reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

reklama
Ale namieszałyście w tej liście, a mnie tylko do rana nie było :-p


Costa, wykresy wyglądają ładnie. Duży skok.
A no razem - będzie raźniej. I jeszcze do tego mam urodziny, może będzie prezent :-) Chociaż ja się zastanawiam czy 13 nie testować, bo wychodzi na to, że będę mieć 26 dniowy cykl.


U mnie z kolei, gdyby nie ten jeden pomiar też by było ładnie i wszystko by się zgadzało.
Jak ignoruję tą temp. to owlka jak byk... Może jakiś błąd pomiaru :confused::confused::confused:




Testujemy:
02.04.2013 - Anna2101 - są dwie kreseczki! :)
02.04.2013 - Smerfna85 -
wynik pozytywny :)
04.04.2013 - Agata1983 (hcg)
04.04.2013 - Australijka
05.04.2013 - Kasiol
07.04.2013 - Patu$ka
08.04.2013
- Nuuuśka
09-10.04.13 - Aka85
10.04.2013 - AniołekBB
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherinne
13.04.2013 - Patanka
14.04.2013 - Ananaska
14.04.2013 - Zabucha15.04.2013 - Costa
15.04.2013 - Moniqaa
21.04.2013 - Agaawa
25.04.2013 - Tygryseczek
28.04.2013 -
Ailatan1987
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, chciałam zapytać Was o zdanie.
Jakiś czas temu wrzucałam w wątku zdjęcia moich testów owu - jak się okazało, żaden nie był pozytywny. Według moich wyliczeń owulację powianam mieć 19/20.03 - 26dniowe cykle. 22.03 byłam u lekarza - wsg wykazało pęcherzyk 18mm, a wieczorem wyszedł pierwszy na pewno pozytywny test - czyli owulacja pewnie 23 - czyli 3-4 dni później niż liczyłam. po badaniach hormonalnych dostałam duphaston - (niski choć w normie poziom progesteronu, prolaktyna ok). miałam brać 16-25 dc. Dziś powinnam dostać @ - nie przyszła i poza pobolewającym od kilku dni podbrzuszem nic nie wskazuje na to, żeby miała przyjść. Rano zrobiłam test - negatywny. Zastanawiam się, czy to może być jednak ciąża, ale zbyt wczesna, żeby wykrył ją test, czy raczej zasługa duphastonu - i czy w związku z tym go odstawiać, czy nie - kontakt z moją gin możłiwy dopiero jutro. Co sądzicie?? brałam duph. 2 x 1 tabl. dziennie.
 
kaskasiunia jesli bralas duphaston od 16 dnia cyklu do 25 dnia cyklu to zachamowalas owu....duphaston powinno sie brac po owu czyli dopiero po 23.03 (jesli uwazasz ze wtedy byla owu)
Najlepiej idz na bete to ci wszystko wyjasni, ale mysle ze troszke namieszlas z braniem tego dupka tak szybko....ale najlepiej niech sie wypowiedza dziewczyny ktore biore dupka...
a tak z drugiej strony jesli owu mialas 23, a faze lutealna masz 14 dni to @ bedzie dopiero 6.04...

Moniqaa to testuj 13 stego :p jeden dzien chyba roznicy nie zrobi... ja tam wole czekac do dzien po terminie @
 
Wrzucilam moje dane w Enpr. mozecie zucic okiem?

Australijka glowa do gory! ja sie obrazilam na ovu friend heh :-D


No właśnie coś ten ovufriend mi wariuje...
Brzuch mnie zaczyna pobolewać jak na okres...:-(


Oczywiście gratulacje dla wszystkich zaciążonych !!!

Jak widać na mnie zioła o. Sroki jeszcze nie podziałały...:-(
 
reklama
dzięki - z jednej strony myślę, że jakby była ciąża to byłaby chociaż bldada kreseczka, nie ma nic, z drugiej jeśli owu była 23.03 to teraz 11 dzień po czyli nawet gdyby doszło do zapłodnienia to czy zarodek już sie zagnieździł i hcg jest produkowane...


a co sądzicie z duphastonem? odstawić czy brać?
 
Do góry