reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

hejka

u mnie pakowanie dzieci na wyjazd jutrzejszy..zaraz jedziemy zatankować .


Wisieńka
zmieniamy kuchnię ..mamy już wybrane moduły i fronty,zmieniamy też układ,żeby nie był taki klasyczny..meble będą z takim frontem--> METOD Sza śc poziom 2 drz - biały, Veddinge biały, 80x80 cm - IKEA
i takie 2 szafki będą po obu stronach okna.. mam nadzieję ,że front pokaże sie ten kremowy który wybrałam.

dzis był też pan od podwieszania sufitu-za tydzień ruszamy z pracą..popatrzył ,policzył,wycenił i gra.
sufit podwieszamy w salonie i kuchni w literę L

potem wymiana paneli i to wszystko...no jeszcze odświeżę kolor na ścianach..


zdrówka dla Antka i ukochać 3letnią Emilkę :)))


pozdrawiam i zmykam :)
 
reklama
Witam
Milci urodzinki bardzo udane. Antoś już lepiej.
Mama to mega remont robicie. Wpraszam się na parapetowe. Frontów nie pokazało mi wcale. :mad.

A to Mili tort dzieło mojej sis
 
Smaczny i piękny
 

Załączniki

  • 1404589488047.jpg
    1404589488047.jpg
    37,7 KB · Wyświetleń: 34
Witam niedzielnie.
Mama daj znać jak wrocicie
Bibinka co u was?
Sol
Jak zeby? Pozalatwialas juz wsio?
I nas moczenie na balkonie bo nie chcę Tosia jeszcze na plaże brać choć już dużo lepiej
 
Cześć i czołem:-)

Wróciliśmy z mazur,w pt wyjechaliśmy i dziś powrót.mąż w zawodach startował,jestem z niego dumna-jak zawsze:-D.w pięknym miejscu mieszkaliśmy,gospodarstwo agroturystyczne położone w lesie nad jeziorem.jedyny minus to mnóstwo gryzących owadów:-p.no i strasznie daleko,jak na taki krótki wyjazd,ale było warto.

mama uuuuuuulala,to guby remoncik się szykuje:tak:.jednym słowem będziesz mieć nowy domek:-).fajnie,że dziadki zaopiekują się dzieciakami.jak tato się czuje?daj znaka,jak dojedziecie do domku

wisienka
biedny Antoś,cieszę się,że już jest lepiej:tak:.wszystkiego naj naj dla Emilki,piękny torcik miała:tak:.kurka,współczuję Ci powrotu do pracy...

maran
jak tam po gościnnym weekendzie?

lilithjak się czujesz?może to JUŻ???

sol widzę,że decyzja dotycząca endo już podjęta.trzymam &&& za sprzedaż mieszkanka:tak:
 
hello


oznajmiam że żyję;)) upały nas trochę rozkładają, Maja smarka i kaszle a od tyg. nie mogę zwalczyć u niej infekcji, jutro lekarz do kontroli bo w tym tyg, wyjeżdżamy do moich rodziców, tzn. ja i dzieci

Mama fajnie masz z dziadkami, moi wiecznie zapracowani i nie mają czasu zająć się aż tak wnukami, a sprawa druga taka,że Maja chyba jeszcze wciąż za mała na takie coś.
fajny remont kuchni, nasza się o to prosi, tylko skąd by na to ciągle brać pieniążki, tym bardziej że samochód znów stoi u mechanika....tu mogę sobie przybić piąteczkę z inną koleżanką z forum:-D
 
kochane ja tylko napiszę ,że własnie wrócilismy-było średnio na drodze bo ruch nad morze jest i jedzie się wężykiem :baffled:
ale cało i zdrowo dojechaliśmy .

jutro napiszę więcej.
ściskam wszystkie :tak:
 
Kochane nie wiem co z tym moim Tosiem. Niby już zdrowy je normalnie i nie goraczkuje. Kup więcej ale coraz ładniejsze. Jednak kiedy je z butelki kaszę, sinlaka, kleik, cokolwiek to chlusta z niego. Nie jak wymioty co go meczyly ale jak ulanie tylko dużo. O co może chodzić ???? Wodę jak pije czy herbatatke jest ok.
Bibinka
uwielbiam Mazury! Co to był za konkurs ?
Paulinka
Ja mogę liczyć tylko na sis. Jutro zabiera Miki do taty naszego na kilka dni to przygotuje się do pracy. Fryzjer, manicure itp.
Mama
Dobrze że już dotarliscie. Jak dzieci? Chętnie zostały ? Jak tata ?
 
hej!
ja ciągle na antybiotyku,mówię Wam,załatwiłąm się na cacy:baffled:
paula no to przybijam z Tobą piąteczkę:-p.zdrówka dla Majeczki,może jakaś alergia?

mama cieszę się,że wróciliście szczęśliwie,mimo że wężykiem:-D.pisałam Ci wczoraj,że my w korku na autostradzie staliśmy,ciągle zwężenia dróg i niby remonty,tylko że ani jednej maszyny ani robotnika nie widziałam...jak tata?

wisienka to był triatlon.może Antosiowi jeszcze nie wszystko wróciło do normy z układem pokarmowym,a kaszki-kleiki są gęste.zdrówka życzę!
 
reklama
Witam
Właśnie moja księżniczka wyjechała na 1 swoje wakacje z moją sis do naszego taty. Oj mamy z P mokre oczy. Ja ze rano spać nie mogłam pomylam okna i podprzatalam całe mieszkanie. Kurze, podłogi itp.
Zaraz jade na zakupy. Obiad gotowy z wczoraj kurczak srodziemnomorski i rosół.
Bibinka
zdrowia kochana i gratki dla meza
Mama
jak tam dzisiaj bez dzieci luz)))
Miłego dnia
 
Do góry