reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Co do bólów głowy - ja w sobotę miałam tak silne, że mielismy jechać już do szpitala. Nie dość, że wymiotowałam z bólu, to jeszcze nie miałam siły ani mówić, ani chodzić, ani leżeć - nie chciałam brać jakiś silnych leków, bo mam ciągle mam nadzieję, że może cos się zadziało ale myślałam, że życie stracę...
 
reklama
Drogie Koleżanki starające się, jestem tutaj można powiedzieć nowa. Chciałam się was jako doświadczonych w staraniach dopytać, bo samej mi uwierzyć trudno czy to możliwe, że mi się udało. Moja historia przedstawia się następująco: przez 5 lat nieprzerwanie stosowałam antykoncepcję, w styczniu w lutym odstawiłam tabletki. Pierwszy @ po odstawieniu dostałam 5 marca, teraz jestem niby 4 dni przed kolejnym, od trzech dni robiłam tsty ciążowe płytkowe i strumieniowe- za każdym razem pojawiła się druga kreska, ale bardzo blada. Dziś w końcu zdecydowałam się na test z krwi i otrzymałam wynik 109. czy to naprawdę może być już to?pozdrawiam agata
 
Costa - na mnie też właśnie apap nie bardzo działa, ale nie chce brać ibupromu, bo cały czas myślę, że przez niego poroniłam :/ (brałam wtedy ibuprom max) Wiem, że teraz w ciąży nie jestem, ale nie chce truć organizmu :/ I biorę apap, bo jednak on jest lżejszy, ale w związku z tym nie przestaje mnie do końca boleć brzuch :-(

marce_la - a to co Ci się działo?? Może jakaś migrena?
 
Marce_la ja kupiłam termometr z dwoma miejscami po przecinku w rossmannie (coś koło 10zł kosztował)

Ailatan1987 to teraz kiedy testujesz? Nie ma co rozpaczać, tylko zapisywać się na listę na kolejny, tym razem szczęśliwy termin :tak:

Costa jak dla mnie owu mogłaś mieć mimo tego złego samopoczucia, właśnie 24dc. Tak jak pisze Smerfna możesz mieć mało hormonu LH i dlatego te kreski sa jakie są.
Ja chyba mam nadmiar tego hormonu, bo ciągle mam jakąś kreskę, a dwa dni to już była ciemniejsza od testowej.

Patu$ka to już niecały tydzień do testowanka :tak: Trzymamy kciuki &&&&&&&&&&&&&




Testujemy:
02.04.2013 - Anna2101 - są dwie kreseczki! :)
03.04.2013 - Smerfna85
04.04.2013 - Australijka
05.04.2013 - Kasiol
07.04.2013 - Patu$ka
09-10.04.13-Aka85
10.04.2013 - AniołekBB
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherinne, Patanka
14.04.2013 - Ananaska
15.04.2013 - Moniqaa
21.04.2013 - Agaawa
25.04.2013 - Tygryseczek
22.05.2013 - Costa
 
Moniqaa moze masz racje...tak mnie wszystko bolalo ze bolu jajnikow bym nawet nie zauwazyla.... no coz to pozostaje mi czekac na @

Aliatan to moze nospe wez? mi pomaga na bole...

Marcela biedna ty ja kiedys mialam migreny i musialam brac leki jak mnie tylko leciutko cos bolalo zeby bol sie nie rozwinol ale ja to mialam od nacisku szczeki na nerw, musialam nosic aparat na dole zeby na noc (wogole mialam problemy ze szczekam) to przeszla mi migrena.

mnie cos glowa wlasnie boli, bardziej wsomie uciska... wzielam juz dwa ibupromy, nopse na zoladek ale dalej... do tego mdli i sie kreci.... ale jest postep wypilam herbate goraca i nie boli :-D
 
Anna , gratulacje :-):-):-) I "zarażaj" nas jak najprędzej :)

Mnie też jakiś wirus złapał, głowa mnie boli okropnie i pawiami rzucam :baffled: Może zatrułam się czymś. No tak, pierwszy dzień urlopu.
No to czekam aż następna będzie testować i kibicuję :)
 
Hmm... właśnie gdzieś doczytałam, że skok temp. może nastąpić nawet cztery dni po owu (może wystąpić tez dzień przed owu).
Tak więc wychodzi na to, że może jednak te testy owu pozytywne w piątek i sobotę mogły się sprawdzić, a tempka teraz urośnie :tak:

Hehe, normalnie znalazłam sobie teorię która mnie pocieszyła :-D


PS. Już sama nie wiem jak to jest z tymi dniami, teraz znalazłam, że dwa dni :-p
Chyba jednak będę wierzyć testom bo z ta temp. się gubię


Testy owulacyjne oraz obserwacja objawów płodności nie dają 100% pewności. Owulacja może wystąpić do dwóch dni przed, jaki i do drugiego dnia włącznie skoku temperatury.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, myślicie ,że jest sens testować 4.04 ? Jak patrzę na ovufriend to w detektorze prawdopodobieństwo pozytywnego testu wynosi 35 procent. :confused:
 
Drogie Koleżanki starające się, jestem tutaj można powiedzieć nowa. Chciałam się was jako doświadczonych w staraniach dopytać, bo samej mi uwierzyć trudno czy to możliwe, że mi się udało. Moja historia przedstawia się następująco: przez 5 lat nieprzerwanie stosowałam antykoncepcję, w styczniu w lutym odstawiłam tabletki. Pierwszy @ po odstawieniu dostałam 5 marca, teraz jestem niby 4 dni przed kolejnym, od trzech dni robiłam tsty ciążowe płytkowe i strumieniowe- za każdym razem pojawiła się druga kreska, ale bardzo blada. Dziś w końcu zdecydowałam się na test z krwi i otrzymałam wynik 109. czy to naprawdę może być już to?pozdrawiam agata
Normy beta-HCG


tydzień ciąży mlU/ml
3-4 ----------- 9 - 130
4-5 ---------- 75 - 2600
5-6 --------- 850 - 20,800
6-7 ------- 4,000 - 100,200
7-12 ---- 11,500 - 289,000
12-16 ---- 18,300 - 137,000
16-29 ----- 1,400 - 53,000
29-41 ------- 940 - 60,000
;-)
 
reklama
[FONT=&amp]Anna, gratulację po raz drugi Ci składam:) Niech maluszek zdrowo rośnie w Twoim brzuszku:)[/FONT]
[FONT=&amp]Moniqaa, jak znajdę na jednym forum artykuł to prześlę. A tam przeczytałam, ze najczęściej skok następu jędzień-dwa po jajeczkowaniu:) Skok to tylko potwierdzenie, że owu już się odbyła. Czasami się zdarza, że jest po skoku, ale bardzo rzadko:)[/FONT]
[FONT=&amp]Dziewczyny, rano tylko się mierzy tę temperaturę, przed wstaniem? Ja rano mam wysoką, skok był, ale jak wieczorem w domu zimno, wrócę z podwórka przemarznięta to jest dużo niższa niż ranna. Czy tą tempkę też mam brać pod uwagę czy tylko ranną?
[/FONT]
Smerfna, rozumiem Twojepodekscytowanie, zarazem strach i nadzieję. Ja wierzę, ze będą dwie krechy itego Ci życzę:) Jak masz 28 dniowe to jutro testuj, w dniu cioty.[FONT=&quot][/FONT]

[FONT=&amp]Marcela, jak był paw to migrena. Znam to, mam takie bóle średnio raz w roku i wtedy jestem nie dożycia przez dwa dni, leżę tylko, nic nie jem inie piję, są tez zawroty głowy. Żadne leki na ból nie pomagają, tylko takie na receptę. A potem mija i sama się dziwię, ze tak bolało, ze wstać nie mogłam.Przejdzie niedługo:)[/FONT]

[FONT=&amp]Patuśka, ja mam wysokie LH a owulacja jest, fakt, że ja nie mam standardowo w 14dc tylko 20-24dc. Czasami nie w każdym cyklu. Czy miałaś śluz, jak tych owulacji wtedy u Ciebie nie było, mimo tego bólu owulacyjnego? Jak gin Ci stwierdził brak owulacji? Pęcherzyk rósł i nie pękał czy nie było tego dominującego? I jak ginowie stwierdzają owu na usg? Po czym oni to poznają? Ważne, że clo Ci pomaga:) Trzymam kciuki mocno:)!!!!!!!!!!!!!![/FONT]
[FONT=&amp]Costa, ja bym się starała:)najwyżej operacja się przesunie sporo:)[/FONT]
[FONT=&amp]Ananaska, dobrze robisz. Przecież nigdy nie AM dobrego czasu na dziecko. Zawsze mu mów coś w tym stylu, że macie teraz tydzień przed zaczynającymi się dniami płodnymi, i się dobrze bawcie, minie owulacja, to mów mu, że akurat lepiej nie współżyć, bo to dni młodniaki:)[/FONT]
 
Ostatnia edycja:
Do góry