reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Ja czytam od miesiąca :tak: Staramy się od 3, a tak konkretnie to od 2 cykli. Póki co... wiesiołek, bromokryptyna, magnez+B6 i od pół roku kwas foliowy... A z pierwszym ludkiem było tak łatwo... Ale to było 14 lat temu :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć:-D.

No dziewczynki , gdzie Wy ? Zbieracie siły przed staraniami?

Ja dzisiaj jakoś nędznie się czuję, chyba mnie jajnik boli i cały dzień mnie mdli.Mój już myślał ,ze to objawy ciążowe:-).

Australijka -witaj.

Karola -jak tam u Ciebie,widzę ,ze tempka dalej ładna &&&&&&&.
 
Hej dziewczyny,mogę się dołączyć?:-):zawstydzona/y: Jestem jeszcze na staraczkach listopadowych 2012,ale chciałam nieco uaktualnić swój status i poznać nowe osoby ;-)
Coś o mnie..w czerwcu skończę 25 lat,mam 3,5 letnią córkę-Sarę,mieszkamy w Niemczech razem z moim P.
Staramy się o drugą dzidzię od marca zeszłego roku,ale wtedy było to jeszcze dość nieregularnie i nie martwiłam się. Jakoś właśnie od listopada zaczęłam się zastanawiać,co jest nie tak...:confused: Z Sarą poszło jak z płatka,a tu..takspodzianka.
Mam teraz 47dc, gdzie normalnie miałam zawsze 28,a od kilku miesięcy zdarzają mi się opoźnienia 2-7 dniowe. Ale aż tyle nie miałam nigdy!!:no: Robiłam testy,ale negatywnie,..No i teraz nie wiem,czy to późniejsza owulka i po prostu jeszcze bardzo wczesna ciąża,czy jednak coś z hormonami. W piątek rano mam wizytę u gina,to mam nadzieję,że się czegoś dowiem.:no:
Ehh...sorki,rozpisałam się.:-D:-D
 
cześć :-)

Mikołaj mi się rozchorował :-(miał taką biegunkę, że mało brakowało a skończyłoby się szpitalem. Ale już jest ok, właśnie siedzi i zajada suchary :) A ja piorę cały dom :baffled: prześcieradła, poszewki, łeee. Biedny, wczoraj w nocy nawet przez sen mu się zdarzało.

Australijka, karotka, witajcie :-)

karotka, może Ci się coś poprzesuwało i owulkę miałaś później, w każdym bądź razie trzymam kciuki, aby to była ciąża :-)
 
Czesc dziewczyny.
Ja dzis w szpitalu na kontroli i niestety mam duzo zrostow na macicy ale jajowody czyste wiec polowa sukcesu :-D troche mnie to zalamalo ale damy rade. Poszlam do Mcdonald'a na poprawe humoru piechota mam 4km wiec spacerek w ta I spowrotem spokojnie spalil tego hamburgera :-D

Ja od 3 miesiecy nie mialam @ bo sobie tabletkami przesuwalam i wczoraj wzielam oatatnia I czuje jakby mialo mnie zalac....

Fuma super ze wypad sie udal! Trzymam kciuki.

Karotka witaj...mam nadzieje ze zostaniesz znami a potem na grudniowki wskoczysz :tak: a najbardziej zycze zeby te opiznienie to byla ciaza.

Austrajilka witaj

Delewarrw a biedaczek jeden no :sorry: zdrowka dla malego
 
Dziękuję za miłe przyjęcie :-) Ja też mam nadzieję,że owulka była później,ale chyba raczej nic z tego,podczytuję listopadówki i tam dziewczyny piszą,że 1.03 miała być @,a dzień później już wyszły 2 krechy...a mój ostatni okres był 18.01 i odtąd cisza...ale tak sobie myślę,że jak owulka była później,to może jeszcze nie wykryje? Haha,kogo ja chcę oszukać...No ale macie rację,też bym chciała na grudniówki wskoczyć.:-)
costa mnie też często mc donald poprawia humor,mam do niego też kawałek,trochę mniejszy,bo ok 1,5-2 km,ale jak mnie napadnie,to....wysyłam mojego P. na rowerze.:-D:-D
 
Cześć Dziewczyny:) No i witam nowe:)
Ja póki co czekam na ciotę, która będzie ok 8-9 ego marca, więc jeszcze trochę do starań. A czas dłuży się okropnie. Wczoraj zaczęło się pms, i na męża krzyczałam, co prawda trochę zasłużył.....
Moniqaa, też mam w kwietniu urodziny, konkretnie 8ego. Z jakiego jesteś rocznika? Bo 85. Też się zbierałam do starań, nieraz się zastanawiam czy to nie przez rozsądek, choć instynkt już się włączył na dziecko.
Ailatan, zazdroszczę morza, tam energii można nabrać i akumulatorki naładować. Kocham nasz Bałtyk.
Trudno, masz teraz nowe szanse, nowy cykl. Będzie dobrze i więcej optymizmu:-)
Fuma_Foch, to Toruń musi być owocny, trzymam kciuki!!!!! Czuć, że pobyt się udał. Ale całkiem możliwe, patrząc na Twoją tempkę, że owu masz tuż-tuż. Nie pozostaje Ci nic innego...jak tylko się seksić:-) Wyobrażam sobie odgłos łóżka w hotelu, moje też ostatnio wariuje, tzn. skrzypi. Śmiać mi się wtedy chce, zupełnie jak w scenach z filmów, takie efekty specjalne. Ale Was tak nikt nie znał, więc mogliście poszaleć, co się ludźmi przejmować.
Mnie się marzy Kraków...Tylko u nas z wyjazdami to ciężko się zgrać, do tego praca w sezonie wiosennym, letnim męża, jego delegacje i jedynie zima nam pozostaje, a wtedy z ans lenie i nigdzie nam się nie chce wyruszać..
Karola, temperaturę masz ładną, pachnie dzidzią. Jutro 10 po owu, można testować, ale najlepiej czekać do 14. Kiedy masz zamiar sikać na test?
Patusia, za wcześnie na test. Najlepiej zrobić w dniu krwawicy. Ale rozumiem Twoją niecierpliwość. I te dłużące się dni. Ja tak czekam z niecierpliwością do @,a potem będę łapała dni płodne. Dla mnie te czekanie to wieczność.:tak:
Delewarre, dużo zdrówka dla synka.:-)!!!!!!!!!!
Costa, ale usg nie do końca powie czy to zrosty, przecież laparo w 100% prawdę mówi, więc się nie martw. Dawno już nie byłam w Macu, z chęcią zjadłabym pyszne fryty.:-)
Karotka, życzę, aby była to ciąża:-). Przecież organizm kobiety to nie maszyna i owu nie zawsze jest w 14dc. Zawsze może się przesunąć, nieraz sporo.
Australijka, Twoja nastolatka to córa? Bo jak tak to będziesz miała pomoc przy dzidzi:-) Życzę powodzenia!!!!!!!!!!!!!
 
aka85 no i ja właśnie na to "spore" przesunięcie liczę :-D:-D Ale też nie będę zaskoczona,jeśli to jednak nie ciąża,bo według mnie,na testach już powinno COKOLWIEK wychodzić..W każdym razie zobaczę w piątek.
Idę poczytać Wasze wcześniejsze posty,żeby móc być w miarę na bieżąco,a nie wcinać się między rosołek a kotlecika.:-p
 
Witam wieczorową porą

Aka -no właśnie chyba tak czuje ,że ma mi się na owu.
Do Krakowa tez myślimy się wybrać ale to od nas kawał drogi -z 8 godzin jazdy.Zobaczymy co wyjdzie z tych toruńskich staranek.

Karotka -witaj.
Tak czytałam Twojego posta i przyszło mi na myśl-badałaś może jakieś hormonki? Na przykład prolaktynę? Ja kiedys tez miałam taki problem jak Ty,to znaczy długaśne cykle i okazało się ,ze to przez nią.A przy okazji nie zaszkodzi zbadać TSH- powinno być mniejsze niż 2.
Ja wyobraź sobie sama doszłam do tego,że mam chora tarczycę po lekturze forum. Zbadałam sobie antyTPO -przeciwciała tarczycowe i wyszło ,ze zapalenie tarczycy.Teraz chodzę do endokrynologa, biorę lekarstwo i mam nadzieję na sukces.
 
reklama
Aka85 to niestety jestem starsza, 15.04.1984. Niestety 18 już daleko za mną :-( Ja na początku, tzn. jak mąż zaczął już tak prawie non stop nawijać o dziecku to z rozsądku stwierdziłam, że chyba ma rację. A teraz to już instynkt na maksa :-pTyle, że jak na razie nic z tego. A jakby było mało to ucho mnie zaczęło pobolewać i ten miesiąc przeleci bez starań, bo owu wg moich ustaleń mam na dniach, a lekarza najwcześniej za tydzień (a trochę boje się ryzykować, że będę musiała brać antybiotyk).
Anka85 to życzę powodzenia w tym zabieraniu się :-D


Karotka00 no to ładnie Ci się wszystko poprzesuwało, no chyba, że to jakaś fasolka się u Ciebie w brzuszku zadomowiła :-) Trzymam kciuki :-)
 
Do góry