reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

Hejka laski:-)
Ale tu ciszaa.....

Limonka- no dalej, wracaj!
Die- a Ty się już wakacjujesz w polsze?
Tili -oj Ty szczęśliwa mamuśko:-) Apetycik jest?
Akuku- właśnie, może ovu jest przed Tobą?
Kasoku - powodzenia w kuciu dupska:-)
Karola- ja to myślę, ze to TYLKO katar!
Micurka- masz jakieś zachcianki?
Kamilka- jak mały się czuje?
Emalia- ten cykl jest Twój!
Anabelka- to kiedy testujesz?:-)
Mississ- załatwiona przeprowadzka? Tak będzie dla chłopaków lepiej i Ty będziesz spokojniejsza:-)

A ja mam ostatnio zalatane dni, lubię takie. Dziś Jaśko w sklepie dał popis, te buty a nie te i już! A jak się mała bestia rozgadała to szok, ja cały czas mam szczenę na ziemi jak on całymi zdaniami zasuwa:szok:. Uwierzyć nie mogę, a do tego pyskuje hehe. Dzis coś mu spadło i mówi o kurczę:-). Czekam na @, ciekawe kiedy się pojawi...
 
reklama
Krowko - ojj jest apetycik, jest:zawstydzona/y:super, ze Jasio taki elokwentny!

Karola - a zaczelas juz sprawdzac?

Akuku - faktycznie, cos sie ostatnio bardzo kiepsko czujesz :-( biodra, glowa... moze zaczynasz byc cisnieniowcem?

milego dnia !!!!
 
Tilli nie wiem :-( bede w pl to bede chodzic po lekarzach.

zostaje w pracy do 14.30
Rano nawet sniadania nie zjadlam...rece mi sie trzesa z glodu pewnie:p
Do ra mykam bo koniec przerwy mam.
 
Krowkabordo-no to niezły agent z Jasia hihi, mam nadz że juz zaraz będą u Ciebie staranka pełną parą, a ja mam swoje jazdy na zachcianki ostatnio pączki, chipsami paprykowymi zagryzalam, teraz leczo mi się zachcialo to zrobiłam, no i w sumie strasznie slodkiego mi się chce wczoraj juz czek. Jajko wielkanocne takie wielkie opylilam haa i teraz się krece koło drugiego haha

Tili super tescik bez 2 zdań krechy nabrały na sile hihi aa chciałam się jeszcze Ciebie spytać bo jak rozumiem dasz dziecku typowo angielskie imie'?a patrzysz że pasuje do nazwiska itd? Nie zamierzasz wracać itd? Btw synus i córka mają takie imiona co masz w stopce czy pl pisownia a przeksztalcone na potrzeby uk?! Właśnie ja się nad tym zastanawiam co i jak to zrobić;), dlatego tak zapytałam ;) bo juz burza mózgów i chcialam poznać opinie kogoś za granicą... mam nadz że nic nie szkodzi że pytam o to :)!

Kamilka ojej zdowka dla Adasia,

Akuku spoko owu predzej czy później będzie, a ty juz też masz wybrane imiona dla dziecka?! :)

Wiecie co im bardziej myślę nad imieniem to tym bardziej juz nic nie wiem... Daje słowo, i chyba naprawdę będzie 'dzidzka' do 18roku życia a pozniej niech samo imię sobie wybierze hah masakra, a najlepsze powiesz komuś z rodziny jakie.imiona ci się.podobaja a oni kręcą nosem.i juz cię to 'odpycha' nie wiem nikomu nie powiem tylko dam i tyle naprawde :/ heh
 
Miciurko, oczywiscie ze mozesz pytac ;)
imiona maja dokladnie takie jak w stopce.
angielskie ale z polskim odpowiednikiem
my do pl.nie wracamy
tutaj kupilusmy dom i nie wyobrazam sobie zycia w pl:)
ja mam wybrane imie dla corcale dla chlopca bedzie klopot
 
ja juz po pracy uff..
zalewa mnie sluzem rozciagliwym ale nie przezroczytsym, pewnie z zlonierzykami ...
niepodoba mi sie to ze od tylu dni mam sluz plodny ;/;/;/;/

miciurka no ja dla dziewczynki chyba Amelka, albo Emily, albo Magdalena...nie wiem :)

a dla chlopca ?? nie mam zielonego pojecia.

Widzisz moja mama jak uslyszala ze bedzie Victor to sie zdziwila ze tak na imie dziecku dalam...zle jej sie kojarzylo i tyle a teraz jej sie podoba juz Victor :):)

dobra ide z dziecmi w chinczyka grac :)

buziaki
 
wlasnie zrobiilam test owu i juz prawie pozytywny...
zrobie jeszcze wieczorem i jutro rano.
Mam nadzieje ze w koncu pozytywny wyjdzie.
 
reklama
Do góry