reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Żabucha tak pierwszy z mierzeniem, bo jakoś nie mogłam się dorobić termometru... Teraz tylko się stresuję :tak:
Mi testy owu wyszły pozytywnie wcześniej niż skok temp. Więc dokładnie nie wiem jak to interpretować, ale co tam.. teraz i tak już nie zmienię tego co było. Najwyżej w przyszłym cyklu będę mądrzejsza :tak:

Żabucha, ale widzę u Ciebie temp ładna. Dziś podobnie jak u mnie troszkę niższa - może coś w powietrzu jest ;-)
 
reklama
Ja o Was Moje Drogie nie zapomnę, no chyba że mnie wyrzucicie z tego wątku wczas sobie pójdę. Ale tak sama z siebie o nie… nie… nie ma mowy. :no: Razem rozpoczęłyśmy te staranka to i razem do finiszu je doprowadzimy – każda po kolei! :tak:

marce_la a który masz dziś dzień cyklu, lub dzień po owu?

żabucha czuję się w sumie dobrze. Lekkie zgagi po nabiale, częste wizyty w toalecie i nic poza tym mi nie dolega.

Nadal czeka za wynikiem bety i już orły w pracy kręcę z nerwów
 
Smerfna u mnie dzisiaj 25 dc. Na razie nie robię pomiarów, więc moge tylko przypuszczac kiedy była owu (w 10 dc miałam USG i był pęcherzyk zwiastujący owu, w 20 dc poziom progesteronu świadczył o przebytej owu - więc między tymi dniami coś sie wydarzyło :)). Raz wydaje mi się, że sie udalo ale zaraz mysle, że sobie wkręcam, a jeszcze za chwilę myslę, że w tym cyklu nic nie wyszło... zwariuje do tego czwartku. Od zeszłego tyg boli mnie brzuch jak na @, trochę mnie mdli z rana - ale tak mam tez przed @, więc nie wiem... Przetestowałabym teraz ale boję się, że jak nie wyjdzie i dostanę @ to się tylko podłamię. także muszę i nie ma innej opcji wytrzymać do czwartku - chyba, że przyjdzie @...
Ale jak tak patrzę, że poroniłyśmy prawie w tym samym czasie, to dajesz mi taka nadzieję... :) więc będę twarda - do czwartku ;)
A wyniki odbierasz przez internet? czasami sa wcześniej niż mówia w lab :)
 
Ostatnia edycja:
Moniqaa mam nadzieję. Może z początkiem wiosny będziemy mieć początek 9 miesięcy:-)&&&&&&&&&&&&&&
A skok tempki może nastąpić w czasie albo kilka dni po owulce, więc Ci się pokrywa z testem
 
marce_la w istocie poroniłyśmy w bardzo podobnym terminie. Zatem mam podstawy by uważać iż urodzimy również w podobnym terminie – nie ma innej opcji! Może faktycznie Kochana poczekaj jeszcze tyci, już dużo Ci nie brakuje bo teraz możesz się rozczarować, gdyż za wcześnie może być na teścior.
Wyniki mam do odczytu w necie.
 
Słowa ciężarnej droższe od pieniędzy, więc oby!!! Musze poczekać, chociaz juz teraz poleciałabym do lab - no nic cierpliwości...
 
hehhh tak jak mówisz, prorokuję dobre wiadomości;-) U mnie już jest wynik dzisiejszej bety która wynosi 640 uIU/ml. Czyli przyrasta prawidłowo, jupiiiii ... ;-)
 
Smerfna SUPER! :-):-) Teraz nasza kolej :tak:
Jesli to nie tajemnica, to z ciekawości ile w Diagnostyce kosztuje badanie? Nie mogę znaleźć cennika na ich stronie.



02.04.2013 - Smerfna85 - wynik pozytywny :)
04.04.2013 - Agata1983 - hcg = 296, hcg; 08.04 = 640
04.04.2013 - Australijka - @ (teraz już musi się udać)
05.04.2013 - Kasiol - @ (teraz już musi się udać)

05.04.2013 - Kaśkasiunia (hcg -; teraz już musi się udać)
07.04.2013 - Patu$ka
- @ (teraz już musi się udać)
10.04.2013 - Aka85
10.04.2013 - AniołekBB
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherinne
13.04.2013 - Patanka
14.04.2013 - Ananaska
14.04.2013 - Zabucha
15.04.2013 - Costa
15.04.2013 - Moniqaa
15.04.2013 - Nuuuśka
21.04.2013 - Agaawa
25.04.2013 - Tygryseczek
28.04.2013 - Ailatan1987
 
reklama
W czwartek koło 18-stej. Dam znać po wizycie. Pewnie nic konkretnego na widać nie będzie. Koszt badania to 35 zł. Tak tak teraz wasza kolej, już wam rezerwuję porodówkę na grudzień :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry