reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

Witam
Mama moc doleciala ;) u nas pogoda fajna, sloneczko od rana, Ala w szkole, Maja w domu wypila sok i nie chce sniadania... maz dzis na popoludnie idzie wiec w domu od rana ruch ;) dzis gotuje krupnik a co u Wad w garkach... jeszcze maz mnie o kopytka cisnie, ale dzis nie ztobie bo nie mam ugotowanych ziemniakow a nie lubie tak w pospiechu ;)
Maryla sol kciuki za bisnesy
Paulina zdrowia dla syna, u nas Ala tez umie zjesc, normalnie jak chlop mie raz
Buziole bede pozniej
 
reklama
nie, no dobra, taka szalona nie jestem, nigdzie nie idę, wiatr jest straszny i dzieci mi szkoda

właśnie prasuję, potem ogarnę kuchnię po weekendowym gotowaniu małża i podłogi muszę pomyć, bo dzieciom się picie wylało

a ja mam na obiad rosół i pieczonego kuraka z soboty, ruskie pierogi do odsmażenia i jeszcze kawałek lazanii został:-D, obiad poweekendowy, jutro będzie coś na świeżo:-)
 
Maran
no to cieszę się ,że moc juz u Ciebie ;))
ja na dziś naleśniki mam bo dzieci jak tylko mogę to o naleśniki sępią -więc u mnie na słodko z twarożkiem i z dżemem....może nie zauważą nutelli :-p


Paula
no własnie ten zacinający wicher jest najgorszy:baffled:


ja zabieram się za ciasto z malinami ,lekcje zrobione,dzieci bawią się u góry ,pralka chodzi ...zrobię ciacho i czas na kawę :tak:
 
mama mi wczoraj brakło 1,5 szkl mąki jak robiłam naleśniki na śniadanie ;-) hahahahahaaaa musiałam do babci jechać bo sklepy pozamykane jeszcze były

w aucie mi padły kierunki - masakra jechałam dziś bezs nawet nie pytajcie jak sie na mnie faceci gapili że głupia baba bez kierunków jeździ ale trudno auto jusz na warsztacie -oby naprawili bo inaczej sie wściekne

dzieki za kciuki przydadzą się bo kasa potrzebna a ostatnio była tylko 50% normy więc masakra oby dziś było lepiej mimo tej pogody

paulina dobrze że Daniel już lepiej
 
Paula
dziekować -doleciały-wysłałam Zu do sąsiadki i mam :-D
zaczynam zaraz robić .


Marylka
hahahaaaa..no Ty to zawsze coś ..oby auto naprawili szybko bo kierunki ważna rzecz;)
i niezmiennie &&&&&&&&&& za utargos :)



dobra idę robić ciasto bo Dom już mi tu stepuje kiedy będzie można jeść ...
 
mama miłego smażenia ;-) a no tak u mnie zawsze coś ;-)
za utargi nie dziekuje bo co ostatnio podziękowałam to lipa ;-)
 
reklama
Mama skusiłas mnie na te nalesniki I ja też robie ;) przywiozlam Ale ze szkoły to po drodze kupiła brakujące składniki I bede smażyć ;) moje tez naleśniki uwielbiają ale to oczyswiste bo na slodko, jednak wpierw kazałam zupe zjeść hehehe ;) ide smazyć...
 
Do góry