reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

reklama
Monarti dziekuje bo własnie mi sie przypomniało że mam dzis dostawe za którą musze gotówką jeszcze zapłacić FACK
 
uuu Marylka to mocne &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& dla Ciebie!!!

zakupy zrobione, za blisko mam jednak do lidla, za dużo tam kupuję:-D, ziemniaczki obrane, schabowe uszykowane, suróweczka z pekińskiej i pomidorka gotowa no i fasolka szparagowa gotowa do podgrzania ze słoiczka:-) najdziwniejsze jest to,że w ogóle zapomniałam, że ją zakładałam w słoiki, mama mi przypomniała,że mam ją u niej w piwnicy, cholera źle z tą moją głową, oj źle:-)

Monarti &&&&&&&&&&&&&&&&&& za staranka i szczerze Ci życzę abyś w tym roku dużo przytyła, tak z 15kg:-D, ale z fajnym wkładem w brzuszku:-D
 
haha Paulina dołanczam sie do Twoich życzeń dla Monarti ;-)

ale mi narobiłaś apetytu tym opisem o obiadzie mhhhh ślinka cieknie
a ja jak od podstawówki nie jem serka topionego tak dzis mi sie strasznie zachciało i zakupiłam nawet dobry ;-) choć wiem ze mega niezdrowy
 
uuu Marylka to mocne &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& dla Ciebie!!!

zakupy zrobione, za blisko mam jednak do lidla, za dużo tam kupuję:-D, ziemniaczki obrane, schabowe uszykowane, suróweczka z pekińskiej i pomidorka gotowa no i fasolka szparagowa gotowa do podgrzania ze słoiczka:-) najdziwniejsze jest to,że w ogóle zapomniałam, że ją zakładałam w słoiki, mama mi przypomniała,że mam ją u niej w piwnicy, cholera źle z tą moją głową, oj źle:-)

Monarti &&&&&&&&&&&&&&&&&& za staranka i szczerze Ci życzę abyś w tym roku dużo przytyła, tak z 15kg:-D, ale z fajnym wkładem w brzuszku:-D



oby tylko 15 :) poprzednim razem było 25 :p
 
Marylka też się głodna robię;))) a serek topiony jak zjesz raz na jakiś czas to nie zabije:-), wszystko z głową:-), ja mam czasami takie dni w miesiącu że bym jadła rzeczy za którymi normalnie nie przepadam:-D

Monarti no to tylko tych 15 Ci życzę:-D
 
reklama
mówieeee Ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii pychaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ja za to z boczkiem nie jadłam ;-) jeszcze czasem ze śmietana albo same ale z bigosem najlepsze na świecie

ale mi sie bigosu zachciało już wiem co na weekend będę gotować ;-)
 
Do góry