reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Test z moczu może wyjść zupełnie negatywny mimo ciąży - wiem to z własnego doświadczenia :) zarodek jak najbardziej mógł się zagnieździć. Może dla pewności zrób sobie bHCG w terminie spodziewanej @ - jeśli jesteś w ciąży to wynik będzie niepodważalny :) a w tym czasie już wyjdzie na pewno.
Jeśli chodzi o duphostan to niestety nic w tym temacie nie wiem - nigdy go nie przyjmowałam.
 
reklama
ja bym brala do 14 dnia po owu i wtedy poszla na bete. hcg w moczu moze sie pojawic nawet 14 dni po zagniezdzeniu.... wiec najlepiej idz na bete skoro bierzesz dupka.... bo puki bierzesz nie bedzie @
 
Cześć babki.

Widzę ,tu dobre wieści :-D:-D:-D.

Smerfna i Anna -gratuluję! Tak się cieszę,że coraz więcej staraczek marcowych doczekało się II.

Smerfna,myślę,że jak dałaś dobry przykład jako matka-załozycielka to teraz wszystkie zaciążymy:-D:tak::tak::tak:.

Costa -powodzenia ,&&&& za pozytywny skutek działań.

Patuska-ale masz piękny wykresik, no musi się udać. Trzymam kciuki z całych sił.

Kaskasiunia- tak jak dziewczyny piszą -zrób sobie bętę.Ja na Twoim miejscu bym jeszcze brała, dopóki nie zobaczysz wyniku bety.Jak się okaże,ze nie jesteś w ciąży to odstawisz.
Podobno duphaston nie wpływa na wynik testów ciążowych.
Co do tego ,ze jak będziesz brała duphka to nie dostaniesz @- ja kiedyś dostałam mimo brania ale możę miałam wtedy progesteron niski,nie wiem bo lekarzem nie jestem.

Agaawa-trzymam kciuki za badanie.

Aha, jak się dostanę to idę dzisiaj wieczorem do ginki. Proszę o kciuki.
 
Dzięki za kciuki!

Fuma ja tez trzymam &&&&&&

Kaśkasiunia ja bym brała dupka do 14 dnia po owu, a potem testowała i ewentualnie test betaHcg. Jeszcze nic straconego, dopiero 11 dpo.

Costa trzymam kciuki ze sie wstrzelilscie. &&&&&

AniolekBB coś czuje fasole.... Hmmmm....

Ja juz po wizytacji szefa, było niezle całkiem. Byłam gorzej nastawiona. Teraz sie przygotowuje do badania na jutro - psychicznie:)))
 
Fuma i ja będę trzymać &&&&&&&&&&&&&&&&& :tak:

Kurczę, a ja ciągle myślę co by zrobić by się dowiedzieć czy się udało :confused2: Wiem, że nie ma sposobu, ale na siłę szukam oznak :oo: Ostatnio ten czas wolno jakoś leci...



Testujemy:
02.04.2013 - Anna2101 - są dwie kreseczki! :)
02.04.2013 - Smerfna85 -
wynik pozytywny :)
04.04.2013 - Agata1983
(hcg)
04.04.2013 - Australijka

05.04.2013 - Kasiol
0
5.04.2013 -
Kaśkasiunia (hcg)
07.04.2013 - Patu$ka
08.04.2013
- Nuuuśka
09-10.04.13 - Aka85
10.04.2013 - AniołekBB
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherinne
13.04.2013 - Patanka
14.04.2013 - Ananaska
14.04.2013 - Zabucha
15.04.2013 -
Costa
15.04.2013 - Moniqaa
21.04.2013 - Agaawa
25.04.2013 - Tygryseczek
28.04.2013 -
Ailatan1987
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry