reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

Marylkaaa
i jak dziś ???

u nas nadal pada marznący deszcze ...ciekawa jestem czy zapisane babeczki dotrą na zabiegi ...


Maran
smacznego ;)



LILITH GDZIE JESTEŚ-MARTWIĘ SIĘ OKROPNIE!!!!!!!
 
reklama
Mama no dzis tak samo jak ostatnio - kicha
Tylecdobrego ze auto naprawili ale skasowali jak za zborze chyba wiecej tam nie pojade
Mama pytanie do Ciebie bos Ty specjalustka wysypana mam prawie cala twarz jakas masakra ale jak bym zrobila peeling to pewno bym pogorszyla tylko co ?
 
hej babeczki ;)
jechałam dzis zawieść dzieci-pędziłam ....30 na godzinę:-D lód!!!! jeden lód!


Marylka
nie rób peelingu-pogorszysz..rozsiejesz sobie ...idź na ten darsonval:tak:
ewentualnie w rosmanie czy gdzieś (nie wiem jakie rosman ma firmy) kum maseczkę z glinką-wysusza.


miłego dnia ja mam o 10 pedixa ..
 
Witam przy kawce- ince :-p

Muszę pochwalić mojego Synusia :-D
Byliśmy wczoraj u dentysty iiiii....
Nie chciał wyjść z gabinetu, tak Mu się spodobało :-D

Mama, oszałamiająca prędkość :-D
 
witam

a miał być dziś piękny dzień, nie dość że @ przylazła i mi dokucza, to jeszcze ta pogoda, moi rodzice mieli przyjechać do przedszkola na dzień babci i dziadka, ale jest taka droga że nie dadzą rady, w normalnych warunkach jedzie się do nas 2h a dziś to nie wiem ile by wyszło, do tego mama skręciła nogę i jest nie mobilna.....buuuuu
próbowaliśmy wytłumaczyć to Danielkowi, małż ma pójść do przedszkola na występy, potem zadzwonimy do dziadków na skype

miłego i ciepłego dnia koleżanki!!!
 
Paulinka no to faktycznie nieźle, mnie od czwartu nie odpuszcza ból gardła , dziś cały czas czuje sie jakbym spała jeszcze ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh dupowato jakoś -za duzo problemów za mało w portwelu , ale nic to torcik kupiony po przedszkolu jedziemy z mamą i dziećmi do mojej babci ;-) będziem ucztować - co nam innego zostało ;-)

mama tak myslałm ale dzieki za info o tej glince ;-)

Ewcia bo Miki to zuch chłopak jest
 
Ewcia
a nooo...pędziłam ,najważniejsze,że dojechaliśmy cali bo auta tańczą na drodze i żyją własnym życiem :baffled:
Twój nie chciał wyjść od dentysty a mój dzis pozbył sie piewszego mleczaka-duuuumny jak ten paw :-D:-D


Marylka
kładź glinkę jak nie możesz iśc do kosmetyczki ..zawsze to zasuszy.
no i &&&&&


Paula
drogi faktycznie okropne ..gdyby jeszcze napadało i już ..ale co posypią solą i rozpuszczą to dopada nowa warstwa..


mam manicur-paaaaaa
 
witajcie Babeczki

u nas pogoda tez nie powala, pada, choc nie bez przerwy ;-) Ale zawieżlismy z Mają a później na shopping coś na obiad kupić... dziś Maja chciala rybe, wiec kupiliśmy łososia I bede obsmazać I opiekać w piekarniku, do tego jakieś warzywa... choc wiem, że Maja warzyw nie bedzie jadla, ona je tylko mieso, czasem ziemniaki... ale mam zupe z wczoraj to tam sa warzywa ;) po za tym nic nowego u mnie...

pozdrowionka :*
 
Maran jakie ty pyszności gotujesz ;-)

Mama fratuluje szeczerbolkowi, no ja za bardzo nie mam czasu na kosmetyczke - i zastanawiam sie czy będę miała kiedy maseczke zrobić ;-) bo ostatnio podziebiona jestem i zasypiam z małym razem ale sie postaram i wysuszam według zaleceń


słuchajcie ja w maju zakłądałam spirale i od jakiś 4 m-cy mam cięgle odpażenia - tyle mam kwaśnego śluzu już 3 razy leczyłam ale co wylecze to zaraz znów mnie piecze i tak w kółko i teraz znów - a dzieje sie tak 2 razy w cyklu - więc masakra no i dzis ide wyjąć tą wkładke bo wczesniej nie miałam takich upławów i ginek powiedział ze te upławy to mogą być właśnie od niej a w ty m-cu jakby bardziej mnie boli i wysypało mi pół twarzy - ale to gorzej jak nastolatce naprawde. Znajoma mówi żeby wyciągnąć bo może mam jakieś uczulenie na nią albo co a mama mówi że może organizm tak sie broni że i jakoś przez to te wypryski - sądzicie że to możliwe?????? no i nie wiem czy wrócić do tapsów czy sie obserwowac + guma - ale wiem ze guma na dłuższą mete to nie dla nas; na co mama biega zadowolona że będą bliźniaki - ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh z tymi babciami
 
reklama
i w sumie jak teraz mysle to te moje wypryski nasilały sie równo z tymi problemami na dole - hmmmm dziwne to. Bo po Gosi to miałam piękną cere
 
Do góry