reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

reklama
Anabelka- nie miałam jeszcze,naprawdę przeraża mnie to co piszesz. Ja zawsze miałam dość obfite @, a jak miałaby jeszcze zwiększyć swoją objętość to załamka po całej linii.

ja miewałam różne,po Kubie miałam mniej bolesne i od 5 do 7 dni a wcześniej 7 dniowe
tylko teraz taki hard core ;-)


Anabelko moze to krwotok jaki ?? Moze do gina dzwom ?

no też mi to przez myśl przeszło,zobaczę jak będzie jutro,jak nie będzie poprawy tzn mniej tamponów nie zużyję i na dłużej mi jeden nie wystarczy to zadzwonię,bo najgorsze to te 2 doby bo okres się rozkręca a potem powinno być mniej,u mnie tak jest.
No ale od nocy w niedzielę zużyłam już ponad 20 tamponów :szok: a wymieniam jak już bulgocze ;-) i po nitce krew płynie
 
no karola może już ? :-)


Anabelko moze to krwotok jaki ?? Moze do gina dzwom ?

wiesz teraz już nie wiem co to było,taki wodospad trwał u mnie 1,5 dnia potem nagle zaczęło się kończyć :szok: teraz spokojnie pół dnia tampon bym mogła nosić ale zmieniam bo wiadomo trzeba,gdy miałam wodospad kupiłam dziewczyny tampony Ob super plus hehe otwarłam opakowanie i się przeraziłam hehe takie wielkie że szok nawet nie próbowałam włożyć haha bałam się że nie wyjmę nasączonego hehe :-D :-)

Byłam wczoraj z Julcią u neurologa,wcisnęłam się za osobę która nie potwierdziła swojej obecności :-) szczęście że mamy wakacje może wyjechała :-) no i Julcia ma przykurcz w szyjce i wnm, a co najważniejsze żadnych objawów jak po krwawieniu,nie ma opóźnionych reakcji,fakt nie rozgląda się gdy ją się podniesie jakby się chciało robić samolot ale jej tak wygodnie z powodu przykurczu,ale oczami przewraca w różne kierunki :-D :-) więc jestem spokojna,płaski łepek ma 3 lata na wyrównanie się,mała dzięki ćwiczeniom już często trzyma główkę prosto lub w przeciwnym kierunku do przykurczu,w nocy preferuje spanie na równej stronie główki więc druga strona już może zacząć się prostować.
No i upały wróciły i mojemu małemu zdechlaczkowi znowu odparza się szyjka...też macie ten problem ?
 
Anabelka- super wiadomości! :-) U nas to samo szyjka non stopa odparzona, chyba jedyne co się sprawdza to mąka ziemniaczana,
 
mąki nie testowałam ale polecają bardziej niż puder dla dzieci,ja po kąpieli i po dokładnym osuszeniu przesmarowałam sudokremem,następny dzień jako tako,potem ładnie to się zasusza no ale do następnej kąpieli gdy ten białawy wyschnięty krem zmywam,a wiadomo z 2 podbródkami nie ma tak łatwo hehe robiło się jej odparzone jeszcze po lewej stronie gdzie zapinam pieluchę na bioderku ale tam poradziłam sobie maścią antybakteryjną :szok: tą samą co używałam do pępka by się wygoił,ale ta szyja,no bądźmy szczere śmierdzi to :-D
 
Anabelko ciesze sie ze krwawienie ustapilo.

Ana odparzona szyjke tez poleca make ziemniaczana ;)

Pokaze wam moje ostatnie torty ;)
Robilam do szkoly w podziekowaniu ;)
 
no karola może już ? :-)

anabelka jakie już? przecież ja rodzę dzień po terminie, zapomniałyście? :-D

najlepiej gdyby akcja zaczęła się 8.07 wieczorem bo moja położna ma nockę z 8 na 9 lipca :-D
a jak nie 8 wieczorem to dopiero 12.07 bo wtedy położna ma kolejny dyżur, hehe

przebiegły mam plan, nie? :rofl2:



akuku torty superanckie!!!!!! zrobisz mi jakiś fajny na chrzciny Córy i wyślesz? :-p
 
reklama
Do góry