reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

na żywo tak. ale tez słaba. ten co robilam kilka dni temu w ogole nie chcial wyjsc na zdjeciach.. teraz chociaz cos widać. :) wiec poziom hcg musi byc wyzszy
 
reklama
A ja tam anna 2101 gratuluje serdecznie bo wiem ze to Twoja Fasolcia!!!!! Super mamy pierwsze kwietniowe dzieciatko!!!!!! Jeśli wyszły Ci testy po raz wtóry słabe bo słabe ale II krechy to tylko czekać na "ich pogrubienie"
 
Anna gratulacje! No w końcu komuś sie udało. Mam nadzieje, ze przelamiesz zła passę i wszystkie testujace w kwietniu sie od Ciebie zaraza.

A ja wczoraj miałam leniwych dzień z mężem, teściowie byli w poniedziałek, jak bąki jesteśmy objedzeni, czyli jak zawsze. A dzisiaj juz do roboty:)))

Acha, przed blokiem sniegowy zając dalej stoi, troche mu tylko uszy opadły:)))

pozdrawiam Was wszystkie
 
Anna2101 kurczę ale się cieszę. Gratuluję! :happy2:
Teraz z każdym dniem będą na pewno ciemnieć :tak:

Pierwsza testująca w kwietniu i dwie kreski - teraz już nie ma wyjścia, każda następna z nas też musi mieć taki wynik :tak:


Ananaska dlaczego dwa lata?



Testujemy:
02.04.2013 - Anna2101 - są dwie kreseczki! :)
03.04.2013 - Smerfna85
04.04.2013 - Australijka
07.04.2013 - Patu$ka
10.04.2013 - AniołekBB
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherinne, Patanka
14.04.2013 - Ananaska
15.04.2013 - Moniqaa
21.04.2013 - Agaawa
22.05.2013 - Costa
 
Szczerze? to czułam od samego początku ze sie uda :)
Nie bede sie bała i od razu wysyłam Wam kupe fluidków ~~~~~~~~~~~~~~`~~~~~~~~~~`> oby sie i Wam udało :)
Ja jestem pełna nadziei i dla siebie i dla Was !! :*
Dziekuje Wam bardzo za miłe słowa :) podniosłyście mnie na duchu i juz nie mam wątpliwości.Bałam sie ze skoro słaba to może nic z tego :)
 
Spokojnie Kochana blada kreseczka oznacza ze już niedługo pojawi się grubaśna :-) Bardzo się cieszę, takie dobre wieści po świetach !!!!
 
bo mój jednak "po" stwierdził że wolałby żeby teraz nie było bo wszystko się sprowadza do kasy.A jak mały pójdzie do szkoły to łatwiej...wyobrażacie sobie czekać dwa lata teraz???dla mnie to koszmar koszmarów:-(troche go sposobem wziełam i powiedziałam że to są dni "przedpłodne" ryzyk fizyk wiedział co może być...
 
Ostatnia edycja:
Witajcie Kochane po świątecznym obżarstwie... anna2101 gratuluję!!!! może i druga kreseczka jest słabsza ale JEST!!! :) Dla pewności biegnij do laboratorium i zrób sobie z krwi bHCG - wyniki sa tego samego dnia (nie trzeba być na czczo) - a wynik będzie niepodważalny :) chociaż myślę, że juz możemy się cieszyć :) no i mam nadzieję, że przełamiesz nasze złe passy i nam szystkim tez sie uda!ailatan głowa do góry! W tym cyklu się uda :)Costa jak samopoczucie? katherinne wydaje mi się, że bHCG można zrobić jakieś 3-4 dni przed spodziewaną @. Ja robiłam 2 dni po terminie @ i wynik był bardzo wysoki (test był wtedy negatywny). ananaska my też odkładaliśmy decyzję o ciąży ze względu na kasę ale nie ma co... może "ponegocjuj" z mężem ;) chociaż Twoja metoda jest świetna :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
marce_la on doskonale wie że ja podstepem go wziełam...powiedział że teraz bedzie sie kontrolował i nie bedzie mnie słuchał czy to dni płodne czy nie bo on mnie zna :-Dże bede kombinowac jak się da:-D
 
Do góry