienia oczu, bosko!!!), dziś byłyśmy jeszcze raz u lekarza bo zaczęło ją boleć ucho i ma zapalenie ucha gratis....mnie od tygodnia zatoki męczyły i dziś też nie dałam już rady i sama byłam u lekarza, mam antybiotyk, mam nadzieję,że szybko mi przejdzie a jeszcze dziś gratis od córki mam zapalenie spojówek, pełny czad!!!
więc dalej chorujemy, mieliśmy pojechać na weekend do rodziców, ale nie zamierzam się nigdzie ruszać,trzeba jakoś wyzdrowieć

pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia
 
Ano lewica :) ale nie jest źle. Jak jadę z kimś albo w autobusie to już nie mam odruchu darcia się że na czołówkę jedziemy :D
 
To ja :) ostatnio na forum przelotem bo głowa jakby w chmurach :)

Dziękuje za wasze jak zwykle niezawodne wsparcie.
Beta z wtorku 126 i z dziś 403.
Szczescie ,radość ,strach i niedowierzanie. Z lekarzem zobaczę się w piątek za tydzień.

Mama05,Paulina zdrowia kobietki

LILITH && za starania

Sol angielska logika bywa śmieszna ;)
 
Marcepanek super oby wszystko bylo juz tylko dobrze &&&
Sol ja tu nauczylam sie prowadzic auto i tu zdalam egzamin w PL nigdy nie prowadzilam wiec dla mnie ruch lewostonny jest latwiejszy a w PL mam leki ze pod prad jezdze...
Paulina o kurcze... ale sie pochorowaliscie... zdrowka dla Was...
Lilith powodzenia w staraniach &&&
Mamuska i Tobie zdrowka, duzo zdrowka...
 
Marcyś chwilami zastanawiam się czy to logika czy już szaleństwo ;D

Maran no niestety ja nauczona prawej strony... ciężko się przestawić.
 
Marcepanek
HURAAAAAAAAAAAAAAAA ..HURA!!! rośnij zdrowo i wlatuj do nas :)))


Lilith
:eek:
wyjdź czasem z sypialni do nas na kawke :-p


Sol
oby sie udało z pracą &&


Maran
jak sprawa z imieniem dla Niuni??

Paula
jak nocka ?


zmykam do pracy -u nas mega słonecznie od rana :-D
 
reklama
Mamcia mamy jeden typ ktory nam sie najbardziej podoba poki co ;) moze jeszcze nam sie odmieni, ale poki co chcemy Erin wymawia sie ai-rin. 29 maja to za tydzien, mam polowkowe w szpitalu i zobacze jak rosnie ludzik bo kopie najmocniej ze wszystkich dotychczas ;)

Milego dnia wszystkim :)
 
Do góry