reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

no to czekamy na wieści,karola zamilkła więc może na porodówce hehe
czekam aż będę mogła zmienić miejscówki w pociągu hehe
noooo i powodzenia,poboli i przestanie !
 
reklama
muszę Was rozczarować, byłam na ktg w szpitalu, ja nie wiem, skurcze co 8 minut, silne, bolą a na ktg za wiele się nie zapisało, wtf? aż się boję myśleć jak będą boleć te które się zapisują znacznie bo te momentami to napierdzielają nieźle :/ albo taki sprzęt mają do dupy... w sumie położna stwierdziła, że ta głowica chyba słabo "zbiera skurcze". Położna bardzo miła, potem przyszła jakaś pani doktor, jakaś młoda siksa, taka srańcia pańcia. Zapytała tylko na kiedy miałam termin, podbiła zapis pieczątką i sobie poszła. Brak wskazań do hospitalizacji. Mam wrócić jak skurcze będą częstsze, regularne lub odpłyną mi wody. Czyli czekamy. Dupa, cały dzień skurczy i nic... wrrr...
 
Karola- no to buuu. Ale jest nadzieją, że dziś może się ruszyć :-). Z Jasiem miałam wywoływany poród bo mi się wody sączyły więc nie wiem co to dzień z męczącymi skurczami, współczuję. Bądź dobrej myśli!
 
Karola niektorzy maha bolesne skurcze ktire nie lapie ktg a niektorzy nie czuja skurczy a ktg lapie je silne...
Ja przy Emilku mialam tak i tez caly dzien sie meczylam z nieregularnymi skurczami a potem jak poszło to w kilka minut Emis byl z nami...
Mam nadzieje ze w szpitalu juz jestes ;)
 
reklama
Do góry