reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

Dzieci odebrane, tyłek boli XD 4 godziny na rowerze to za dużo XD
W US załatwione bez problemu, odebrałam małżowe spodnie, kupiłam chustki na łebki dla nas i jeszcze dobie pozwiedzaliśmy Kielce na rowerach ucząc się topografii ulic, a co :-p
Obiad sobie wczoraj ugotowałam to mam spokój w tym temacie :)

Wisienka - fajna sukieneczka, choć osobiście sukienki tylko na śluby zakładam :)


Miłego popołudnia babeczki.
Ja na 17 na zebranie w szkole idę dla dzieciątek które od września zaczynają 1 klasę. Już mi się nie chce XD
 
reklama
Sol poczekaj aż posiedzisz na tych chińskich ,mikroskopijnych krzesełkach to wtedy będziesz narzekać :-p:-D

moja córa już do IV kl od września a syn do II...
dobrze,że ja wciąż jędrna i gibka...bo kiedy to zleciało to nie wiem ....


my po obiedzie..czas na kawę na ogrodzie.dzieci na trampolinie to i ja odsapnę :-)
 
dobry dobry

Wisieńka ja po 10 też byłam po zakupach w lidlu;)) tylko tym razem kupywałam siostrze jeansowe spodenki z koronką, uwielbiam takie sukienki w typie jaką sobie kupiłaś, ja upolowałam w ostatniej promocji taką w szaro-białe pasy oraz spodenki szare dresówki na lato-już moje ulubione:-)

Sol zazdroszczę Ci pedałowania.....ja jedyna rowera nie mam, małż ma, syn ma, nawet Maja ma biegówkę albo fotelik na rowera małża do wyboru, a ja albo piechtą albo biegając ze spacerówką:-D

Mama pyszota taki obiadek;)))
 
sol no ifajnie, że załatwiłaś w Urzedzie :)
mama moja Ala też już pierwszy rok w szkole zaliczyła ;) od wrzesnia Maja idzie na 4 h do przedszkola a w przyszłym roku tez juz do szkoły ;)
wisienka no super wygladasz :) ja jak sol, sukienki to tylko na śluby ubieram... mało kobieca chyba jestem ;)
paulina ja tez nie mam roweru, mąż kupił sobie w ubiegłym roku I jezdził może z 10 razy... a mówiłam, kup taki co I ja bym mogła sie przejechać to nie kupił wielki z ramą a ja niska I nie dosięgam :zawstydzona/y:

miłego popoludnia Babeczkia :)
 
Dzieci pokapane. Tosiu śpi. Miki jeszcze lepi z plasteliny. Hmmm. Dokładnie 3 min.jej zostały. Ja ugotowałam kompocik z truskawek. Jeszcze groszek muszę obrać. Na działce poplewilam i posialam co nieco.
Sól ja lubię kiecki. Ostatnio coraz bardziej. Fajnie że na rowerkach pojeździłyście. Właśnie P kazalam naprawić mój rower.
Maran ale czas leci , dzieci rosną. A co do kobiecości to ty mi zawsze na mega kobiecą wygladasz.
Mama jak popołudnie ? Miałaś dziś klientki ? Dużo zapisów na ten tydzień ? Jak chcesz to mogę ci fotki wstawiać.
A to moja działeczka
Mamy
3 jablonki
2 wiśnie
Czereśnie
Śliwe
Gruszek
Brzoskwinie
Maliny
Truskawki
Porzeczki i agrest
No i kwiaty i warzywa. Jest też duży trawnik i piaskownica i huśtawka.
Kilka fotek wstawię w następnym poście bo tu nie wchodzą
 
Dzialeczka
 

Załączniki

  • 1402940281969.jpg
    1402940281969.jpg
    40,7 KB · Wyświetleń: 26
  • 1402940307393.jpg
    1402940307393.jpg
    30,7 KB · Wyświetleń: 25
  • 1402940321445.jpg
    1402940321445.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 28
  • 1402940334910.jpg
    1402940334910.jpg
    30,4 KB · Wyświetleń: 28
  • 1402940348073.jpg
    1402940348073.jpg
    41,9 KB · Wyświetleń: 30
  • 1402940358140.jpg
    1402940358140.jpg
    44 KB · Wyświetleń: 24
  • 1402940408231.jpg
    1402940408231.jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 25
jestem wieczornie ..

Maran
Ala na pewno da sobie radę świetnie :)


Wisieńka
ale masz tam miejsca do latania dla dzieci ;))
mogę Ci wysłać fotki jeśli masz siłę wstawić ;)
miałam dziś klienta domowego-jeżdżę do takiego chłopaka (42 lata) na zabiegi na twarz i woskowanie pleców) ...
a na ten tydzień mam trochę ,ale mniej niż w ubiegłym tygodniu..


u nas dzieci już śpią..my omawiamy wycieczki na wakacje..
 
reklama
heheee Wisieńka
dzięki ..wstawiłaś na wielodzietnych :-D skopiowałam :))


fotki przedstawiają nasze truskaweczki :)

piwonie ;) moje ukochane..
trampolinę którą kupilismy 2 tyg.temu.

no i mebelki-stół i krzesła-choć krzesła słabo widać :-p tv roboczo stoi na stole ,ale do końca tygodnia ma wisieć na ścianie ...

i komoda ,jak ją zobaczyłam to juz na inne nie patrzyłam ..jest z połyskiem ,ma zwalniający system zamykania i w ogóle jest piękna :-D nad nią będzie jeszcze wisiało lustro ,ale ...kołki rozporowe trzeba kupić bo te co mamy są za małe :baffled:
 
Do góry