reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

Marcyś - herbatka i odpoczywaj bezstresowo :) Pomyśl sobie że masz już dwójeczke która i tak Cię kocha niezależnie od tego czy będzie ich więcej czy nie :tak: Ja nie jestem opanowana XD Jakbym mogła to bym &*^%* zabiła, ale mąż mi powtarza że to niehumanitarne :/ A do 1 czerwca (fajny sobie dzień sędzina wybrała) jeszcze mam czas żeby sobie ciśnienie podbić :p


Już za długo te dzieci mam w domu, im zaczyna bić na dekiel z nudów a ja mam ochote powiesić je za nogi pod sufitem - byle by zakneblowane były. Dzisiaj Kaja wlazła na skrzynie z zabawkami i... spadła z niej popychając Emilkę- bilans: Potłuczone żebra i łokieć u starszej, guz na łbie u mniejszej. Ehhh... byle do wtorku żeby już do szkoły i przedszkola wróciły w jednym kawałku :) Od tygodnia bawimy się w parku, jak nie w bluzach to w krótkim rękawku - kocham UK :)
 
reklama
Witam
Już pracuje w nowej pracy. Na razie bardzo mnie to absorbuje. Czasu mało a patrzę że smutkiem że wcale tu nie pisze. U nas w porządku. Dzieci zdrowe. Na dworze wiosna i remont w planach. Maluchy też strasznie lobuzuja i u mnie SOL ale widzę ich zbyt mało i mam cierpliwość.
Marcepanku
Zaciskam kciuki za ciebie
 
Wisienka - moje już 2 tygodnie w domu siedzą na spring holiday i mam już ich zwyczajnie dosyć XD Ale i tak je kocham do szaleństwa.

Spadam męża zagonić do pieczenia bo @ przylazła a ciasta mu świetne wychodzą :)
 
Sol
Ja nie byłam tydzień w domu to normalnie nogami przebieram za nimi. Smacznego ciasta. My obiad jeść będziemy. A to moje skarby
 

Załączniki

  • 1428842281212.jpg
    1428842281212.jpg
    37 KB · Wyświetleń: 47
  • 1428842305212.jpg
    1428842305212.jpg
    44,1 KB · Wyświetleń: 50
pozdrawiam i ja :)

Wisieńka
fajnie,że w nowej pracy git-powodzenia :)


Marcepanek
jak u Ciebie ?:sorry2:


Sol
cierpliwości :tak:



u mnie rozkwitły magnolie...takie ciepłe dni były a dziś wichura!!! lało rano...co to za porażka z tą pogodą :baffled:
 
dobry

Mama maskara z tym wiatrem, jedyny plus że pranie na balkonie ładnie wywieje, żeby tylko nie padało do tego

mój syn wczoraj stracił kolejnego zęba a następny się buja;))) wróżka zębuszka nie odpocznie, Maja za to dziś zaliczyła trudny poniedziałkowy poranek i była na nie, chyba wyczuwała zmianę pogody i nie chciała do przedszkola iść, jak nigdy, udało się na szczęście ją spacyfikować i mam jeszcze chwilkę spokoju w domu;)

miłego dnia wszystkim!!

Maran żyjesz????
 
Paulina zyje zyje... ale u mnie ciagle to samo... dzis dzieciaki wrocily do szkoly wiec mam rano troche spokoju do 12stej... czekam do 29 maja na połówkowe. Pogoda u nas dzis juz lepsza bo w weekend bylo zimno a ubiegly tydziec cudownie wiosenny... dzis juz dosc cieplo i bez deszczu...
Mama uwielbiam magnolie, piekne sa, w Szczecinie mnostwo magnoli zawsze kwitnie na wiosne, jak jeszcze tam studiowalam to uwielbialam fotografowac te drzewa :)
Sol... trzymaj sie dzielnie, wiem jak to jest jak 2 maja 2,5 tygofnia ferii bo u mnie to samo bylo ;)
Wisienka cudne male lobuziaki masz :) no i czasu wolnego zyczd jak najwiecej :)
Marcepanek jak ram u Ciebie kochana?

Pozdrawiam wiosennie :*
 
heloł..

Maran
Ty już 15t.c. masz :szok:
imiona jakieś macie wybrane:-p

Paula
a u Ciebie kiedy suwaczek sie pojawi ?:sorry2:yyy..ten trzeci dzieciowy:-p


słonko wychodzi..żeby jeszcze przestało wiać :baffled:
 
reklama
dobry

Mama na Twoje wezwanie się w końcu kopnęłam i zrobiłam sobie suwaczek, musiałam wpierw sobie przypomnieć jak to szło:-)
mój syn został szczerbatkiem w całej okazałości, na szczęście górne jedynki już wyłażą więc długo nim nie będzie:-)

ale dzisiaj zimnooooooo, wiatr strasznie lodowaty, nastawiłam fasolkę do gotowania, trochę jej to zajmie, zaraz prasowanie i kuchnia do ogarnięcia

hmm ciekawe, suwaczek pokazuje 9tc a wg innego kalendarza jest już 10 a jutro zacznie się 11tc....

pozdrawiam serdecznie
 
Ostatnia edycja:
Do góry