reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

hej..
u mnie trochę szwankują sprawy kobiece ..
miałam @ 26 marca..potem 14kwietnia ..potem 29 kwietnia..masakra jakaś ..czuję się słaba-na bank mam anemię :confused2: byłam wczoraj w szpitalu wieczorem bo takie boleści miałam :baffled:
od 2 tyg próbuję się dostać do gina i doopa zbita:crazy:
termin u mojej mam na 10 czerwca:crazy:

generalnie makabra!!


ale ściskam i liczę ,że u Was lepiej :sorry:
 
reklama
Paulina.pro to powodzenia w dalszych pracach :)

Mama05 no to się porobiło ,zdrowia kochana. Moze gdzieś jakiś inny gin bo przy takich numerach to nie ma co czekać.

Wisienka jak Ty ten nadgarstek skreciłaś? Ja mam złe wspomnienia z nadgarstkami które odczuwam do dziś.

Do mnie siostra przylatuje na dwa tyg to się dzieciaki nacieszą :)
 
Ja też się melduję - od tygodnia zdycham, bez antybiotyków wracam do żywych. Na wycieczce było super, choć wg. mnie ta wycieczka byłaby lepsza dla 7-8 latków niż dla 4-latków ale to nic. Zabawa była fajna, planetarium było eeeeeeeeextraaaaaaaa XD Polecam wszystkim mamom z UK - waro się tam wybrać - tylko koniecznie z wizytą w planetarium :tak: Bilety już kupione do polski i 31 maja ląduję w Warszawie żeby dwa dni później wrócić :p Adwokata już mam, fajny kolo, zobaczymy jak bardzo mnie skroi i na ile będzie skuteczny.

mama - zdrówka kochana :*

wisienka - to uważaj na tą łapkę bo raz skręcona kostka i nadgarstek to do końca życia lubią być upierdliwe. Powodzenia z remontem - a co robicie?

Marcepanek - cierpliwości z bandą dzieciaczków w domu :)


Dziewczyny meldować się :)
 
Hej majowkowo.
Ja u taty. Dziś wracamy. Remont nie skończony. Bez komentarza. P ma tydzień wolnego. Będzie walczył. Tyle że ja mam egzamin z matmy. Muszę kuc kuc kuc. A jeszcze praca. Muszę zamówić szare narzuty na fotel i sofe. Mebli jeszcze nie wymieniamy. Kasy brak. Dopiero w czerwcu komode i witrynę. No a sofe to chyba w przyszłym roku bo jeszcze remont łazienki nas czekam.
Marcepanku
Jak dzieciaki się bawią? Nadgarstek po raz kolejny niestety. Teraz wózek wpadł przy zjeździe z pochylni na schodach w dziurę. Jednym kołem. Zablokował się i leciał do przodu. Ratowałam dziecko i stało się.
Sol
I jak się czujesz. Nie wiem czy planetarium dla 4 latki ale ja bym chętnie poszła. Zawsze mówiłam że to dorośli powinni chodzić na szkolne wycieczki

Mama
Jak gril się udał. Pokaz meble
 
m1.jpgm2.jpg

paczaj Wisieńka :) :) kupiliśmy to jako zestaw ..ale fotele są na tarasie a ławka vel leżanka :-p pod wierzbą płacząca coby mnie od słonka osłoniła ..przeleżałam tam dzis pół dnia-dzieci obok na trampolinie ..

ściskam cieplutko wszystkie :tak:
 

Załączniki

  • m1.jpg
    m1.jpg
    35,2 KB · Wyświetleń: 33
  • m2.jpg
    m2.jpg
    45,5 KB · Wyświetleń: 38
dobry dobry

Mama i Wisieńka współczuję serdecznie problemów ze zdrówkiem, oby się szybko poprawiło
Wisieńka remont i chory nadgarstek? masakra!! ja z oba zdrowymi nadgarstkami przy wymianie drzwi ledwo dałam radę;))

majówka spędzona aktywnie, głównie jeśli chodzi o spotkania z wszystkimi których dawno nie widzieliśmy a także dzieci się wyszalały i budowały sobie u babci piaskownicę, do której wozili i nosili na łopacie piasek;))...

Zdjęcie0345.jpg

Mama piękne mebelki do ogrodu, wiesz chyba następnym razem jak będziemy jechać do rodziców to zjedziemy z trasy;)))

buziaki i miłego dnia, lecę kończyć obiad i na zakupy bo lodówka pusta;))
 

Załączniki

  • Zdjęcie0345.jpg
    Zdjęcie0345.jpg
    51,6 KB · Wyświetleń: 28
Paula
jeśli tylko będziemy w domu to zjedźcie-zapraszam :-):tak:
jak jest ładna pogoda to dzieci sobie zajęcie znajdą -porosły Ci krasnale :)

i dziękuję :-p zanosiłam się na te meble już 3 sezony :baffled: i zawsze coś ..a teraz pojechaliśmy ,kupiliśmy i ..mamy :-D


byłam w ogrodniczym-nakupiłam turków :-p:-D (niektórzy mówią na nie śmierduszki ,ale ja je lubie ) ,pelargonie czerwone-chciałam łososiowe jak co roku ,ale nie było -to poszłam w klasykę :sorry:
doniczkę ratanową kupiłam bo szczypiorek i koperek będę siać buahahahaa:-D kto wie,może wyrośnie :eek::-)
kupiłam tez obornik w granulkach i podsypałam juz borówki -ma padać teraz 4 dni to niech rozpuszcza i nawozi :-p
i jeszcze goździki kupiłam..wczoraj wsadziliśmy liliowce i dalie.


miłego dnia wszystkim :)

Paula
a Ty masz teraz jakoś usg?


Sol
powodzenia w załatwianiu spraw &&&
i przykro mi z powodu śmierci babci ..:-(


byłam rano w przychodni bo dodzwonić sie nie można :crazy: termin do ogólnego mam na czwartek na 10.30-jestem 17 w kolejce!!!! jak obstawiacie -będzie obsuwa ????:baffled::confused2::eek::crazy: ehhh znów pół dnia na poczekalni-ale muszę dostac skierowania na badania więc trzeba bedzie siedzieć :confused2:
 
Witam się :)
Dostałam właśnie wszystkie papiery od adwokata... żenada na całej długości. Pod koniec tygodnia mam rozmawiać z adwokatem o całej sprawie i jak się do tego ustosunkowujemy. Zrobiła z siebie ofiarę bo zdrowie jej przez tą sprawę upadło i na zwolnienie lekarskie musiała iść bidula psia mać! Chce mi się już na to wszystko wymiotować. Na rozprawie to ja sobie chyba język odgryzę żeby czegoś nie walnąć ze złości. Grrrrr.....

mama - fajny zestawik :) ty masz za dużo wolnego czasu babo XD

Wisienka - remonty nie są fajne - za dużo kasy zjadają :tak: Wymiana mebli też. Uważaj na siebie i dziury :) A co do wycieczek - jestem tego samego zdania - są fajne dla rodziców - czasami fajniejsze nawet niż dla dzieci XD

paulina - ależ te dzieciaki szybko rosną :) Za szybko :p Fajna focia :)


Idę się odstresować bo po przeczytaniu 14 stron A4 mam ochotę coś uderzyć. Zasadniczo mi tylko ciut kataru zostało i kaszel więc może sobie pójdę pobiegać jak się pogoda określi czy jednak pada co 15 czy co 30 min przez 5 czy 60 min :/ Paranoja pogodowa dzisiaj. Na szczęście nie zmokłam zaprowadzając dzieciaki do szkoły/przedszkola. Idę pograć w jakąś strzelankę żeby nerwy rozładować :p
 
reklama
Hej laski. Wreszcie zrobiłam się mobilna z BB i sobie siedzę na telefonie. Małż choć nie chce trzeciego dziecięcia od tygodnia mi truje żebym test ciążowy zrobiła bo dziwnie się zachowuję :/ A dzisiaj sama się sobie dziwię bo nienawidzę lukrecji a kupiłam i wcinam ze smakiem o_O Ale uspokajam się że przecież Mirena jest na swoim miejscu... prawda że nie mam się czym martwić? Fakt ostatnio mam nerwice bo za dużo na głowie ale to nie tabletki żeby aż tak zawieść. To mi mąż dowalił kolejny gwóźdź do trumny... a ja głupia nie zrobię testu bo wiem że nie mam po co. Tylko głupie myśli we łbie zostają i gryzą gorzej niż korniki drewno.


Mama - jak u lekarza? Załatwiłaś wszystko?
 
Do góry