reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

Anabelko to wychodzi na to ze takie ciągle sprzątanie ,wychodzi na dobre ...ja takze pamietam ze mama chodziła i sprzatala no i ciągle coś prala i prasowala :laugh2:

Dobrej nocki .
 
reklama
ja też ciągle piorę :-) nie lubię gdy kosz na pranie mam pełny :-)

Dziewczyny doradźcie coś,od wczoraj mam ten dziwny śluz,konsystencja zaczęła być jak podczas dni płodnych czyli lekko wodnista,wczoraj test owulacyjny negatywny-lekka kreska testowa i były przytulanka,dzisiaj skok temperatury o 0,2 stopnia.Helooo co jest ? położyłam się spać po 22 więc wcześniej niż zwykle,no ale wcześniej różnie chodziłam spać i nic nie skakało,ale w poprzednim cyklu miałam taki skok,potem spadek i w 4 dobie tego spadku test owulacyjny dodatni...
Nie wiem czy zaznaczyć sobie temperaturę zakłóconą czy co...może zostawię taka jaka jest ?



Dzisiaj odbieram wyniki tsh,zobaczymy
 
Hej dziewczyny

caly weekend sie zbieralam zeby do was napisac ale z moimi w domu sie nie da:no:

W sobote u nas bylo pieknie a potem na wieczor duza burza i teraz chlodno:baffled: U mnie leci brzszek mi juz lekko wydelo:-) a juz sie martwilam bo ostatnio wszystko ucichlo i mdlosci i bole i wszystlko..

Missi trzymam za Ciebie kciuki.. nie przekreslaj tak szybko tego na co masz szanse:tak: Musisz byc silna dla swoich chlopakow... wierze ze nie jest ci latwo ale to tak naprawde nie jest dlugo... a moze lada chwila wszystko sie uda i ulozy:tak:


anabelka ja nie pomoge bo ja sie nie znam... ale u mnie poprostu jak sie sluz pojawial to wiedzialam ze wszystko sie zaczyna i dzialalismy z mezem...


Wogole sie zastanawiam czy udalo nam sie z dziewczynka bo wydaje mi sie ze bardzo wczesnie i szybko zaczely mi sie wtedy dni plodne zaraz w 8 dniu mialam mokro jak nie wiem... teraz doczekac do 10 maja moze juz cos sie dowiem? Jeju az mnie skreca zeby juz sie dowiedziec:tak:
 
ja też ciągle piorę :-) nie lubię gdy kosz na pranie mam pełny :-)

Dziewczyny doradźcie coś,od wczoraj mam ten dziwny śluz,konsystencja zaczęła być jak podczas dni płodnych czyli lekko wodnista,wczoraj test owulacyjny negatywny-lekka kreska testowa i były przytulanka,dzisiaj skok temperatury o 0,2 stopnia.Helooo co jest ? położyłam się spać po 22 więc wcześniej niż zwykle,no ale wcześniej różnie chodziłam spać i nic nie skakało,ale w poprzednim cyklu miałam taki skok,potem spadek i w 4 dobie tego spadku test owulacyjny dodatni...
Nie wiem czy zaznaczyć sobie temperaturę zakłóconą czy co...może zostawię taka jaka jest ?



Dzisiaj odbieram wyniki tsh,zobaczymy

zawirowanie hormonalne zima tez tak mialam i niedomagalam
.

hej a u mnie bzykanko w toku, pomimo,ze mi sie straszliwie nie chce, tzn juz nie widze sensu sie bzykac dalej,ale lekarz mowil,ze tak do srody co drugi dzien, aj wkrecam sobie, ze jak mam permanentny brak ochoty na przytulanko, to moze nie mam owulacji i tak nici z tego,ale co maja powiedziec kobiety np z gwaltu jak zachodza ???no dobra, wiosennie juz nie wierze,ze bede miala drugie dziecko,za dlugo sie staram i za dlugo dupa z tego. Pozdrawiam was wszystkie, przepraszam,ze tylko o sobie, ale nie mam weny, jestem z wami wszystkimi, buzka.
 
Hej babeczki
Dzisiaj maz ma wolne wiec zajrze dopiero wieczorkiem.

Anabelko ja nie pomogę,bo sie nie znam :zawstydzona/y:

Kamilko ja na twoim miejscu też byłabym ciekawa płci bejbika,a macie juz wybrane imiona ?

Miłego dnia :-)
 
hej

ja dopiero niedawno wstałam i po sniadanku jestem. zaraz będe szła na miasto z parasolką bo coś chmury krążą.

kasoku
ja za ciebie bardzo mocno kciuki trzymam kochana &&&&&&& :* nie trać wiary w końcu sie uda zobaczysz:tak:choć może nie brzmi to mega pocieszająco po tak długim czasie staranek

ja myślałam że znów okresu dostałam w 16 dc a to plamienie i wczoraj podczas wysiłkuw pracy też plamiłam , to pewnie znów po owulacji niedomoga ciałka żółtego-ekstra. chociaż lepsze to niz okres co 16 dni.
Co do pracy tutaj to ja nie pójde do baru czy pabu bo ja nie znam na tyle angielskiego żeby odpowiadać na ich pytania kurde no. już nie raz się naciełam ze gosc do mnie coś mówi 1 czy drugi raz a ja nie rozumiem więc przestaje w ogóle do mnie mówić :-( ciekawe jakbym kur... jego do Polski wzięła ile by zrozumiał. tak samo wczoraj w pracy taki ch... manager był że normalnie myślałam że mu coś powiem mówie mu żeby wolniej mówił bo nie rozumiem a ten machnął ręką i poszedł no i jak ja mam się nie załamać?? jak mnie olewają z każdej strony, myślałam że mój angielski nie jest aż taki zły ale nie nadąrzam jeszcze z myśleniem i przetworzeniem sobie w głowie na polski. Jak to ma mnie nie dołować jak albo machają na mne ręką albo przestają do mnie mówic?? robić robie swoje bo przychodzi ktoś kto mi pokaże i nie ma problemu ale to poprzednie mnie bardzo wkurza i zmusza do myślenia o powrocie do polski.
w taksówce tak samo wczoraj, miałam wrazenie ze gość w ogóle jedzie dłuższą drogą, kiedy wiedziałam gdzie już jestem to on jeb skręca w bok i znów nie wiem gdzie jestem póżniej byłam koło co-operatiwa i studia tatoo to wiedziałam ze w lewo kawałek prosto i prawo i jestem w domu a on sk®ecil w przeciwną strone i pojechał na około a tam się nabijało na liczniku podróż taksówką z pracy mnie kosztowała 52 zł tj 10,65 £ masakra jakaś, będe się tak wozić to nic nie zarobie bo wszystko na taksówki pójdzie. no i jakbym umiała dobrze angielski to bym mu powiedziała coś na temat tej jazdy a tak to sobie mogłam pomruczeć pod nocem a on i tak mówił że mnie nei rozumie :wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
hej kobietki ja tylko na chwilke niedawno wrocilam z pl ,super bylo przywiozlam pelno rzeczy dla malego :) no i mialam usg 4d az mi lezki polecialy jak zobaczylam ! masakra!- a z dzidzia wszystko super - wazy 644gramy, teraz tak wariuje ze szok - dzis pierwszy raz wypial sie albo tylkiem albo glowa i taka gulka mi urosla po lewej stronie hihih:-D, taki malutki czlowieczek a tak sie juz rozpycha szokkk :))),

a oto on :)

Zobacz załącznik 555217Zobacz załącznik 555218

a w przeciagu kilku tyg tak mi urosl brzuch
Zobacz załącznik 555219

mississ- kochana - to nastepnym razem do taksiarza powiedz ze tu moze sie zatrzymac bez zbednego tlumaczenia- bo pewnie cwaniak wlasnie cie naciagnac chcial a nie dalabys rady rowerem dojechac? daleko to ? wiesz na obczyznie ciezko zwlaszcza samemu - ale z 2 strony trzeba walczyc o lepszy byt dla siebie i rodziny - 3 maj sie !!!!! nie daj sie - trzymam kciukasy!

pozdrowienia
 
Ostatnia edycja:
miciurka
kochana przepiękne to twoje dzieciątko !!!!:tak:ahh zakochałam się normalnie :-) następnym razem tak zrobie że powiem taksówkarzowi ze ma się zatrzymac i już dojde sobie. właśnie co do roweru to planuje sobie go kupić za pierwszą wypłate ;-) powinna być pod koniec tygodnia z jednej agencji. zamówie sobie chyba przez strone tesco albo na ebayu. chciałam jakiś uzywany kupić ale same pordzewiałe były na tych targach co z tilli byłam w niedziele. w ogóle mnustwo takich pieknych wiklinowych łóżeczek dla dzieci było :) i kupiłam mojemu jaśkowi ośmiornice w super stane za funta :-) jak rozmawiałam z nim przez skypa to się tak ucieszył ze mam amu kupiła takiego ślimaka :-D:-D padłam normalnie no ale niech dziecku będzie że to ślimak nie ośmiornica ;-) takie fajne długie macki ma i służy mi narazie jako poduszka ;-)
dobra ide tilli pomóc jak przyjdzie z pracy będzie miała niespodzianke ;-) chyba że mnie jej mąż ubiegnie ;-)

miłego dzionka kobitki !!!
 
reklama
Do góry