reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

ja i kawa to jest nas trzy :))

witam i ja-skrobanie auta zaliczone,dzieci zawiezione..o 9 jadę do moich domowych klientek i muszę o urząd skarbowy zahaczyć-trza się rozliczyć :-p

potem po dzieci..
taki oto plan na najbliżesze godziny .


babeczkiii meldować się ;):)
 
reklama
małż też rano auto skrobał;))) Danio w przedszkolu, kot przeżywa atak czułości i wyłożył mi się na brzuchu, oglądamy z Mają dorę ale o 9 zbieramy się na zakupy, potem gotowanie i bieg po Daniela, czyli to zwykle:-)
 
czyli my gibkie i jędrne bo cały dzień w ruchu,cały dzień zabiegane-tłuszczyk nie ma szans się odłożyć :-p:-D


mój koń też ze mną pogadał rano i wysępił przegryzkę :-)uwielbiam go :)))
 
nasz zwierzak odbija sobie to, że zostawiliśmy go na nockę samego:-)

a u mnie tłuszczyk i tak się odkłada, szczególnie teraz, zimno i pms to kiepskie połączenie:-D, latem więcej człowiek biega i tak jakoś lżej:-)
 
Mama ta zima ze stanów do nas idzie, w końcu, tylko mam nadzieję że nie będzie taka tragiczna jak tam....-40 to raczej ciężko będzie znieść,
a tłuszczyk trochę jest, przydałoby się go zmienić na mięśnie:-D, albo może bardziej to woda, bo czuję sie jak balon w pmsie....
 
weź Paula nie strasz...jak do nas idzie ta zima.......mam nadzieje ,że się zmęczy i nie dojdzie albo wejdzie na rondo :-p


dobra mykam ..wlecę po 13.00 jak wrócę od klientek .

paa:-)
 
witam się i ja zimowo :)


zima nas nawiedziła- a tak dobrze bez niej :)


u mnie też tłuszczyk się zgromadził na zimę :) przyjdzie wiosna zacznie się jazda na rowerku( o ile nie zaskoczę:) i kg zlecą :) a wracając do samopoczucia...masakra czuję się jak balon, oczy podkrążone włosy w nieładzie .... ja chcę lato :)
 
reklama
hej kochane pobieznie nadrobiłam ale jakos dziś weny na pisanie brak - inne sprawy głowe zaprzątają jeśli mogę to proszę o kciuki bo kasa na dziś potrzebna duże f-ry mam do popłacenia a jeszcze nie mam na całość ;-( ide w końću po kawkę
 
Do góry