reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

Akuku podziwiam Cię,ja bym chyba sobie w łeb strzeliła przy kolejnym hehe 2 to wystarczająco dla mnie
Młoda jest jeszcze na takim etapie rozwoju że na mordę padam i czekam aż pójdzie spać hehe bo co ja wyjdę z pokoju to ta wstaje i próbuje uwaga PUSZCZAĆ SIĘ I IŚĆ więc wyobraźcie sobie to ganianie do pokoju gdy Kuba woła "mamo ona wstała" ona ciamajda więc na takie próby fizycznie nie jest gotowa :-) a mama to nie mówi wcale hehe tylko tata tata a ten w pracy cały dzień hehe a do Kuby ty ty ty i wali mu z otwartej dłoni po plecach :-D mamy teraz taki ubaw przy niej że hej :-) ale dzidzia w brzuszku to sama przyjemność jednak 3 to większe koszty więc decyzja oczywista :-)
Julce za 2 dni 8 miesięcy stuknie,szczerbatkowi Naszemu-ani jednego zęba,Kuba miał już 4 a ta nic
 
reklama
reklama
Akuku ja obstawiam chłopa :p moja koleżanka tez szalona i w 4 ciążę zaszła i co. ....chłop. Ale życzę pipki :-D radość mega, ja na sali operacyjnej nawet mówiłam by mi pokazali bo nie wierzyłam hehe
 
Do góry