reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Ailatan tak mi przykro, ze sie zamartwiasz. Ale jakoś bardzo dobrze Cie rozumiem. Ja te 2 tygodnie temu myślałam, ze do psychiatry pójdę, bo do psychologa juz sie nie nadaje, bo mam ciągła depresję. I wiem, ze jak każdy mówi, żeby zluzowac , to jakoś tak sie nie da. Ale musisz sie podnieść i wierzyć dalej. Niestety ne ma innego wyjścia. Trzymam kciuki za Ciebie i męża, żeby sie w następnym cyklu udało. &&&&&

a mnie dziś dopadła depresja, ze ta beta za mała. Ale juz sie ogarnelam i zrzucam wszystko na karb hormonow.

Marcela - teraz juz wszystko bedzie pięknie, zobaczysz! Gratuluje pięknej fasolinki i &&&&&
 
reklama
A wiecie co jeszcze Wam powiem? Że mam 2 koleżanki co się okazało, że mają policystyczność jajników (nie wiem czy dobrze napisałam) i lekarz i jednej i drugiej powiedział, że raczej nie ma szans, żeby miały dzieci! I one strasznie przeżywały to, bo może jakoś bardzo narazie nie planowały, ale chciały mieć w przyszłości. W sumie potem już odpuściły i po 8 miesiącach kochania się prawie codziennie ta jedna zaszła w ciążę i teraz rodzi za 2 mce! A druga urodziła już ze 2 mce temu pięknego synka! A ta policystyczność objawiała się tym, że miały nawet 40-50 dniowe cykle i dowiedziały się w 2 czy nawet w 3 mcu, że są w ciąży, bo im nie przyszło do głowy, żeby zrobić test!
 
ailatan, Monia ten cykl musi już być szczęśliwy! Jest cel - będzie i realizacja! Bardzo mocno ściskam za Was &&&&&&&&&&&&&&&!!!!! i cały czas Wam kibicuję! :)
Agaawa Twoja beta jest super! :) nie szukaj dziury w całym :) przyrosła pięknie, teraz czas na wizytę i zdjęcie fasolki dla ciotek :) będzie dobrze!
Aka????????
 
ailatan ale ta z PCO jest. Noc oz ale wazne ze dzidziolki zdorwe. u mie tez dookola wszyscy zaciazaja rodzia sluby biora. mimo z eja swoj amm za soba ale mis ie wydawalo ze jak ja bralam to malo tych slubow bylo :)

J czasami tez przechodze kryzys,placze obwinaim wszystko siebie zwlaszcza bo wiem gdzi elezy problem. Ale kurcze jak mnie oj ł postawi dopionu od razu jest mi lepiej.
Wazne zeby miec wsparcie i byc w tym problemie razem,i razem z nim walczyc.
 
W tym cyklu też dupa. Przed wczoraj jak się kochalismy to już było cos nie tak. Nawet trochę mnie bolało :( Wczoraj to samo :/ Więc włożyłam sobie iladian, bo nie chciałam, żeby tam mi się coś działo :( Teraz rano też włożyłam. Przyszłam do pracy, poszlam do łazienki, a tam na wkładce mam jakieś brązowe plamienie!!! :-:)-:)-( Co to może być?? Dziś 11 dzień cyklu! Nigdy w środku nie miałam żadnych plamień! (tylko wtedy w ciąży) Więc nie wiem co się dzieje :( Ratunku!
 
Ostatnia edycja:
Hey.
Ailatan moze wybierz sie do lekarza. Nie wiem moze to plamienie to okoloowulacyjne, ale skoro mowisz ze CIE cos boli to jakies zapalenie albo cos. Pamietam ze mialas jakies bole brzucha chyba 2 miesiace temu..... Ja bym na Twoim miejscu poszla do gina I opowiedziala o wszystkim.

A u mnie w sumie nic siе nie dzieje. Odliczam dni do srody do usg. Boje sie co bedzie czy dzidzia zdrowa i co z ta torbiela.

A u Was jak tam ciezarowki i staraczki?
 
ja od jutr akolejny cykl z CLO ten miesiac zzastrzykiem bo w poprzednim jaowym pechole nie pekly,mimo tego ze poprzednie 3 cykle pieknie pekaly nawet gdy bylo ich 5.

We wtorek USG potem piatek pewnie zastrzyk bynajmniej poniedzieli bede monitorowana. moze ten cykl bedzie szczesliwy :)
 
Patuśka, trzymam kciuki za owocny cykl, musi się udać:-)
Marcela, super, że z dzidzią ok:-) Ale jakże inaczej miało być:-)
Ja też byłam we wt z mężulem, same emocje, miałam przez brzuch i pięknie było widać, wszystko dobrze. Dzidzia założyła nóżkę za nóżkę, ssała paluszek:-)
kolejna wizyta za miesiąc. Mam zrobić badanie ogólne moczu.
MArcela, a kiedy u Ciebie kolejna wizyta?
PAtanka, napisz po usg:-) Torbiel ma to do siebie, ze się wchłonie.
 
No właśnie moja gin przyjmuje tylko w środy :/ Do dziś było już ok, się normalnie kochaliśmy, nic nie bolało, tylko jakbym była dziewicą, ledwo chciał się przedostać do środka! Dziś się kochaliśmy, bez problemu wszedł i kurde jakieś plamienie mam :/ Tzn tak jakby ta sperma wyleciała ze mnie taka lekko różowa :/ Teraz wróciłam do domu i na wkładce jeszcze troszeczkę mam brązowego, lekko różowego :/ Co to może być??? Wczoraj wieczorem miałam taki ból brzuch jak wtedy co wylądowałam w szpitalu, tzn. na pewno lżejszy, ale dokładnie pamiętam ten ból. Wtedy wyszło, że to bóle owulacyjne, teraz wychodziłoby na to, że też. I ból ok, ale co to za plamienie?? :-( Nic mnie nie boli, tylko się denerwuje co to może być. Wiem, że czasami kobiety mają plamienie w owulację, ale ja nigdy nie miałam :-( Cycki mnie bolą i są meega gorące!!! Aż teraz wróciłam i zdjęłam bluzkę i stanik. Idę wziąć zaraz chłodny prysznic. Najgorsze, że jutro z samego rana jedziemy do Zakopanego do czwartku, mam nadzieje, że już nic mi się nie będzie działo. Najwyżej zero seksu. Więc ten cykl znowu do dupy!!! :wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ailatan ja na Twoim miejscu poszłabym do gina chyba jednak. Dziwne te bóle.
Czytałam o tych bólach i plamieniach około-owulacyjnych, ale nigdzie nie doczytałam, żeby to były aż takie bóle. Jeśli chodzi o to, że nie miałaś a teraz masz, to też mnie troszkę niepokoi, chociaż z drugiej strony nasze ciało się zmienia, hormony itd...

Udanego wyjazdu życzę :tak:
 
Do góry