reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

Mama imion nie wybieramy dopoki plci nie znamy ;)
Paulina j swoj suwaczeknrobilam na podstawie owulacj i moj sie zgadza co do nia z pierwszym usg :)

Milrgo dnia wszystkim
 
reklama
Witam ...

u nas masakry ciąg dalszy ...
dziewczynki zdrowe, ale siedzą w domu, bo młody po 2,5 tyg. przerwy po okropnej jelitówce poszedł do żłobka i wczoraj już wymiotował :baffled: na szczęście wygląda na zatrucie, nie na kolejnego wirusa, ale pracę do końca tyg. mam z głowy ... oszaleć można !!!

Wiśieńka, cuuuudne dzieciaki !!! super, że są zdrowe ... a jak Twój najstarszy ??? już studiuje ???
podziwiam Cię, że przy 2 małych dzieci odważyłaś się zmienić pracę ... ja jestem co chwilę na opiece niestety, w firmie na szczęście jeszcze jakoś to tolerują ...

Maran, kiedy kolejne USG ??? rozumiem, że trzymamy kciuki za chłopaka ??? chociaż czy ja wiem, czy to takie dobre rozwiązanie ;-) mój mały jest trochę 'biedny' ... dziewczynki trzymają się razem, coraz częściej zamykają się w pokoju i proszą, żeby zabrać brata, bo coś im psuje, niszczy, rozwala itp. ... 'przydaje' im się, jak bawią się w przedszkole lub żłobek, bo mają dzidziusia ;-)
trochę się obawiam, że zawsze będzie jakby z boku ...

Sol, nie dziwię się, że tyle nerwów kosztuje Cię ta sprawa sądowa ...
Jak Pani przegra, to bardzo się ucieszy, jak będzie musiała pokryć koszty Twojego przylotu ;-)
 
Cześć dziewczyny. Zamiast ciąży wyszło ,że torbiel. Obserwujemy ,czekamy z nadzieja że sama zniknie. Na domiar złego dzis zawitała @ i to taka którą zapamiętam na długo. Na chwile obecna pasuje bo nie mam wiecej sił. Wino które juz stoi dość długo dziś znajdzie zastosowanie. No nic żyje sie dalej.
Przepraszam ,że tylko o sobie ,ale ostatnio nie mam do niczego głowy :(
 
Witam się po wysprzątaniu większości domu. Padam na ryj więc niewiele napiszę. W poniedziałek idę o pracę, trzymajcie kciuki ;) Ogólnie to pogoda piękna, hormony mi się wyrównały na tyle że nie chodzę jak zoombie tylko jak pełna życia mama :) W piątek jadę z wycieczką Emilki z przedszkola do Leicester do National Space Center i już mi się nie uśmiecha ta godzina w jedną i w drugą z bandą przedszkolaków, ale wycieczka sama w sobie ma być bardzo ciekawa a ja ostatnio mam mało pozytywnych wypadów poza szukaniem pracy i zaprowadzaniem i przyprowadzaniem dzieci ze szkoły i przedszkola więc bardzo się cieszę :)

Buziaczki dla wszystkich ciężarówek i dla tych co wyczekują co to będzie w przyszłości i dla tych co już mają dosyć też :* Miłego weekendu laski ;)
 
21 kwietnia przed 3 rano zmarła moja babcia :( Kobieta kochana przez całą rodzinę, wychowała dwie córki, pięcioro wnucząt i 6 prawnuków. Moja młodsza córcia nosi jej imię. Gdyby tylko lekarze wcześniej zauważyli że coś jest nie tak... okazało się że od kilku lat miała raka. Od 2 miesięcy była leczona, ale szanese były małe.. umarła spokojnie we śnie na morfinie. Przynajmniej już nie cierpi. Tęsknię za nią :( Chciałam ją choć raz jeszcze zobaczyć.. nie zdążyłam.
 
Marcyś - współczuję straty. Za szybko ci najukochańsi odchodzą :( Ale już się otrząsnęłam, wiem że bardzo po tej operacji i chemioterapii cierpiała, więc chociaż już jej nic nie doskwiera a może i spotkała dziadka który odszedł 23 lata temu. Trzeba wierzyć że jest im tam lepiej, co innego zostaje. Najbardziej boli jak dziewczynki o niej mówią, Kaja popłakuje a Emcia ... jak to Emcia, nie bardzo wie co się dzieje, ale pociesza mamusię. Jakby nie dzieci pewnie bym się już z tym pogodziła a tak..


Miłego weekendu wam laski życzę - jutro jadę z Milką na wycieczkę. Dzisiejsze szukanie pracy było kiepskie ale może coś jednak z tego wyjdzie.
Buziaczki i trzymajcie się zdrowo :)
 
reklama
Do góry