reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Marce_la, to ciekawe z tymi testami. Zastanawia mnie, czemu niektórym dziewczynom "sikańce" wychodzą stosunkowo późno. Mi w pierwszej ciąży "sikaniec" wyszedł już 4 dni przed terminem miesiączki (tak, wiem, nie ma to jak cierpliwość...), w drugiej długo nie wychodził, więc myślałam, że się cykl rozjechał, w końcu wyszedł i zostałam posłana na betę, która była owszem, ciążowa, ale bardzo niska - gdzieś w okolicy 30, gdzie ona przecież dosyć szybko idzie w setki i tysiące. Ale mimo wszystko sikaniec wyszedł i to wcale nie jeden.
 
reklama
Tez się nad tym zastanawiałam... moze jakiś trefny test miałam - bo zrobiłam go wg wszelkich instrukcji :) Test robiłam w dzień spodziewanej @ (jechaliśmy na imprezę, a że miałam jakies przeczucie...) - wynik negatywny. Po czym @ nie przychodziła, zrobiłam bHCG i wynik 826 - niemozliwe, żeby w przeciągu dwóch dni, tak skoczyło.
 
Katherinne mi się wydaję, że hormony hormonom nie równe. Raz ich ilość rośnie błyskawicznie, a raz wolno. Ale ja laik jestem więc tylko tak szczelam :tak:
A te testy ciążowe z tego co czytałam też mają różne czułości od 10 do 25, więc chyba jest to spora różnica?

Hormon HCG przyrasta niezwykle szybko, podwaja on swoją wartość średnio co 48 godzin!



Ananaska a to spryciarz ten Twój małżonek :tak: Jednak kobiety są sprytniejsze, więc dasz radę. Namówisz Go na pewno i nie będzie chciał czekać tych 2 lat :tak:



Testujemy:
02.04.2013 - Anna2101 - są dwie kreseczki! :)
03.04.2013 - Smerfna85
04.04.2013 - Australijka
07.04.2013 - Patu$ka
10.04.2013 - AniołekBB
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherinne, Patanka
14.04.2013 - Ananaska
15.04.2013 - Moniqaa
21.04.2013 - Agaawa
22.05.2013 - Costa
 
Katherine ja znam takie przypadki. Mojej znajomej sikaniec nie wyszedl az do 13tc ale wczesniej ja na bete wyslali. Lekarz mowil ze czasem nerki moga zle filtrowac I hormon nie dostaje sie do moczu:confused: ale to jest normalne....

Anna Gratulacje :-D

Ja dzis troche lepiej, jeszcze nie wstalam ale zaraz musze po juz po 9 a ja mam na 10 do szpitala. ... dalej brzuch i klata boli ale tempka tylko 36.9 a ni tak jak wczoraj 39.
Moz bedzie dzis lepiej.

Milego dnia
 
wydaję mi się ze to zalezy od bhcg...jaki jest poziom i od testu jaki się kupuje..przy pierwszej ciązy kupiłam taki za około 20 zł ale to był juz 5tc i wyszły 2 grube krechy..potem (przy tej poronionionej) kupiłam pink test za ok 5 zł i wyszła druga blada kreska a beta wyszła ladna ale przyrost był ciut mały choć w normie ale nie wyszło...teraz bede kupować chyba też test najpierw ten tańszy a potem droższy..
 
No to teraz same II bedą! Bo jutro to Smerfna tez nam napewno dobre wieści przyniesie.... Hihiiiii.... &&&&&

Oj Kochana oby tak było, bo jak na razie to z objawami średnio. Ani na @ ani na bejbika. Temperaturka na razie w miarę wysoko ale co będzie dalej się zobaczy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tylko że jakoś mam czarne myśli że nic z tego nie wyszło. Poprzednim razem gdy byłam w ciąży to symptony pojawiły się bardzo szybciutko, a teraz głucha ciszaaaaaa:zawstydzona/y: obym się myliła
 
Do góry