reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

milosc44.gif


Proszę Mamuś! A Ty coś opowiesz o swojej pracy?? Coś się pozmieniało? :-)
 
reklama
Liluś
dzięx-wziął i doleciał ;)

a w pracy wszystko git ..jest tak jak było-przeniosłam się do swojej miejscowości i jest dobrze :tak:
robię makijaże,rzęsy 1:1,manicury hybrydowe i zwykłe,pedixy,woskuję każdą część ciała,robię zabieg na twarz-kwasy,mikrodermabrazję ,peeling kawitacyjny i inne,przekłuwam uszy namiętnie iiitttdddddd..
teraz będe robiła szkolenie z woskowania pastą cukrową .

a Tobie widzę dobrze w pracy bo radocha od Ciebie bije,że japierdziu :-D
 
Hehe Mamuś to prawda, że radocha jest z powodu pracy, ale dziś to mam pozakupowe nadciśnienie emocjonalne :-p Czuję jakbym po dłuuugim odwyku wróciła do ukochanego nałogu...:rofl2::rofl2:

A te zabiegi, które opisujesz to OCH i ACH! KOCHAM! Oddałabym się Tobie całkowicie! Kocham zwłaszcza mikrodermabrazję, ale to drogie niestety...A powiedz ile minut mniej więcej powinno trwać to ścieranie? Wiem, że obok tego jest sporo innych przyjemności typu maseczka, masaż, nawilżanie - ale samo ścieranie to jak długo mniej więcej?
 
Lil
no ja tez ostatnio pokupiłam sobie tooo i tamto bo tak to zawsze dzieciom ..i też posiadałam nadciśnienie :-D

ja robię mikro 20min i tyle styknie ;-)( na twarz..bo jak twarz ,szyja ,dekolt to 30min)czasem dodam kilka minut jak jest wyjątkowo sucha cera i się mocno łuszczy..

ależ bym się Tobą zajęła :-p a potem kawaaaa i ploty:rofl2:
 
Mamuś pomarzyć sobie zawsze można, ba nawet trzeba! I dzięki za odpowiedź!

A tymczasem lecę spać - dobranoc!
milosc154.gif
 
Witam i ja
Mama u nas tez wiatry i deszcze niektore miasta pozalewalo takiej pogody nie bylo tu od 20 lat... milej niedzieli wszystkim
 
hej

komu kawy ? :-):tak::tak::tak::tak::tak::tak:

lil : centrum handlowe!!!! ale trafilas !!! od sieprnia to juz bym kalkuluje i kalkuluje...znala 99% sklepow na pamiec hahahahahhaa :) ciesze sie ze praca ci sie podoba i z eudaje ci sie ja powiazac z dziecmi. i zazdroszcze ze mama dyspozycyjna i CHETNA do opieki na dziecmi ! na wage zlota taka babcia!!!

mama; ale mi sie marza takie zabiegi regularnie Mmmmm :) super praca, marzenie! :)
 
reklama
heloooł wieczornie ;)

moja córa miała dziś pierwszy taneczny występ ..bylismy w szkole w pobliskiej miejscowości bo była WOŚP i między innymi był występ taneczny..

dumna byłam -ajakże :-p
tańczyli 3 piosenki-Zu chodzi na tańce od września jako zajęcia dodatkowe w szkole.

a drugie info :-Dże synowi memu ruszają sie 2 dolne jedynki wiec ciągle przy nich majstruje ,że pewnie jutro już Mu wylecą z hukiem :-p:-D


trzecie info-zrobiłam sernik na zimno więc ..zapraszam -kawę każda niech sobie zrobi i wlatujcie :tak::rofl2:



we wtorek mam gina--->proszę o &&&& żebym torbiela nie miała bo tak mnie boli lewa strona ,że obawiam się tego:baffled:
 
Do góry