reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Patanka, musimy musimy, ale ja nie wytrzymam ;-)
Żal się nam Kochana, jeśli ma to Ci pomóc. Od tego też jesteśmy, by wysłuchać :tak:


Za to ja chwilowo przestałam myśleć, bo wybrałam się na zakupy (tzn. na przeglądanie torebek na allegro, a co :-D)

Nuuuśka pisała, że testuje 15.04, wiec robię małą aktualizację listy.


02.04.2013 - Smerfna85 - wynik pozytywny :)
04.04.2013 - Agata1983 - hcg 296 :)
04.04.2013 - Australijka - @ (teraz już musi się udać)
05.04.2013 - Kasiol - @ (teraz już musi się udać)

05.04.2013 - Kaśkasiunia (hcg -; teraz już musi się udać)
07.04.2013 - Patu$ka
- @ (teraz już musi się udać)
10.04.2013 - Aka85
10.04.2013 - AniołekBB
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherinne
13.04.2013 - Patanka
14.04.2013 - Ananaska
14.04.2013 - Zabucha
15.04.2013 - Costa
15.04.2013 - Moniqaa
15.04.2013 - Nuuuśka
21.04.2013 - Agaawa
25.04.2013 - Tygryseczek
28.04.2013 - Ailatan1987
 
reklama
katherine tylko zas z drugiej strony chyba musza byc na tyl edrozne skoro w zeszlym miesiacu sie cos podzialo,al eniestety utrzymac sie nei dalo. Ciesze sie ze macica sama sie oczyscila i wszystko jets ok choc to bylo bardzo wczesnie bo to 4 tydzien no ale coz. BEde na wziycie za tydzien to bede z lekarzem rozmawiac.
 
Patuska, w 4 tygodniu to raczej nie ma prawa macica sie sama nie oczyscic, bo prawie nie ma z czego i w zasadzie czesto kobiety nie wiedza, ze byly w ciazy i mysla, ze maja normalny okres. A skad wiesz, ze cos sie zadzialo? Mialas pozytywny test lub wynik bHCG wskazywal na ciaze?
 
Jak minął weekend Dziewczyny? Wypoczętę? Z energią na nowy ciężki tydzień ;)?
Aka zmieniłas dzień testowania :)? jak samopoczucie? Bo u nie chyba już typowy PMS... :(
Smerfna, agata1983 jesteście jeszcze z nami, czy juz zmieniłyście forum i się do nas nie przyznajecie?
 
Ostatnia edycja:
katherina. Dwa dni przed spodziewana @ bylam na wizycie jak zwykle. Lekarz zrobil usg i zobaczyl z emam endometrium 18 mm i mowi ze to by wskazywalo na wczesna ciaze,i kazal zatestowac we wtorek najwczesniej czyli dwa dni po spodziewanej @ i ma nadzijee ze wynik bedzie pozytywny ale nie hchcial nakrecac. Ale w piatek wtedy wieczorem sobie siknelam tak bez zadnego zamiaru bo wiedzialam ze moze nie wyjsc i byla jedna krech wyrazna a drugiej zas cien cienia,nie wiedzialam czy ona tma jest czy jej nie ma,czy mi sie wydaje ale maz niby cos tam wylukal. I wyrzucilam go. Pomyslalm ze i tak mi nie wyjdzi i ze czekam do wtorku. W sobote tak mocno bolal mnie brzuch inaczej niz na @ mocniej. W niedziele od 5 rano nie moglam spac takie mialam bole az w koncu zalal mnie fala krwi ale to tak ze co godzine b iegalalm z podpaska w reku lecialy z emnie takie skrzepy geste i w ogole obrzydliwe. W dwa dni wylalam z siebei tyle co w 4 dniowy @ Nie spalam dwia enoce a tabletki przeciwbolowe nie wiele pomagaly. Ale musialm przezyc. Potem na wizycie w 6 dc opowiedzialm ginkowi co i jak i ze cycole bolaly inaczej wygladaly inaczej niz na @. Na tyle znam swoje cialo ze ja @ wyliczam sobie nawet co do godziny. nie maialm zadnych praktycznie objawow PMSu tylko te bole. No lekarz mnie zbadal i powiedzial ze prawdopodobnie poronilam wczesna ciaze,ale mowil ze dzieje sie tak czesto ze kobiety mysla ze maja @ ale bardzije obfity niz zawsze. Po prostu naturalna selekcja.Zarodek mogl sie zle zagniezdzic w macicy. Mowil ze nawet bardziej intensywny seks moze doprowadzic do poroneinai we wczesnej ciazy 4-5 tyg.Ale co to maialo wspolnego nie wiem. Przeciez my z mezem zawsze tak,jakos nie widzi nam sie po bozemu po cichaczu i co by nic nie czuc:-):-) heh.... i tyle wiem. I mam prownanie bo ta @ jes o niebo inna,lepsza brzuch tak nie boli i krwawienie jet takie jak zawsze...

Gdybym labolatorium miala blisko to zamiast tych testow robila bymbete,ale gnac 30 km i potem drugi raz bo wyniki popoludniu to mi sie nie kalkuluje jezdzic.

teraz nie bylam przed @ zeby porownac endo,bo ginka nie bylo. Ale ciekawa jestem czy tamto endo bylo ciazowe. czy poprostu taka moja natura. hmmm...teraz to i tak nie dojde do niczego bo jest za pozno. Chyba lekarz wie co mowi. No w tym cyklu sie nie udalo. Ale juz nie nastawiam sie jakos ze teraz sie udal jak sie uda to super a jak nie to dalej to samo... W koncu przyjdzie czas,musi.
 
Hej Kobietki. Jak nastroje po weekendzie? Wiosna zaczyna się nam ukazywać.


Smerfna, agata1983 jesteście jeszcze z nami, czy juz zmieniłyście forum i się do nas nie przyznajecie?


Ależ skąd Kochana, ja tam się nigdzie nie wybieram. Zostaje z moimi marcówkami, nie ma to tamto!
Właśnie czekam na wyniki dzisiejszej bety. Powtórzyłam je po piątkowym małym wyniku 151 uIU/ml. Mam nadzieje że wynik się podwoi.
 
Smerfna, daj znać koniecznie. Fajnie, że o nas nie zapomniałaś :tak:

U mnie temp., zaczyna powoli spadać.... Coś czuję, że ten cykl jednak jest 26dniowy, czyli @ w weekend :baffled:




02.04.2013 - Smerfna85 - wynik pozytywny :)
04.04.2013 - Agata1983 - hcg 296 :)
04.04.2013 - Australijka - @ (teraz już musi się udać)
05.04.2013 - Kasiol - @ (teraz już musi się udać)

05.04.2013 - Kaśkasiunia (hcg -; teraz już musi się udać)
07.04.2013 - Patu$ka
- @ (teraz już musi się udać)
10.04.2013 - Aka85
10.04.2013 - AniołekBB
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherinne
13.04.2013 - Patanka
14.04.2013 - Ananaska
14.04.2013 - Zabucha
15.04.2013 - Costa
15.04.2013 - Moniqaa
15.04.2013 - Nuuuśka
21.04.2013 - Agaawa
25.04.2013 - Tygryseczek
28.04.2013 - Ailatan1987
 
Witam wszystkie w poniedziałek. Ja mam dwa dni wolne. Weekend spędziłam w pracy.
Smerfna fajnie że się odezwałaś. Koniecznie napisz jak beta wyszła. A jak się czujesz?
Ja już bym chciała testować... Nie doczekam chyba do 14 i zatestuję szybciej... Może przed wyjazdem czyli 11 rano albo 12 przed wylotem.
Staram się ignorować wszystkie objawy i mówię sobie, że to PMS. Po zeszłym miesiącu nie chcę się nakręcać.
 
reklama
Moniqaa czy to jest Twój pierwszy cykl mierzenia tempki? Bo mój tak. Do tej pory tylko obserwowałam śluz. W tym miesiącu zrobiłam pierwszy raz testy owu i mierze temperaturę. Według wszystkich metod owulka wyszła mi 1-2 kwietnia. Cieszy mnie to, ale muszę powiedzieć, że mierzenie tempki trochę mnie stresuje. Każdego ranka boje się zerknąć na termometr, żeby nie zobaczyć że spada.
 
Do góry