reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

Hehe wlasnie widzialam...

Moj po rozmowie.. Pani mu wyslodzila Adasia.. Ze super ze rozwazny ze madry ze szybko sie uczy ze ladnie mowi po niemiecku..bywa niegramatycznie ale to bedzie na przygotowaniu do szkoly...a za sytuacje z wczoraj przeprosila i ma sie to juz nie powtorzyc!! Ja ja przypilnuje...
 
reklama
melduje tylko, ze zyje ale ledwo ledwo
moj stan sie pogarsza
od 12 w poludnie do poznego wieczora targaja mna mdlosci, wymioty, kwasy zoladkowe, wzdecia, bekniecia
no po prostu cud miod i maliny:baffled:

zaczne sie odzywac jak wroce do swiata zywych, obiecuje
 
melduje tylko, ze zyje ale ledwo ledwo
moj stan sie pogarsza
od 12 w poludnie do poznego wieczora targaja mna mdlosci, wymioty, kwasy zoladkowe, wzdecia, bekniecia
no po prostu cud miod i maliny:baffled:

zaczne sie odzywac jak wroce do swiata zywych, obiecuje


beknięcia są od nagromadzenia się kwasów żołądkowych,spróbuj z lekkostrawnym jedzeniem bez tłuszczu jak Ci pomoże to tak trzymaj
 
Dziewczyny nie wiem co myśleć o swoim cyklu...

Dzisiaj,w sumie niedawno rozbolał mnie brzuch,miałam takie skurcze jakbym miała dostać okres,no i poleciała krew ale bardzo jasna...

ale mam do Was ciekawostkę,testy owu kłamią...
wczoraj zrobiłam 2 testy ,zamoczyłam je w moczu w odstępie 20 sekund a to wyniki :
wczoraj miałam 25dc



na zdjęciu tego aż tak nie widać,ale różnica jest spora w kreskach testowych
 
Anabelko - dlatego najlepiej sie sugerowac sluzem i szyjka:tak:
poza tym te 3 testy i tak laczy jedno - sa negatywne - wiec chyba niewazne co ile sekund sie robi czy ile razy dziennie - wszystkie mowia to samo;-)

ja staram sie jesc lekkostrawnie, jem sporo owocow i warzyw, nabial, platki owsiane..
ale od dzisiaj pije 2.5 litra wody, moze to mi pomoze i pomagaja mi ogorki kwaszone:-D
jak na razie ich sok to dla mnie rozkosz podniebienia
az dziwne bo sie zmusilam do nich nie tak jakbym miala ochote a normalnie jestem wniebowzieta:-)

Kamilko - mam nadzieje, ze ta przedszkolanka nigdy juz nie podniesie glosu na Adasia
 
Anabelko a ja bym ten drugi uznala za pozytywny przynajmniej tak na tel widze. Moze jest mala roznica ale kolejny dzisiaj bylby juz pozytywny, ja bym to tqk odczytala :-)
Ale testow nie robilam w tym cyklu i fajnie :-)

A dzis poczulqm kopniqki mojego chrzesniaka :-) bratowa sie dziwila ze go obudzilam.i kopal tam gdzie reke kladlam hahahaha.:p ale juz dwie ciaze za mna wiec wiem jak wymacac :p hahaha
 
Anabelko a ja bym ten drugi uznala za pozytywny przynajmniej tak na tel widze. Moze jest mala roznica ale kolejny dzisiaj bylby juz pozytywny, ja bym to tqk odczytala :-)
Ale testow nie robilam w tym cyklu i fajnie :-)

A dzis poczulqm kopniqki mojego chrzesniaka :-) bratowa sie dziwila ze go obudzilam.i kopal tam gdzie reke kladlam hahahaha.:p ale juz dwie ciaze za mna wiec wiem jak wymacac :p hahaha


wczorajszy wyszedł mocno negatywny,ledwo widoczna kreska testowa (tzw cień)



ale dziwne miałam to krwawienie,bo trochę skurczy,polało się i koniec...ale wieczorem szyjka mocno otwarta była więc może skurcze miałam przy jej otwieraniu :confused: nie wiem,dla mnie to czarna magia jest.No ale we wtorek wieczorem i dzisiaj rano staranka,to muszą być dni płodne bo znowu miałam ochotę :-)

U mnie paskudna pogoda,nad ranem burza i ulewa,teraz się przejaśniło i przestało padać,nie lubię takiej pogody wrrrrr


Akuku zobacz na swój wykres,odpuściłaś trochę i wykres odrazu inaczej wygląda ale kurde dlaczego Ty się wczoraj nie...wczoraj skok...
 
Ostatnia edycja:
Anabelko ano nie staramy sie bo jest u nas brat i bratowa i odstapilismy im nasze lozko bo ona w ciazy...a my spimy na materacu w salonie, a ona laczona z kuchnia i jeszcze do tego panele ze materac skrzypi przy kazdym ruchu.
Tak wiec wiem ze ten miesiac znowu do tylu :/:/

Zreszta owu i tak pozno mialam, jesli to byla owu bo dzis spadek.
Ale nic :-) zyjemy dalej.

Ogolnie lipka u nas.. Victorek zlapal wirus i wymiotuje, Alex kilka dni mial rozwolnienie :/:/ i tak sie toczymy.
Dobra mykam do nb maluszka.
 
Anabelko ano nie staramy sie bo jest u nas brat i bratowa i odstapilismy im nasze lozko bo ona w ciazy...a my spimy na materacu w salonie, a ona laczona z kuchnia i jeszcze do tego panele ze materac skrzypi przy kazdym ruchu.
Tak wiec wiem ze ten miesiac znowu do tylu :/:/

Zreszta owu i tak pozno mialam, jesli to byla owu bo dzis spadek.
Ale nic :-) zyjemy dalej.

Ogolnie lipka u nas.. Victorek zlapal wirus i wymiotuje, Alex kilka dni mial rozwolnienie :/:/ i tak sie toczymy.
Dobra mykam do nb maluszka.


hehe :-D ale by były odgłosy :-)

i oby bratowa wirusa nie złapała od Victora
 
reklama
witam :-) kolejny pieeekny dzien za oknem
piatek i dluuuuuugi weekend bo poniedzialek wolny jupiiii

Miciurko - zapomnialam napisac! super te zdjecia!!! niesamowite, ze mozna az tak wyraznie zobaczyc dziecko:tak:

Jak tam ciezaroweczki? Jak tam staraczki??;-)

ja wczoraj uslyszalam oficjalne gratulacje w pracy;-) brzuszka juz sie nie da ukryc, po prostu kazdy kto ze mna rozmawia od razu zjezdza wzrokiem na brzuch, przyzwyczajeni ze go w ogole nie bylo - a teraz bam! kulka:-D bardzo smieszne to jest bo staraja sie to ukryc, ale ja widze bo rozmawiam z nimi i patrze sie prosto na twarz hehe

Akuku - a po cichutku prawie bezruchowo nie umiecie? hehe:-D:-D
biedny Victorek, my mielismy wirus zoladka w weekend kiedy Emilia przyjechala, Piotrek 3 dni a potem Olivcia 3 dni... oby nikt sie nie zarazil od Vikiego bo ten wirus niezle kolo moze wykonac:baffled:

Anabelko - super, ze masz ochote na przytulanki!!

Kasoku jak u Ciebie? byliscie na monitoringu? pregnyl pomogl? pekl pecherzyk????


pozdrawiam i milego dnia

P.S. - codziennie zyje nadzieja, ze te mdlosci i wymioty w koncu sie skoncza....

aaaa zapomnialam dodac, ze Emilia juz 4 dzien w tej samej pracy, najlepsza z nowych, zadowolona, powoli mysli o sciagnieciu meza i Jasia:-) na razie dogadalysmy sie, ze zostaje u nas na dluzej
 
Do góry