reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Smerfna podziwiam Cię ..ja bym nie wytrzymała do jutra


Kochana tak mi nie mów bo ja raptus jestem i już usiedzieć na miejscu nie mogę, ale obiecałam patu$ce że dam jej prezent urodzinowy zatem czekam :)



Smerfna a ty testujesz 10 dni po owu?

Tak 10 dni po owu, jak myslisz za wczesnie? Ja ma cykle 28 dniowe dlatego jutro teoretycznie wypada mi @. Choć sama nie wiem czy tak wcześnie testować
 
reklama
Smerfna85 no właśnie nie jestem przekonana. Jeśli nie było tej owu tak jak testy pokazywały, to dziś tez jej raczej nie będzie. Śluzu brak... Tak myśle, że może na tą temp. miało coś wpływ. Nie ma co ukrywać 0,5 stopnia to niewiele (a jeszcze zmiana czasu po drodze itd. może coś miało wpływ). No nic okaże się 15 kwietnia. To i tak już byłby 29dc, a ostatnio mam 26 dni cykle.

Smerfna85 ja bym testowała jutro jeśli masz regularne cykle, co 28 dni.
Ja testuję też tak jak pierwszy dzień @ przypadałby, ale wzięłam najdłuższy z cykli z ostatniego pół roku (czyli 28) :-) No chyba, że nie wytrzymam i wezmę pod uwagę najkrótszy :dry:


Costa super, że czujesz się już lepiej :tak:


Kasiol trzymamy mocno kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&.





Testujemy:
02.04.2013 - Anna2101 - są dwie kreseczki! :)
03.04.2013 - Smerfna85
04.04.2013 - Australijka
05.04.2013 - Kasiol
07.04.2013 - Patu$ka
09-10.04.13-Aka85
10.04.2013 - AniołekBB
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherinne, Patanka
14.04.2013 - Ananaska
15.04.2013 - Moniqaa
21.04.2013 - Agaawa
25.04.2013 - Tygryseczek
22.05.2013 - Costa
 
Ostatnia edycja:
Smerfna ty zawsze masz tak pozno owulacje? Wiesz jak chcesz to zatestuj ale ja bym nie testowala do 14 dni po owu... ale to moje wlasne zdanie... test moze ci wyjsc juz pozytywny a moze i nie i tylko niepotrzebnie sie zdolujesz... ale jesli jutro masz termin @ to zatestuj... tylko pamietaj... nie ma @ jest nadzieja ;-):rolleyes:
jak tak patrze na twoj wykres to 7dpo mialas spadek, prawdopodobnie implantacyjny... wiec moze byc jeszcze wczesnie. moze Bete zrob?

Moniqaa no dzis juz lapiej tylko strasznie mnie mdli i kreci mi sie troche w glowie ale to od niejedzenia... boje sie cokolwiek zjesc... ide sobie wypije siemie lniane i zjem pozniej troche farfolini :-D

moglaby ktoras z was spojrzec na moj wykres? bo juz rece zalamuje...
zrobilam wczoraj test owu to druga kreska byla wyrazniejsza niz zawsze ale daleo jej do mocnej krechy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Moniqaa no powiem Ci trudno stwierdzić. Nasze organizmy to źródła nieodgadnionej wiedzy, niekiedy jest owu ale trudno ją zgiagnozowac. Co do śluzu to czasami brak go na zewnatrz nie odczuwany wilgotności, natomiast wewnątrz jest go wystarczająco dużo i oby tak właśnie było u Ciebie. Nic innego nam nie zostało jak po prostu czekać, wszystko samo się wyjaśni. Trzymam kciukaski Costa cóż no pierwszy raz mi się zdarzyła tak późna owulacja, zazwyczaj 14dc max 16dc, a teraz 19. Może to działanie clo, sama nie wiem. Zrobię jutro próbnego testa ale obawiam się że on mi nic nie powie. Jęli nie dostane @ to nadzieja nadal będzie bo mam je dość regularnie góra 1-2 dni odchyłu. Co do Twojego wykresu to uważam że owu była w 24 dc mimo iż mówisz o zaburzeniach w kolejnych dniach. A testy owu to Ty może masz zbyt mało hormonu LH i dlatego teściory masz negatywne. Ja wiem sama po sobie nigdy nie maiłam super mocnej tej II kreski, nawet zrównanej z kontrolna. Więc uszka do góry i działaj
 
Ostatnia edycja:
kasiol witamy :-) i mam nadzieję, że zobaczysz w piatek dwie potężne krechy!!!
Tak sobie myślę dziewczyny, że chyba też zacznę mierzyć temp i robić wykres... bo teraz to praktycznie na "czuja". Co z tego, że wiem, że mam cykle 28 dniowe i zawsze w okolicy 14-15 dc mam bóle jajników, przez co przypuszczam, że owulka jest - ale to tylko przypuszczenia - nigdy nie mierzyłam temp i nie wiem tak naprawdę kiedy co się dzieje w tym moim organizmie... a z Was są niezłe ekspertki w tej dziedzinie, więc zacznę od początku - jaki termometr mam sobie sprawić? :confused:
 
Marce_la najlepiej taki z dwoma miejscami po przecinku wtedy nawet najmniejsze wachania tempki widac. Mozna kupic na ebayu albo na allegro czy nawet w aptece. Polecam tez ovufriend.pl pierwszy miesiac masz premium za darmo a i tak drogi nie jest :tak:
 
hej dziewczyny! Smerfna dziekuje ze pamietasz o prezencie. bardzo bym sie cieszyla na twoje II ;-)

A mas zjakies objawy?

JA testuje w niedziele ale (.)(.) tak mnie bola ze ja pierdykam gorzej niz miesiac temu. I dzis rano mnie zemdlilo ale nie wiem moze to z przejedzenia. Albo po implantacji (luknijcie ne moj wykres) jest zaznaczony spadek. choc wiem ze niekoniecznie musi on znaczyc zagniezdzenie.

marcela ja tez miewalam wszystkie objawy okoloowulacyjne ale poki nie zaczelam przygody z tempka nie wiedzialam ze jednak jej nie ma.
 
No własnie tego się obawiam.. niby objawy są (USG tez wskazywało zbliżającą się owulację) ale nigdy nie wiadomo jak to na prawdę wygląda. Mimo, że nie miałam żadnego problemu z zajściem w poprzednią ciążę, to teraz może być zupełnie inaczej.
 
Cześć dziewczyny :)
Przeczytałam wszystko od wczoraj i już nie wiem co miałam napisać :-)
Anna - to jest na 100% ciąża :) Ja przy pierwszym teście miałam jeszcze bledszą drugą kreskę :p Gratulacje!!! :)

Siedzę w pracy i zamulam. Brzuch mnie boli od @ :-( Wczoraj wieczorem i w nocy to nie mogłam wytrzymać, tyle się tych apapów nałykałam i 1 ibuprom. Dziś też na apapie jadę od rana, ale dalej boli :( A jeszcze do tego przeziębienie - gardło boli i katar :-( Cały czas się smarkam :(

Ale Wam zazdroszczę, że będziecie teraz na dniach testować! Ja teraz czekam na następną owu... Kurde jak ja chciałabym być już w ciąży ze zdrowym dzidziusiem :(
 
reklama
Patu$ska pieknie sie tempka utrzymuje... :tak:

Aliatan na mnie zadne apapy nie dzialaja... wogole nie moge brac paracetamolu bo wysypki dostaje a jak wezme wiecej niz 200mg to mam dusznosci... nie wiem jak ja w ciazy dam rade z bolami glowy...
 
Do góry