reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

moniqaa te pepino są u mnie w Auchan za 2,8 i tak sie zastanawiam czy dzisiaj nie kupić :) bedzie go mniej szkoda niż tego pink jak ma wyjśc negatywny a też jest podobno tak samo czuły
 
reklama
A te pinki nie są 25? Tak szukam po necie i nigdzie nie trafiłam jeszcze, że mają czułość 10 Za to wszędzie piszą, że 25 :eek:

Ja płaciłam ostatnio 3,10zł w auchan za te pepino, więc potestowałam :tak:
AniolekBB będzie pozytywny na pewno. Nie ma czarnowidztwa...
 
Hm, mi się też wydawało, że pinki są z czułością rzędu 20-25... Dobrze wiedzieć.

Edit: właśnie sprawdziłam na stronie producenta i pink testy mają czułość 25. Mi się w ogóle nie udało jeszcze nigdy natrafić na taki, co ma czułość 10...
 
Ostatnia edycja:
AniolekBB póki nie ma @ jest nadzieja :tak: Więc jeśli nawet będzie jedna kreska
to nie koniec świata :tak: Mnie na razie nie ruszają testy z jedną kreską, przynajmniej do dnia @. Głowa do góry, będzie pozytyw! Chociaż nie na mawiam, bo jeśli masz się rozczarować i potem myśleć, że się nie udało, to lepiej poczekać.

AniołekBB tylko koniecznie daj znać jaki wynik. Ja trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&


 
Ananaska no to na czułości 10 kreskę byś miała jak nic :tak:
To nie pozostaje już nic innego jak gratulować :-) W pracy na mnie dziwnie patrzą bo szczerzę się z radości do monitora :tak:





02.04.2013 - Smerfna85 - wynik pozytywny :) hcg: 8.04 = 640
04.04.2013 - Agata1983 - hcg = 296
04.04.2013 - Australijka - @ (teraz już musi się udać)
05.04.2013 - Kasiol - @ (teraz już musi się udać)

05.04.2013 - Kaśkasiunia (hcg -; teraz już musi się udać)
07.04.2013 - Patu$ka
- @ (teraz już musi się udać)
10.04.2013 - Aka85
10.04.2013 - AniołekBB
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherinne
13.04.2013 - Patanka
14.04.2013 - Ananaska (09.04 jest bladzioch)
14.04.2013 - Zabucha
15.04.2013 - Costa
15.04.2013 - Moniqaa
15.04.2013 - Nuuuśka
21.04.2013 - Agaawa
25.04.2013 - Tygryseczek
28.04.2013 - Ailatan1987
 
No to Ananaska jak na teście o czułości 25 wyszła druga krecha to nie ma wątpliwości że się udało :) tylko wiadomo, że pierwsze tygodnie ciąży są pod wielkim znakiem ? ale trzeba być dobrej myśli :) a więc jeszcze raz gratuluję:)
 
Ananaska, po cichutku gratuluje! Nie bierz żadnych leków, bo to może zaszkodzić na tym etapie ciazy. Ale wcześnie Ci wyszedł ten test. Huhu!

a ja sie dzisiaj złe czuje cały dzień, czuje jajniki jak diabli, i modli mnie strasznie. Czy przy owulacji może być tak, ze człowieka mdli? Dziwne to. Ja będę testować z krwi w następny czwartek- piątek, bo robię progesteron, to od razu zrobię betke. Wcześniej nie, chyba ze sie będę bardzo złe czuła i coś przeczuwala.

pogoda kiepska, nic sie człowiekowi nie chce oprócz spania. A dzisiaj po pracy mam jeszcze 3 godziny angielkskiego i jadę do męża na poprąwki:)) jak ja dam radę, jak sie tak kiepsko czuje? No jakoś musze.
 
reklama
co do objawów..chyba żadnych poza malenkimi kuciami po prawej stronie...ogólnie kaszlę i sie pocę i od wczoraj wymiotuje ale to przez flegme( sorki za dosadnosc) która mi przeszkadza...

nawet nie wiedziałąm ze ten pink test taki czuły,dopiero Wy dałyscie i do myslenia i wyczytałam...wydawalo sie mi ze im drozszy tym lepszy..ale ten podrozal bo dałam coś około 6,50
 
Do góry