reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Właśnie tak myślę że OWU była 17dc ale dopiero zaczynam zabawę z mierzeniem temperatury i niestety zbyt dużo to ja nie wiem :-(
 
reklama
Ja powinnam dostać @ jakoś 31 marca albo 1 kwietnia :) Dlatego wymyśliłam że już w piątek zrobie test :D Co tam, pewnie się rozczaruje, ale to jest silniejsze ode mnie :p

Ahaaa, to już rozumiem z tym plamieniem, ja przerw nie mam, jak już mam plamienie to wiem, że zaraz nadejdzie obfity 1 dzień okresu ;)
 
Ja powinnam dostać @ jakoś 31 marca albo 1 kwietnia :) Dlatego wymyśliłam że już w piątek zrobie test :D Co tam, pewnie się rozczaruje, ale to jest silniejsze ode mnie :p

Ahaaa, to już rozumiem z tym plamieniem, ja przerw nie mam, jak już mam plamienie to wiem, że zaraz nadejdzie obfity 1 dzień okresu ;)

Rob w piatek rob I trzymam kciuki za dwie krechy. Bede miala piekny prezent na urodziny:-D
 
Wydaje mi się, że się nie udało :( :-( Piersi mnie strasznie bolą i mam wrażliwe, nawet jak mój J mnie przytulił wczoraj (od środy jak go nie było to do wczoraj nikt mnie nie przytulał! :( ) to aż go odepchnęłam, bo tak mnie zabolały :-) Ale przed okresem też tak miałam zawsze.

A tak w ogóle to dopiero sobie uświadomiłam, że do czerwca to bardzo chciałabym być już w ciąży, a na 9 czerwca mamy zarezerwowany już wypad na 4 dni do Zakopca :) Najwyżej w ciąży pojadę :D hehhe ;) Nie było innego wolnego terminu, tzn był tylko na marzec teraz, a ja dziękuję za taką pogodę, i morze i góry wolę zdecydowanie w lecie :-) Zresztą była zajebista okazja, z 1200zł na 600zł za 4 dni zajebisty apartament przy Krupówkach, więc się nawet nie zastanawialiśmy i zaklepaliśmy od razu termin :)
 
Ailatan to milego wypadu ;)

U mnie cien cienia na tescie owu ale bardziej widoczny niz wczoraj. Poprawie wieczorem. Zaczynam wierzyc ze jest dla mnie jeszcze szansa
 
Ailatan to milego wypadu ;)

U mnie cien cienia na tescie owu ale bardziej widoczny niz wczoraj. Poprawie wieczorem. Zaczynam wierzyc ze jest dla mnie jeszcze szansa

Costajeżeli widzisz, że test wypada lepiej to znaczy że tak jest i głowa do góry... każdy kolejny dzień przybliża Cię do Ovu. Keep positive thinking :tak:
 
Costa - nie dziękuję, żeby nie zapeszać :p Ale jeszcze duużo czasu do wyjazdu :p

Pewnie od przyszłego miesiąca też zacznę robić te testy OWU, jestem kompletnie zielona w tym, więc mam nadzieje, że mi pomożecie ;)

Ale mi się nudzi dziś w pracy... :/ Do 18:00 jeszcze muszę wytrzymać :no:
 
"Heloł"

Ja w kwietniu odpuszczam ,więc luzik.Nawet brak owulki mi teraz niestraszny,

Ailatan- będę trzymać kciuki za Twoje testowanko &&&&&&&.

Czytałam ,ze wcześniej pisałyście o plamieniu-moja gin twierdzi,że plamienie się nie liczy za pierwszy dzień @. Ja tez miałam kiedyś ten problem więc zapytałam ja o to.Liczy się dopiero rozkręcona @.
 
Fuma_Foch - nie dziękuję ;) Się okaże... Ale coś czuje, że to jest za piękne, żeby było prawdziwe :-(
A co do tego plamienia, to ja nigdy właśnie nie wiedziałam jak to liczyć, bo najczęściej to rano mam plamienie, nawet kilka godzin, a potem zaczyna się tego samego dnia już normalna @, ale czasami rzeczywiście miałam tak, że wieczorem już jakieś lekkie plamienie było, a dopiero rano wstałam z krwawieniem.
 
reklama
Fuma_Foch - nie dziękuję ;) Się okaże... Ale coś czuje, że to jest za piękne, żeby było prawdziwe :-(
A co do tego plamienia, to ja nigdy właśnie nie wiedziałam jak to liczyć, bo najczęściej to rano mam plamienie, nawet kilka godzin, a potem zaczyna się tego samego dnia już normalna @, ale czasami rzeczywiście miałam tak, że wieczorem już jakieś lekkie plamienie było, a dopiero rano wstałam z krwawieniem.

Jak wieczorem miałaś plamienie a dopiero następnego dnia @ to liczy się dopiero ten następny dzień.
A jakby się czasem nie udało w tym cyklu (ale trzymam kciuki, uda się), to zbadaj sobie progesteron i prolaktynę. Chyba ,że już to zrobiłaś i jest ok
 
Do góry