reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

ja tak samo czekam na jakieś dolegliwości ale nic...mam za to ból gardła ...i sie czuję zle...za wczesnie na cokolwiek...zresztą male szanse widzę bo tylko jeden "raz" mój już nie chce...ale może strzelił porządnie:-D

jeszcze grudniówek 2013 nie widzę...czekają chyba na Nas wszystkie razem jak wtargniemy z postami
:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć babki.

Widzę ,tu dobre wieści

Smerfna i Anna -gratuluję! Tak się cieszę,że coraz więcej staraczek marcowych doczekało się II.

Smerfna,myślę,że jak dałaś dobry przykład jako matka-załozycielka to teraz wszystkie zaciążymy

Oj nasza Fumo Kochana zarażam Was wszystkie. Macie mi tu jedna po drugiej obwieszczać że na teściorkach macie po II ładne kreseczki. Trzymam kciukasy za Twoją wizytę, podziel się po niej informacjami co tam z Twoim pęcherzykiem.
 
Ananaska grudiowki juz sa ale nie maja jeszcze osobnego forum znajdziesz je na przyszle mamy

Testujemy:
02.04.2013 - Anna2101 - są dwie kreseczki! :)
02.04.2013 - Smerfna85 -
wynik pozytywny :)
04.04.2013 - Agata1983 (hcg)
04.04.2013 - Australijka

05.04.2013 - Kasiol
0
5.04.2013 -
Kaśkasiunia (hcg)
07.04.2013 - Patu$ka
08.04.2013
- Nuuuśka
09-10.04.13 - Aka85
10.04.2013 - AniołekBB
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherinne
13.04.2013 - Patanka
14.04.2013 - Ananaska
14.04.2013 - Zabucha
15.04.2013 -
Costa
15.04.2013 - Moniqaa
21.04.2013 - Agaawa
25.04.2013 - Tygryseczek
28.04.2013 -
Ailatan1987
 
Kasia, na betę możesz iść nawet jutro, z krwi już wyjdzie. "Sikańce" z różnych przyczyn mogą nie wykazać ciąży tak wcześnie. Mi wykazał ciążę przy bHcg we krwi na poziomie 31, u marce_li było we krwi ponad 800 a test nie pokazał nic - także sama widzisz, jak bardzo się może pomylić. Jak bierzesz dupka to warto zbadać sprawę, żeby niepotrzebnie nie brać go za długo - bo sobie okres opóźnisz. W zdecydowanej większości przypadków okres przychodzi dopiero w ciągu kilku dni od odstawienia.
 
Dziewczyny ide zabukowac sobie tatuaz :-D jeden robilam na 18nastke to teraz na 21 zrobie drugi :-D mam nadzieje ze w piatek beda miejsca. juz sie nie moge doczekac
 
Patuśka, wszystkiego najlepszego i zobaczenia dwóch kresek w tym cyklu:-)!

Agaawa, powodzenia na tym badaniu:) Będzie dobrze.

Costa, mi się marzy tatoo, na samym dole brzucha, takim dla męża i w tym roku sobie na pewno zrobię:) Jaki masz wzorek i gdzie go chcesz umieścić:-)? i gdzie masz pierwszy?
No skok bardzo ładny miałaś:)


Miałam brać się za siebie, ale dokończyłam resztę kuleczek Raffaello, potem skusiłam się na kawałek ciasta....Chyba tak się jeść chce przez tę aurę i przez to, ze duże zapasy w lodówce, które tylko się uśmiechają do człowieka.:-)
U mnie pada deszcz ze śniegiem, ale leń mnie ogarnął, a na 19.00 mam zebranie w pracy..
 
Ja bym na brzuchu nie robila bo sie moze w ciazy brzydko rozciagnac..... jeden mam na prawej lydce a teraz chce na lewym przedramieniu. Zrobie pozniej zjdzecie tego na nodze i wam pokaze :-)
 
Ale szał, człowiek przespał noc poszedł do pracy, 10 godzin posiedział i kilka stron do nadrobienia :-) mocne jesteście, ale jakie to miłe.
Dzieuję za dopisanie do listy :-) ja jutro idę zrobić powtórne hcgz nadzieją, że będzie już wyższe odpowiednio
 
Cześć dziewczyny. Dzieki za miłe przyjęcie i odpowiedzi. Niestety to jednak @ :( :( a już miałam nadzieję... no nic, trzeba czekać do kolejnej ovu.

Patu$ka - wszystkiego najlepszego, dwóch kresek życzę.Anna2101 i Smerfna85 - gratulacje!!!

 
reklama
No niestety ginka mnie nie przyjęła bo się gdzieś spieszyła i tylko pacjentki w ciąży przyjęła.Może do porodu jechała.
Zła jestem bo jakiegoś plamienia dostałam:wściekła/y::angry::no:.
 
Do góry